320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Mul tekkis küsimus millal jõuab nüüdseks ilmselgelt kõrgema valgustuseni jõudnud ühiskond eutanaasia teema juurde ?
    Eelmisel kevadel oli juba korra üleval, aga ei jõudnud suurt kuhugi. Eks seal ole ka see nüanss, et kui Lääne-Euroopas saavad vanemad inimesed üsna normaalselt hakkama ja võtavad eutanaasia pigem tervislikke põhjuste pärast, siis meil hakkab ilmselt mingi "tra, su pinss on nii väike, mine ja lase endale süst teha"-peretülid.

    Kommentaar


      Täna on National Coming Out Day
      October 11, National Coming Out Day, is a cultural rite of passage in the LGBT community. Today we acknowledge the courage necessary for those who reveal the...


      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ja sina suursugune pissija ajakirjanik veel Delfit hoiatasid

        Üldiselt kujutatakse pedet kui imeinimest. Suurepärane vanem, suurepärane inimene. Pede ega lesbi pole ei joodik, narkomaan ega ka suguhaiguste edasikandja.

        Üldiselt neid pedede pooldajad.
        Kas järgmisena pedofiilid, loomaarmastajad ja näiteks äkki meie kui jalkahoolikud saaks abielluda jalgpalliga ?

        Üldiselt seda teemat kokkuvõttes on päris kole,et isata kasvanud laps vajab isegi veel 30sena kiitust kõigilt, lapspoliitik võitleb igalpool oma positsiooni eest ning üks lapsajakirjanik võitleb selle eest et saada sama kuulsaks kui liputajast õhtulehe endine spordiajakirjanik(nüüd vist onlines).

        Lõppsõna minult see, et pole vaja kellegi arvamust muuta ja vaid tuleb aksepteerida vastase arvamust ning seisukohta.

        Tänasel päeval on väga kurb see,et järgmistel valimistel pole kedagi valida. Kas kesikud või siis IRL.
        Okei, esialgu mõtlesin, et ma ei vasta sellele, aga siis mõtlesin ümber.
        Esiteks. Kui sa nii kõva mees oled, et miks sa siis kogu selle postituse maha kustutasid, kus tuli välja, et kuidas sa kohtud kihlveovendade Siskadega ja kuidas sa siis selle infoga lambist laiad?

        Miks, kui sa nii kõva vend oled? Lõid natuke kartma?

        Ja see, kui sa siin Tofule räägid, et sul on rohkem naisi olnud, kui temal, siis mingite Märjamaa emisefarmi sigade nikkumine pole reaalne suhe.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Okei, esialgu mõtlesin, et ma ei vasta sellele, aga siis mõtlesin ümber.
          Esiteks. Kui sa nii kõva mees oled, et miks sa siis kogu selle postituse maha kustutasid, kus tuli välja, et kuidas sa kohtud kihlveovendade Siskadega ja kuidas sa siis selle infoga lambist laiad?

          Miks, kui sa nii kõva vend oled? Lõid natuke kartma?

          Ja see, kui sa siin Tofule räägid, et sul on rohkem naisi olnud, kui temal, siis mingite Märjamaa emisefarmi sigade nikkumine pole reaalne suhe.
          Dannar,

          Loe palun üle see meie omavaheline vestlus FB-s üle ja selgub, et ma pole elusees midagi sellist ütelnud.
          Kui tahad kohtuda ja asjad selgeks rääkida, olen nõus sinuga kohtuma. Seni aga ära mõtle fakte välja.

          Seni aga hoia WC ligidale, et midagi inetut ei juhtuks.

          Teema minu jaoks lõppenud.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Dannar,

            Loe palun üle see meie omavaheline vestlus FB-s üle ja selgub, et ma pole elusees midagi sellist ütelnud.
            Kui tahad kohtuda ja asjad selgeks rääkida, olen nõus sinuga kohtuma. Seni aga ära mõtle fakte välja.

