320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Kui sa peaks murtud käeluu eest 1500 ja enam dollarit välja köhima, siis sa vist päris selliseid paralleele siin foorumis ei tõmbaks.
    Kui referendumil nii otsustataks, eks siis peab leppima, aga üldiselt ajad muidugi jama, selliseid asju vaevalt juhtuda saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kui referendumil nii otsustataks, eks siis peab leppima, aga üldiselt ajad muidugi jama, selliseid asju vaevalt juhtuda saab.
      Tead, mine vaata natuke ringi enne kui kedagi siin jama ajamises süüdistad. Tutvu natuke USA tervishoiusüsteemiga ja California omaga veel eriti, siis tule ja lirtsu.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Oot-oot, mida te mehed nüüd küll ajate? Enamus otsustaks vähemuse üle? Kuidas siis nii? Kooseluseaduse puhul on ju pidevalt rõhutatud, et see on mõeldud kõigile, ka heteropaaridele:
        Ära trolli trolli
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Ma siinkohal teeks ettepaneku korraldada referendum, et lambist anda Urmarile nädalane bänn foorumist.

          Mina hääletan poolt.

          Poolt 1
          Vastu 0

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Tead, mine vaata natuke ringi enne kui kedagi siin jama ajamises süüdistad. Tutvu natuke USA tervishoiusüsteemiga ja California omaga veel eriti, siis tule ja lirtsu.
            Mis see USA süsteem Eestisse üldse puutub?

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mis see USA süsteem Eestisse üldse puutub?
              tead, ma enam ei viitsi, mine vaata ise paar posti tagasi. Ignore.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                tead, ma enam ei viitsi, mine vaata ise paar posti tagasi. Ignore.
                Kas tõesti otsustati referendumil, et käeluu murd maksab 1500 dollarit? Kas tahad seda väita, aga loodan, et jääd endale kindlaks ja ignoreerid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma siinkohal teeks ettepaneku korraldada referendum, et lambist anda Urmarile nädalane bänn foorumist.

                  Mina hääletan poolt.

                  Poolt 1
                  Vastu 0
                  Kas selle eest, et ma sinu vaateid ei jaga? Referendumit ei tohiks siiski naljanumbriks muuta või kuidas? Ise veel igas teemas saritrollija.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kas selle eest, et ma sinu vaateid ei jaga? Referendumit ei tohiks siiski naljanumbriks muuta või kuidas? Ise veel igas teemas saritrollija.
                    Miks naljanumbriks? Kuidas saaks üldse nii juhtuda, et rahvas teeb referendumil vale valiku? Rahva arvamus see õige ju ongi.

                    hääletan ka poolt!

                    Kommentaar


                      3-0

                      märgid

                      Kommentaar


                        Rikun sedeli.

                        Te üritate niigi perses teema veel rohkem perse ajada. Edu selles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma siinkohal teeks ettepaneku korraldada referendum, et lambist anda Urmarile nädalane bänn foorumist.

                          Mina hääletan poolt.

                          Poolt 1
                          Vastu 0
                          Ma olen jube kergest mõjutatav

                          Poolt 2
                          Vastu 0
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Miks naljanumbriks? Kuidas saaks üldse nii juhtuda, et rahvas teeb referendumil vale valiku? Rahva arvamus see õige ju ongi.

                            hääletan ka poolt!
                            Üritate siin referendumit naljanumbriks muuta. Selleks, et seda üldsegi teha, tuleks esmalt kokku leppida, mismoodi.

                            Pakuks variandi, et referendumi väljakuulutamiseks oleks vaja 25% foorumis osalejate nõusolekut. Ma ei hakkaks nõudma siin neljandikku 19096-st liikmest, vaid lepiks neljandikuga aktiivsetest liikmetest, keda on 686. Neljandik neist oleks 172.

                            Referendumi tulemuse kinnitamiseks oleks siis vaja 343 poolthäält, ehk 50% + 1hääl lisaks.

                            Kommentaar


                              Seega, referendumit teil korraldada vaevalt õnnestub, aga võite ju proovida bänni anda, aga selleks peaks ilmselt mingi põhjus olema, ei saa ju nii olla, et ei meeldi see, kui keegi on selle poolt, mis osadele jällegi ei meeldi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Üritate siin referendumit naljanumbriks muuta. Selleks, et seda üldsegi teha, tuleks esmalt kokku leppida, mismoodi.

                                Pakuks variandi, et referendumi väljakuulutamiseks oleks vaja 25% foorumis osalejate nõusolekut. Ma ei hakkaks nõudma siin neljandikku 19096-st liikmest, vaid lepiks neljandikuga aktiivsetest liikmetest, keda on 686. Neljandik neist oleks 172.

                                Referendumi tulemuse kinnitamiseks oleks siis vaja 343 poolthäält, ehk 50% + 1hääl lisaks.
                                Ära kiunu. Sa oled totaalselt välja hääletatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X