320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veidi kummaline, et BSH saade jõudis alles eelmisel nädalal telesse (GO3 muidugi varem) ja meedias juba leakiti sisuliselt saate võitja. Aga noh otseselt üllatust pole, tundub selline kokkumäng kus vana tuttav võeti saatesse, et oleks boomerite kõrval üks okei polt ka BSHle.

    Kommentaar


      Suure ringi küsimus... kas "Villa" võtab end millalgi kokku?

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Suure ringi küsimus... kas "Villa" võtab end millalgi kokku?
        Kolmas osa oli jälle päris hea ju?

        Kommentaar


          Sita ja ebakultuuri vahele panen midagi mis võiks ka natukene haritumatele pinget pakkuda: https://jupiter.err.ee/1608709783/meie-kirjanduse-lugu
          Ja kes on kõva peale väljas siis seal on Kuntu.

          Kommentaar


            Issand jumal
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Kolmas osa oli jälle päris hea ju?
              Krt pean ka oma sõnu sööma ja ilmselt olen sunnitud Zevakinile järjekordsed 4 euri viskama jälle
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

                Krt pean ka oma sõnu sööma ja ilmselt olen sunnitud Zevakinile järjekordsed 4 euri viskama jälle
                Peab viskama ja ja toetama, et ehk innustab teisigi midagi uut tegema. Muidu jäävadki nōukaaja mentalideediga kanal2 ja tv3 tippu.

                Kommentaar


                  Kunagi olid G4Si turvamehed umbes selliselt jaotatud, et Viru Keskuses olid siledad baltmani ülikonnas poisid turvamas, Rimis vanamehed fliisides. Nüüd on ilmselt seal tööjõukriis selline, et fliisiga vanamehed on baltmanid selga saanud Viru Keskuses turvamiseks. Ehk tegelikult on ju Villa umbes sama - sisult noored joovad ja lällavad, aga ülikonnad fliiside asemel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kunagi olid G4Si turvamehed umbes selliselt jaotatud, et Viru Keskuses olid siledad baltmani ülikonnas poisid turvamas, Rimis vanamehed fliisides. Nüüd on ilmselt seal tööjõukriis selline, et fliisiga vanamehed on baltmanid selga saanud Viru Keskuses turvamiseks. Ehk tegelikult on ju Villa umbes sama - sisult noored joovad ja lällavad, aga ülikonnad fliiside asemel.
                    No ikka väga mööda vōrdlus. Kas ma tohin eeldada, et sa pole Villat näinud ja paugutad eelduste pōhjal?

                    Kommentaar


                      Muidu möned fliisidega vanamehed saavad keppi nii et vähe pole

                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Villas jääb kuidagi just mingist temperamendist puudu, eriti kui mõnele lääne asjale sattunud, pole väga imestada, et saateajast ampsavad kena osa ära basseinimängud ning tort näos võistlused.

                        Kommentaar


                          Peale esimest osa oleks hakanud teist ka vaatama aga tiktokis sai teine osa sellise pasarahe kaela ja Zevakin tõmbas seal all oma labaste kommentaaridega vett aina rohkem peale ja enam pole mingit tõmmet sellele raha kulutada. Vallaline kaunitar on meeldivalt üllatanud ja armastuse malevast saab vajaliku draamatoonuse ka kätte ja ongi rannamajast saadud sitt puhtaks pestud.

                          Kommentaar


                            Tantsusaates olen suuresti vaadanud vaid Ratase kampaaniat, aga vähemalt kosjakontorina paistab see saade ikka töötavat veel (alustuseks Haasma ja tema partner).

                            Kommentaar


                              Jürkat pole tantsimas näinud, aga korra oli mingi episood kus Willem oma paarilisega seal seisi ja tundus küll et tihi soolas.

                              Kommentaar


                                Ma oleks tantsud tähtedega produtsent, siis ma meelitaks sinna Kaja Kallase ja Martin Helme ning kujutage ette, kus Viimsi pereemad Kaja ja Lõuna/Kesk-Eest pereemad Helme poolt kütaks üksteise võidu, sest kedagi ei huvitaks see tants vaid, et oma vihavaenlast kaotamas näha. 10 aastat võiks Ibizas mereääres kooki tõmmata ning oleks 0 muret. Unistada on tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X