320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Aga praegusel hetkel on sinu poolt pakutavad ravimeetodid ja -võimalused minu jaoks täiesti vastuvõetamatud ja eluohtlikud! Ma tahaks alustada tervislikuga raviga täna kohe ja ja praegu. Mis on sind takistanud selle olulise teemaga tegelemast juba 5 aastat tagasi? Miks ma pean leppima olukorraga kus on olemas palju paremad ja efektiivsemad ravid, aga minul on võimalik valida ainult surmavate mürkide vahel? Miks on see teema kõvasti vähem olulisem kui Jaani ja Arno persenuss?!
    Huvitav mismoodi on see üleüldse seotud kooselu seadusega. Jääb nagu selline mulje, et Riigikogu on ainult viimased 5 aastat tegelenud selle seaduse koostamisega ja tänu sellele on kõik ülejäänud valdkonnad jäänud tähelepanuta. Tõde on aga hoopis see, et 99% seadustest ei huvita mitte kedagi peale väga väikese sihtgrupi. Tead, et hetkel on riigikogus arutlusel umbes 120 erinevat eelnõud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Dr Orava laused iseloomustavad hästi neid sallivusapostleid, kes näevad igas oponendis küll pedede laternaposti külge riputajaid, küll potentsiaalseid tuleriitade süütajaid ja mõistagi Putini fänne.
      Need sallivusapostlid muutuvad millegipärast diskussioonis väga agressiivseks (isiklikud kogemused) kui keegi ei suuda nende seisukohtadega nõustuda. Ja tule taevas appi, kui veel mingi kontra-argumentki mängu tuleb. Siis andku neile vaid võimalus ja Hispaania inkvisiitorid tunduks nende kõrval üsna keskpäraste sellidena.

      Aga no nemad on ka haritud, laia silmaringiga ja neile on mingi eriline valgus peale paistnud. Oponendid on tagurlikud neandertaallased, kel kambapeale 3 klassi külakooli seljataha jäetud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Need sallivusapostlid muutuvad millegipärast diskussioonis väga agressiivseks (isiklikud kogemused) kui keegi ei suuda nende seisukohtadega nõustuda. Ja tule taevas appi, kui veel mingi kontra-argumentki mängu tuleb. Siis andku neile vaid võimalus ja Hispaania inkvisiitorid tunduks nende kõrval üsna keskpäraste sellidena.

        Aga no nemad on ka haritud, laia silmaringiga ja neile on mingi eriline valgus peale paistnud. Oponendid on tagurlikud neandertaallased, kel kambapeale 3 klassi külakooli seljataha jäetud.
        Demagoogia.

        Ma ei ole näinud ühtegi argumentatsiooni kooseluseaduse vastu. Palun, ma annan sulle võimaluse, too üks argument välja.

        Argumentatsioon tähendab oma väite põhjendamist kindla skeemi järgi, mille alusel argument jaguneb neljaks osaks: väiteks, eelduseks, tõestuseks ja neid siduvaks järelduseks. Kui mõte on esitatud sellisel kujul, siis on ta lakanud olemast lihtsalt väide ja on muutunud argumendiks.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Need sallivusapostlid muutuvad millegipärast diskussioonis väga agressiivseks (isiklikud kogemused) kui keegi ei suuda nende seisukohtadega nõustuda. Ja tule taevas appi, kui veel mingi kontra-argumentki mängu tuleb. Siis andku neile vaid võimalus ja Hispaania inkvisiitorid tunduks nende kõrval üsna keskpäraste sellidena.

