320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    'Reeturi' 2. hooaeg – uskumatult halb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      'Reeturi' 2. hooaeg – uskumatult halb.
      Appi, ma olen just näinud kuidas kõik seda kiidavad, viimati vist oli Anvar Samost see? Mul jäi 1. hooaeg mingi aeg pooleli ja pole tagasi jõudnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

        Appi, ma olen just näinud kuidas kõik seda kiidavad, viimati vist oli Anvar Samost see? Mul jäi 1. hooaeg mingi aeg pooleli ja pole tagasi jõudnud.
        jah, pärast lõppu jõudmist guugeldasin samuti, mida internetirahvas arvab, ja üllatusin. meie leibkonnale mõjus nagu ilusa kaameratööga tudengifilm – tuim, tühi ja igav. põhiliin ehk reeturi tagaajamine jäi pingevabaks, kõik muu oli üldse puudu – kontekst, kõrvalliinid, tegelaste taust ja motiivid jne. pidevalt ootasime, millal asi käima läheb, aga hooaeg sai enne läbi. lisaks oli osade näitlejate diktsioon nii s*tt, et dialoogist arusaamiseks pidi viis korda tagasi kerima ja volüümi põhja keerama. esimene hooaeg oli tunduvalt haaravam, aga ka tegijad teised.
        Last edited by Intertoto; 31.10.22, 05:55. Põhjus: täpsem eneseväljendus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kunagi olid G4Si turvamehed umbes selliselt jaotatud, et Viru Keskuses olid siledad baltmani ülikonnas poisid turvamas, Rimis vanamehed fliisides. Nüüd on ilmselt seal tööjõukriis selline, et fliisiga vanamehed on baltmanid selga saanud Viru Keskuses turvamiseks. Ehk tegelikult on ju Villa umbes sama - sisult noored joovad ja lällavad, aga ülikonnad fliiside asemel.


          Nojah.

          Kommentaar


            Kui keegi tahab kuskilt ajakapslist välja karanud värki vaadata, siis see "Kas lööme käed?" suht idekas.

            Kommentaar


              Parimad telesaated enne linna peale minekut olid vana "Kreisiraadio" ning poliitikutega "Rooside sõda", võtab selle programmi suht kokku.

              Kommentaar


                Ei ole veel magama saanud kuna Edekabel oli nii naljakas,et püherdasin naeru käes!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  huvitav, et 5 aastat tagasi lõpetas K2 hommikuprogrammiga ära ja kolis tegijad õhtusesse vööndi
                  ja nüüd alustab uuesti
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    huvitav, et 5 aastat tagasi lõpetas K2 hommikuprogrammiga ära ja kolis tegijad õhtusesse vööndi
                    ja nüüd alustab uuesti
                    Ma ennustan, et kuu aega käitakse seda uut hommikut kuni juhe seinast tõmmatakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      huvitav, et 5 aastat tagasi lõpetas K2 hommikuprogrammiga ära ja kolis tegijad õhtusesse vööndi
                      ja nüüd alustab uuesti
                      Mulle meeldisid Romi ja Kristjan Kuku raadios. Ülepika aja ei mänginud see lihtsalt taustaks, aga proovisin kuulata ka. Ma ei hakka hommikuti telekat käima panema, seega on kahju, sest uued ei ole alati sama "vana hea".
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Zeitgeist.
                        Nii külm oli, et jäin kodukontorisse. Mõtlesin, et vaatan K2 hommikuprogrammi järgi. Programmi uudistes öeldi, et kella 8 ja 10 vahel on elekter sitaks kallis. Enam ei vaadanud hommikuprogrammi järgi.​

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Zeitgeist.
                          Nii külm oli, et jäin kodukontorisse. Mõtlesin, et vaatan K2 hommikuprogrammi järgi. Programmi uudistes öeldi, et kella 8 ja 10 vahel on elekter sitaks kallis. Enam ei vaadanud hommikuprogrammi järgi.​
                          tüüpiline erasektori kodukontor... "niu niu tööt palju ja kõik ülekoormatud", aga siis vahitakse telekat. Okei, müüd ülemusele vb maha, et "huh analüüsisin konkurente" vm.

                          Kommentaar


                            Mingi kummaline tubateater ETV-s. Miks need eesti sarjad alati nii isetegevuslikud näivad? Pealegi kaugelt liiga palju tuttavaid nägusid ja maneere üheskoos.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Mingi kummaline tubateater ETV-s. Miks need eesti sarjad alati nii isetegevuslikud näivad? Pealegi kaugelt liiga palju tuttavaid nägusid ja maneere üheskoos.
                              See meil ju Viaplay esimene ja viimane Eesti telesari.

                              Kommentaar


                                MIks peaks keegis eda Viaplayst raha eest vaatama kui Jupiteris tasuta üleval

                                Kommentaar

                                Working...
                                X