320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Evelin Ilves murdis truudust!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Evelin Ilves murdis truudust!

    Eesti esileedi Evelin Ilves unustas ühes augustiöös oma staatuse ja abielu ning suudles enda noort kaaslast, kelle tugevate käte vahel oli tantsinud ja õrnutsenud terve öö, kirjutab tänane Kroonika.


    Video: http://kroonika.ee/eesti/19EC6/

    Kas on see proua Ilves, seda mina ei tea, aga murekoorem on mul suur. Kas see on päris või petavad silmad

    Kas sinu arust on suudlus truuduse murdmine kallis foorumijaaslane?
    Je suis Nasfal

    #2

    Kommentaar


      #3
      Ilmselt oli talle joogi sisse poetatud vägistamisdroogi. Kui tema PR-mutt Piret Pert Küproselt tagasi jõuab, siis talle see meenub ja kõik on jälle ok.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ilmselt oli talle joogi sisse poetatud vägistamisdroogi. Kui tema PR-mutt Piret Pert Küproselt tagasi jõuab, siis talle see meenub ja kõik on jälle ok.
        Anu teab: "Naisena ütleksin, et kui ma lähen Tallinna kõige kõige avalikumasse, kõrgemasse ja nähtavamasse kohta ja tean, et kõik pilgud on seal niigi mulle suunatud ja siis suudlen seal veel väga kauni noormehega...See tähendab seda, et ma tahan, et kõik näeksid," arutles Saagim.
        Tänase "Kroonika" esikaanel ilutseb skandaalne foto, kus Eesti esileedi Evelin Ilves suudleb Tallinnas asuvas Komeedi kohvikus kuumalt oma nooremapoolset kaaslast. Endine seltskonnaajakirja Just! peatoimetaja Anu Saagim meenutas, et Eesti kollases meedias ei olegi varem nii suurt skandaali lahvatanud.


        Samas muidugi veider, et niimoodi. Kuid Kadriorgia kõrval nüüd üks normaalne värk kah.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Anu teab: "Naisena ütleksin, et kui ma lähen Tallinna kõige kõige avalikumasse, kõrgemasse ja nähtavamasse kohta ja tean, et kõik pilgud on seal niigi mulle suunatud ja siis suudlen seal veel väga kauni noormehega...See tähendab seda, et ma tahan, et kõik näeksid," arutles Saagim.
          Tänase "Kroonika" esikaanel ilutseb skandaalne foto, kus Eesti esileedi Evelin Ilves suudleb Tallinnas asuvas Komeedi kohvikus kuumalt oma nooremapoolset kaaslast. Endine seltskonnaajakirja Just! peatoimetaja Anu Saagim meenutas, et Eesti kollases meedias ei olegi varem nii suurt skandaali lahvatanud.


          Samas muidugi veider, et niimoodi. Kuid Kadriorgia kõrval nüüd üks normaalne värk kah.
          Mitte, et ma selle teema juures pealkirjadest edasi oleks jõudnud aga.. sellise loogika jaoks ei pea just Anu olema.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #6
            Mind ei koti teiste isikik elu. Eriti, kui tegemist Miki Hiire pruudi Minniga.
            Teema algatajale aga aasta mõtetuma teema eest pühendusega laul.

            Kommentaar


              #7
              Esileedi Evelin Ilves kohtus täna Maanteeameti liikluskasvatuse talituse juhataja Urve Sellenbergiga. Fotot vaadates tekib küsimus, kas naised on õed?
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                Eiei, Kroonika sellise reha otsa ei astuks (enam).

                Kommentaar


                  #9
                  See mees ei näe üldse Kaur Kender välja.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    See mees ei näe üldse Kaur Kender välja.
                    Kes on Kaur Kender?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ilves astub tagasi ja Ets saab presidendiks!

                      Kommentaar


                        #12
                        Eesti hetke kuumim video: "Blond Milf enjoys Young Stud!"

                        Kommentaar


                          #13
                          Äkki see on mingi uus musitarandomnoortmeest challenge ja nüüd annetas mingi lastehaiglale raha. Kahjuks videos ei nomineerinud järgmisi musutajaid.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Eiei, Kroonika sellise reha otsa ei astuks (enam).
                            +1. Kroonika peab olema 100% kindel, sest muidu väänataks neilt kohtus järjekordselt korralikult pappi välja. Ja siis ilmselt ei piirduks kohus enam 5% käibe ja ca 10 00 euriga nagu Varjuni case puhul. Lisaks, kui see tõsi poleks, oleks pressiteenistus juba ammu midagi selle kohta öelnud.

                            Kommentaar


                              #15
                              mingi "me olime ammu lahjus ja kõik oli lähedastele teada" tüüpi avaldus tulemas.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X