            Seni aga hoia WC ligidale, et midagi inetut ei juhtuks.

            Teema minu jaoks lõppenud.
            Okei. Ma võin alati selle teema asemel ka Siskadele öelda, et sa rääkisid, et kuidas sa käisid nendega antud alal lõunal. Et kas see on siis faktide väljamõtlemine? Kas nemad vajavad mingit vestlust? Või kütavad sul kohe vinnid näopealt kõrvade taha?

            Kommentaar


              P.S. Ja sinusugune kärnane vitt võib ainult unistada minuga kohtumisest.

              Kommentaar


                Võtke tuba! Või siis lähenemiskeeld.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Anal Thunder "Boys" teeb äkki rajul vittusaatjal tuju paremaks!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Täna sattusin Mustika keskusesse. Te ei kujuta ette mis rõvedust ma seal nägin. Nimelt oli terve keskus täis kuulutusi, et 1.november toimub seal taimetoitlaste mess. Täiesti haige värk. See on ju nii loomuvastane, inimesed on ikka lihasööjad juba ahvist saati olnud ja nüüd need perverdid ja värdjad saavad avalikus kohas oma hälvet propageerida.
                    Tuleb otsemaid Erki Noolele kirjutada ja selline häbiväärne vähemusgrupp Eestis koheselt kriminaalseks muuta.
                    Ühtlasi teen ettepaneku asutada SA Traditisioonilise Toidu Kaitseks.
                    Kes on meiega!

                    Kommentaar


                      Kunagi oli see nali vast isegi naljakas, praegu aga tundub sama tobe kui homode sõimamine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Täna sattusin Mustika keskusesse. Te ei kujuta ette mis rõvedust ma seal nägin. Nimelt oli terve keskus täis kuulutusi, et 1.november toimub seal taimetoitlaste mess. Täiesti haige värk. See on ju nii loomuvastane, inimesed on ikka lihasööjad juba ahvist saati olnud ja nüüd need perverdid ja värdjad saavad avalikus kohas oma hälvet propageerida.
                        Tuleb otsemaid Erki Noolele kirjutada ja selline häbiväärne vähemusgrupp Eestis koheselt kriminaalseks muuta.
                        Ühtlasi teen ettepaneku asutada SA Traditisioonilise Toidu Kaitseks.
                        Kes on meiega!
                        Küll on vaimukas, lausa väike Baskin.

                        Kommentaar


                          Pole mõeldud naljana vaid lihtsalt kurva irooniana, veel kurvem on see, et mõned sellest aru ei saa

                          Kommentaar


                            Kõik saavad sellest aru. Lihtsalt pärast 1000 korda see pisut sakib. Kui nt oleks mõni teine hea homofoobide vastane kild, siis loeksin hea meelega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                              Kõik saavad sellest aru. Lihtsalt pärast 1000 korda see pisut sakib. Kui nt oleks mõni teine hea homofoobide vastane kild, siis loeksin hea meelega.
                              No ma isiklikult pole sellist seost veel kellegi käest kuulnud, kui oleks seda 1000 korda kuulnud, siis vaevalt, et oleks seda siia postitanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Täna sattusin Mustika keskusesse. Te ei kujuta ette mis rõvedust ma seal nägin. Nimelt oli terve keskus täis kuulutusi, et 1.november toimub seal taimetoitlaste mess. Täiesti haige värk. See on ju nii loomuvastane, inimesed on ikka lihasööjad juba ahvist saati olnud ja nüüd need perverdid ja värdjad saavad avalikus kohas oma hälvet propageerida.
                                Tuleb otsemaid Erki Noolele kirjutada ja selline häbiväärne vähemusgrupp Eestis koheselt kriminaalseks muuta.
                                Ühtlasi teen ettepaneku asutada SA Traditisioonilise Toidu Kaitseks.
                                Kes on meiega!
                                Sellise nimega kaubanduskeskuses üks õige heteromees juba põhimõtteliselt ei käi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X