320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas külavanem Vaata postitust
    Overtoni akent on ikka palju nihutatud viimastel aastatel. Eks kõik tahavad ju nn normaalsete inimeste hulgas olla. Kui ikka kooseluseaduse vastastena näidatakse krimpsus vanaeitesid ja pooldajatena noori emasid siis pole paljudele enamat vaja. Põhimõtteliselt võib Overtoni tehnoloogia abil inimestele kahekümne aastaga mistahes ideoloogia vastuvõetavaks muuta. Järgnevas artiklis on see selgeks tehtud tehtud kanibalismi näiteks tuues. http://digitiger.binhoster.com/wp/20...galiseerimine/
    Sinusuguste väidetele on nii palju juba vastu siin samas teemas väidetud, et pole mõtet enam, ma pole siin öelnud aga minu jaoks lõppes see teema seaduse vastu võtmisega ära. Mis siin ikka tagant järele rusikatega vehkida, veel tobedam sellele vastata.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Sinusuguste väidetele on nii palju juba vastu siin samas teemas väidetud, et pole mõtet enam, ma pole siin öelnud aga minu jaoks lõppes see teema seaduse vastu võtmisega ära. Mis siin ikka tagant järele rusikatega vehkida, veel tobedam sellele vastata.
      Olen enamvähem silma peal hoidnud teemal. Äkki aitad mind ja ütled mida siis minusuguste väidetele vastu on väidetud?

      Kommentaar


        Algselt postitas külavanem Vaata postitust
        Olen enamvähem silma peal hoidnud teemal. Äkki aitad mind ja ütled mida siis minusuguste väidetele vastu on väidetud?
        See on ju see teema, et "täna homod, homme zoofiilid", võid teema uuesti läbi otsida, mina ei viitsi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          See on ju see teema, et "täna homod, homme zoofiilid", võid teema uuesti läbi otsida, mina ei viitsi.
          Ma ütlen, et tegelikult oleks pidanud kohe alguses igasugused abielud ära keelama, kuna mine tea, mis ja kes seda pärast tahtma hakkavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            See on ju see teema, et "täna homod, homme zoofiilid", võid teema uuesti läbi otsida, mina ei viitsi.
            Päris see teema ei ole. Overtoni akent puudutav artikkel jäi silma ja tahtsin teiega jagada. Mulle tundub. et seda meetodit on viimased 20 aastat kasutatud, et homoteema massidele vastuvõetavaks muuta. Ja seda lugedes tundub üsna loogiline, et samasuguse tegutsemisega on võimalik mistahes idee rahvani viia.

            Kommentaar


              Ok, kui jätame homo teema kõrvale, siis teooria on kindlasti kellegi jaoks huvitav, kuid minu arvates isegi kui keegi teeb seda teadlikul moel mingi uue mõttemalli saavutamiseks ja ühiskond võtab uued mõtted omaks. Kes ütleb, et uut moodi mõelda ei tohiks? St hakata uut moodi mõtlema? Kuidas saab öelda, et vana mõte oli õigem-parem-kasulikum kui uus? Ehk on kannibalism, nagu seal näites kasutati, ehk isegi kasulik? Seda enam, et inimkonna ajaloos on seda küll ja veel esinenud. Seejuures ka siin, Eesti aladel, eestlaste hulgas. Kuid siis tulid teised mehed teiselt maalt ja tõid uue mõttemalli ning siin me siis olemegi. Või oli see vanem siiski parem mõtteviis? Et vaenlase südame söömine annab jõudu ja see on hea.

              Mis ma tahan öelda on see, et selliste mõttemallide muutumise murdelistel hetkedel ei saa öelda, et uus või vana oleks parem või õigem. Tegelikult on lihtsalt kahte moodi mõtlevad inimesed ja kui see murdepunkt on juba kauge ajalugu, siis vaadatakse tagasi ning mõeldakse kuidas omal ajal saadi üldse sedasi mõelda ja vastupidi - enne seda punkti poleks keegi midagi vastupidist suutnud ette kujutada. See on puhas usk, mitte absoluutne tõde.

              Ehk see teooria ei puutu kuidagi käesolevat teemat alustanud seadusesse vaid on täiesti eraldi teema.