          Aga no nemad on ka haritud, laia silmaringiga ja neile on mingi eriline valgus peale paistnud. Oponendid on tagurlikud neandertaallased, kel kambapeale 3 klassi külakooli seljataha jäetud.
          X2 - sain siin soccernetis seda omal nahal tunda, kui julgesin ma subjektiivset arvamust avaldada , tembeldati mind kohe skisoks jne. kuidagi jube vaenulikud on need pepuseksi armastajate kaitsjad tõesti.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              X2 - sain siin soccernetis seda omal nahal tunda, kui julgesin ma subjektiivset arvamust avaldada , tembeldati mind kohe skisoks jne. kuidagi jube vaenulikud on need pepuseksi armastajate kaitsjad tõesti.
              Äkki üritad oma arvamust teinekord väljendada pisut viisakamalt ja vähemalt üritada kasutada täiskasvanud inimese kõnepruuki? Usu mind, lootus intelligentseks aruteluks on märksa suurem tõenäosus.
              Näide provokatiivse "pepuseksi armastajate kaitsjate" asemel saad kindlasti märksa parema vastuse kasutades näiteks "kooselu seaduse toetaja" vms.
              Eriti arvestades, et ma ei armasta ühtegi homo ja kui väga aus olla, siis vist ei teagi ühtegi isiklikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Demagoogia.

                Ma ei ole näinud ühtegi argumentatsiooni kooseluseaduse vastu. Palun, ma annan sulle võimaluse, too üks argument välja.
                Demagoogia? Ma küll pole sellel siinsel arutelul silma peal hoidnud, vaid viimaseid postitusi vaadanud, ma eelistan diskuteerida inimestega näost-näkku, sest on vana tõde, et vaidlemine internetis on nagu paraolümpia.

                Aga sinu mõningad seisukohad on silma jäänud. Küllap on seegi demagoogia, tsiteerides sind, "Umbes sama asi on kooseluseadusega ning selle vastastega. Kõik, kes on selle vastu, on kas rumalad või kapihomod. Lihtne."

                Millist vastu-argumentatsiooni sa ootad kui sinujaoks on juba eos see inimene rumal? Minu argumentatsioon ei suudaks sind ümber veenda ja sa isegi ei vaevuks sellele eriti aega kulutama, sinujaoks on kõik juba selge ja lihtne.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Ja ka neil võib seda juhtuda, kuid see on kindel, et planeerimata lapsi on sellistes peredes vähem. Ehk variant "Mati tegi Kati paksuks ja nüüd otsustab kohusetundest abielluda aga viie aasta pärast see kohusetunne enam ei meenu" on palju ebatõenäolisem.
                  Kas samasoolistel on võimalus saada lapsi ka planeerimata?

                  Kommentaar


                    Eesti parim dataajakirjanik vōiks embleeme uurida vastavalt meelsusele. Tagaks näha, kas oletus vastab reaalsusele.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Eesti parim dataajakirjanik vōiks embleeme uurida vastavalt meelsusele. Tagaks näha, kas oletus vastab reaalsusele.
                      Üldine tähelepanek, et Liverpoo, Juve ja Barca on üsna pepumehed ja Flora-Roma pereväärtuste hoidjad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Mulle käib selle temaatika juures pinda see asi, et olen mitmel korral lugenud, et Vooglaiu sihtasutust rahastatakse mingiteks tundmatutest allikatest. Võib-olla küll aga sada korda suurem probleem on see, et nö vastaspoolt rahastatakse nii maksumaksja raha eest kui välisriikide poolt. Mis õigust on Norra riigil sekkuda meie siseasjadesse, rahastades neid Erinevus rikastab tüüpi propagandaorganisatsioone? Või meie sotsialministeeriumil? Kas neil sisulist tööd ei ole teha? Kas Venemaa võiks ehk samamoodi hakata koostöös meie riigiasutustega omi kampaaniaid läbi viima?
                        LOL
                        Üks pool avalikustab oma rahastajad ja ajab asja avalikult. Teise poole rahastajate kohta puuduvad igasugused andmed. Aga ikka on õiged need, kellele seisukoht on südamelähedasem?
                        Aga eks täpselt nii subjektiivne see arutelu ongi. Igal inimesel oma tõde.