              Ühtlasi vabandan, et nii pealiskaudselt sulle kohe vastasin, su väide on täiesti õige, et kui sellist mõttemalli muutmist selle teooriaga nimetatakse, siis nii oligi. Samal ajal saab täpselt sama teooria abil panna rahvas uskuma, et kõik uus on paha ja noh.. et rahvusriik on kasulik. Või, et üldse üht keelt rääkivad inimesed peaksid mingit kokkukuuluvustunnet omama ja.. aga sellest on veel tabu rääkida
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Tean seadust mida oleks tunduvalt rohkem meil kõigil vaja, seadus mis päästaks elusid. Ühinegem ja tehke ära!

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kui arvamusliider tofoad veel tülitada tohib, siis kas peded peaksid käima koos naiste või meestega pesemas? Või eraldi riietusruumid? Või üldse kõik inimesed ühistes riietusruumides?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kui arvamusliider tofoad veel tülitada tohib, siis kas peded peaksid käima koos naiste või meestega pesemas? Või eraldi riietusruumid? Või üldse kõik inimesed ühistes riietusruumides?
                    Sind kindlasti väga häiriks kui sinuga satuks samal ajal kuskil spas näiteks pesema naisterahvas? Sügavalt külmaks jätab kui kuskil läheduses mingi pede ennast svammiga nühib.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Sind kindlasti väga häiriks kui sinuga satuks samal ajal kuskil spas näiteks pesema naisterahvas? Sügavalt külmaks jätab kui kuskil läheduses mingi pede ennast svammiga nühib.
                      Päris rõvedad fantaasiad mõnel...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Tean seadust mida oleks tunduvalt rohkem meil kõigil vaja, seadus mis päästaks elusid. Ühinegem ja tehke ära!

                        Meditsiiniline kanep (samuti ka meditsiiniline kokaiin) on Eestis täiesti legaalsed. Või mis seadust sul vaja on?
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Kooselust Eestis läbi aegade: http://www.ohtuleht.ee/599838/suur-k...-ja-tuleriidad
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas külavanem Vaata postitust
                            Päris see teema ei ole. Overtoni akent puudutav artikkel jäi silma ja tahtsin teiega jagada. Mulle tundub. et seda meetodit on viimased 20 aastat kasutatud, et homoteema massidele vastuvõetavaks muuta. Ja seda lugedes tundub üsna loogiline, et samasuguse tegutsemisega on võimalik mistahes idee rahvani viia.
                            On ikka või? Kui see oleks nii olnud, siis poleks olnud selle seaduse vastuvõtmisel ka mingit erilist vastuseisu. Või on su väide hoopis, et Varro ja kompanii on ainukesed kes on suutnud ennast ajupesust päästa ja tegelikult oleme me samm sammu haaval liikumas geide ülemvõimu ja inimkonna hukatuse poole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas külavanem Vaata postitust
                              Päris see teema ei ole. Overtoni akent puudutav artikkel jäi silma ja tahtsin teiega jagada. Mulle tundub. et seda meetodit on viimased 20 aastat kasutatud, et homoteema massidele vastuvõetavaks muuta. Ja seda lugedes tundub üsna loogiline, et samasuguse tegutsemisega on võimalik mistahes idee rahvani viia.
                              Halduspoliitiliste otsuste analüüsimiseks on sadu erinevaid mudeleid ja teooriaid. See, kui üks neist tundub sobituvat Sinu nägemusega olukorrast, ei anna alust vandenõuteooriatega välja tulemiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                On ikka või? Kui see oleks nii olnud, siis poleks olnud selle seaduse vastuvõtmisel ka mingit erilist vastuseisu. Või on su väide hoopis, et Varro ja kompanii on ainukesed kes on suutnud ennast ajupesust päästa ja tegelikult oleme me samm sammu haaval liikumas geide ülemvõimu ja inimkonna hukatuse poole?
                                No selle teooria järgi võeti seadus vastu natukene vara. Üle poole rahvastikust polnud veel murdunud aga ikkagi juba sellisel ajal kui asjast rääkimine pole enam tabuteema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X