                        Paistab, et kõik on nüüd suured hukkamõistjad või inimõiguslased. Täiesti tühisest ja peaaegu, et mitte kui kedagi puudutavast seadusest on tehtud suur printsipiaalne vastasseis. Umbes nagu fosforiidisõda või euroopaliiduga liitumine. Tõnis Mägi võiks kusagilt kontserti ka anda, see oleks tipp!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Demagoogia? Ma küll pole sellel siinsel arutelul silma peal hoidnud, vaid viimaseid postitusi vaadanud, ma eelistan diskuteerida inimestega näost-näkku, sest on vana tõde, et vaidlemine internetis on nagu paraolümpia.

                          Aga sinu mõningad seisukohad on silma jäänud. Küllap on seegi demagoogia, tsiteerides sind, "Umbes sama asi on kooseluseadusega ning selle vastastega. Kõik, kes on selle vastu, on kas rumalad või kapihomod. Lihtne."

                          Millist vastu-argumentatsiooni sa ootad kui sinujaoks on juba eos see inimene rumal? Minu argumentatsioon ei suudaks sind ümber veenda ja sa isegi ei vaevuks sellele eriti aega kulutama, sinujaoks on kõik juba selge ja lihtne.
                          See postitus on paljulubav. Üldiselt olen ma Soccernet.ee foorumi kasutajast "Nahkpea" väga heal arvamusel olnud. Olen korra isegi aasta parimate foorumlaste valimisel Sind nomineerinud. Ma hea meelega debateeriks ka sinuga näost näkku, aga paraku pole see väga realistlik. Mina elan Tartus ja Sina vist Tallinnas. Ma siiski olen seisukohal, et ka internetis on võimalik korraliku argumentatsiooniga diskuteerida, laskumata sealjuures madalale ning solvates oma oponenti isiklikult. Kes on tõestanud end madalalaubalisena, see saab minult ka taolisel tasemel vastuseid siin foorumis. Ma olen võimeline kuulama iga inimese seisukohti, kui need on hästi argumenteeritud. Praegu ma pole seda lihtsalt näinud, mistõttu on ka minu seisukohaks kujunenud: "kõik, kes on selle seaduse vastu, on kas rumalad või kapihomod".

                          Kuna ma olen näinud Sinult varasemalt palju mõistlikke seisukohti ning küllaltki head argumentatsiooni, siis mind siinkohal siiralt huvitaks Sinu argumentatsioon antud teema osas. Palun jälgida eelmainitud argumentatsiooni skeemi: väide, eeldus, tõestus ja neid siduv järeldus.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Palun jälgida eelmainitud argumentatsiooni skeemi: väide, eeldus, tõestus ja neid siduv järeldus.
                            Ja milline oleks siis sinupoolne argument kooseluseaduse poolt sellises nimetatud vormis? Pole ametliku väitlusega kunagi tegelenud ja puht sportlik huvi oleks.

                            Kommentaar


                              Kas kooseluseaduste vastaste arvates seaduse mittevastuvõtmisel kaovad homod justkui imeväel ära?
                              Uskumatu, et inimestel nagu Varro Vooglaid on aega, et millegi nii tühise ning nendesse mittepuudutavasse asja nii palju aega raisata.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Selle teema tegid oluliseks ju need tegelased kes nädalavahetusel Toompeale kogunesid.
                                Jah, muidugi, Varro üks miiting ja mõned artiklid tegid teema oluliseks ja vaat, et lõhestavad ühiskonda, samas sajad artiklid kõikvõimalikelt soovolinikelt, käsperitelt, poliitikutelt, ajakirjanikelt, aastate jooksul linna maksumaksja raha eest ülespandud vastavasisulised reklaamplakatid jne kohe kuidagi saagi käima ei tõmba.
                                Sa näiteks Eesti Päevalehte loed? Seal taotakse seda trummi sama mahukalt ja järjekindlalt, kui sama ajaleht Noorte Hääle nime all kunagi rahvusvahelist imperialismi sajatas ja Nõukogudemaa ning eriti L.I. Brezhnevi ponnistusi ülemaailmse rahu tagamiseks ülistas. Selle kõrval on mingi üks meeleavaldus nagu sääse sitt Soome lahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X