320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Miks nii kohe? Lihtsalt selles artiklis esitatud väide ei ole tegelikult absoluutne tõde.
    No ma ei tea, artiklis edastatud väide põhineb ikka normaaltingimustel elamiskeskkonnaga. Olen päris kindel, et näiteks II maailmasõjas vallutatud aladel naiste kallal vägivallatsenud mehed ei teeks seda tavatingimustel rahus. Artikli point on see, et heterod ei suuda ühel hetkel lihtsalt mõelda, et krt läheks paneks meest täna.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      No ma ei tea, artiklis edastatud väide põhineb ikka normaaltingimustel elamiskeskkonnaga. Olen päris kindel, et näiteks II maailmasõjas vallutatud aladel naiste kallal vägivallatsenud mehed ei teeks seda tavatingimustel rahus. Artikli point on see, et heterod ei suuda ühel hetkel lihtsalt mõelda, et krt läheks paneks meest täna.
      No läheme siis ajaloos veel kaugemale tagasi. Vana-Kreeka ühiskonnas oli homoseksualism ja kaasaegses mõistes pedofiilia laialt levinud, eriti aristokraatide hulgas. Naine oli selles ühiskonnas sisuliselt vaid järglaste ilmaletooja. Kas tegu oli ka ekstreemsete tingimustega või sellega, et selline käitumisviis oli selles ühiskonnas lihtsalt sama loomulik kui hommikune wc-s käik? Kohe mitte ei taha uskuda, et vanadel kreeklastel oli rahvuslikult välja arenenud homogeen.

      Ühiskond ja selle hoiak määrab palju.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        No läheme siis ajaloos veel kaugemale tagasi. Vana-Kreeka ühiskonnas oli homoseksualism ja kaasaegses mõistes pedofiilia laialt levinud, eriti aristokraatide hulgas. Naine oli selles ühiskonnas sisuliselt vaid järglaste ilmaletooja. Kas tegu oli ka ekstreemsete tingimustega või sellega, et selline käitumisviis oli selles ühiskonnas lihtsalt sama loomulik kui hommikune wc-s käik? Kohe mitte ei taha uskuda, et vanadel kreeklastel oli rahvuslikult välja arenenud homogeen.

        Ühiskond ja selle hoiak määrab palju.
        Kindlasti mängib ühiskond oma rolli ja minu jaoks on selline ühiskond, kus alaealised lapsed peavad läbi elama täiskasvanuks saamise protsessi olles "partneriks" mingile vanemale tüübile väga ekstreemne ja loomulikkusest on asi kaugel.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Kindlasti mängib ühiskond oma rolli ja minu jaoks on selline ühiskond, kus alaealised lapsed peavad läbi elama täiskasvanuks saamise protsessi olles "partneriks" mingile vanemale tüübile väga ekstreemne ja loomulikkusest on asi kaugel.
          No see ongi see, et mida miski ühiskond loomulikuks peab. See, mis sulle pole loomulik, see seda teisele on. Elu on kirev.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            No see ongi see, et mida miski ühiskond loomulikuks peab. See, mis sulle pole loomulik, see seda teisele on. Elu on kirev.
            Ja sa ei arva, et see loomulikkus nende jaoks ei tulnud sellest, et neid lastena järjepidevalt väärkoheldi?

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ja sa ei arva, et see loomulikkus nende jaoks ei tulnud sellest, et neid lastena järjepidevalt väärkoheldi?
              Oh ei, sa saad valesti aru kui arvad, et pedofiilia kui selline oli Vanas-Kreekas niivõrd tavapärane, et seda kogesid noorena kõik. Ei olnud. Peamiselt olid poisikesed ise need, kes oma keha müüsid lõbumajades. Peamine rõhk on siiski sellel, et sealne ühiskond oli homoseksuaalne ühiskond. Või noh, bi-seksuaalne.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Võtkem eeskuju oma põhjanaabritest ja oleme sallivamad! Everyone can homo in Finland!

                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Oh ei, sa saad valesti aru kui arvad, et pedofiilia kui selline oli Vanas-Kreekas niivõrd tavapärane, et seda kogesid noorena kõik. Ei olnud. Peamiselt olid poisikesed ise need, kes oma keha müüsid lõbumajades. Peamine rõhk on siiski sellel, et sealne ühiskond oli homoseksuaalne ühiskond. Või noh, bi-seksuaalne.
                  Minu point on see, et kreeklased ühel päeval lihtsalt ei otsustanud lastega seksima hakata vaid see kujunes välja läbi mingite tavade ektremiseerumise, mis omakorda tekitas ülikute klassi, keda oli lapsepõlves traumeeritud. Ehk siis kui Eestis oleks ka sama komme ja meid oleks poistena karistatud, siis äkki mõtleka ka, et see ongi normaalne.

                  Kommentaar


                    Kuulasin just järelkuulamisena saadet Olukorrast Riigis, kus Lobjakas mingi tüübiga ei saanud taas üle ega ümber homoteemast. Seekord oli jutuks asjaolu, et keegi Haapsalus elanud rootslasest lilla olevat diskrimineerise küüsi sattunud.
                    Mis on aga hämmastav on see, et saates saates mainiti vaid mokaotsast, et too tegelane valetas avalikkusele ja laimas politseid. Kohe järgnes vana laul, et homofoobia, homofoobia ja homofoobia. Tegelikult väitis pederast, et ta olevat tahtnud Haapsalu politseijaoskonnas avaldust teha kuid see lükati tagasi. Tegelikkuses pole ta sinna jaoskonda isegi sisse astunud.

                    http://online.le.ee/2016/03/03/laane...itamas-kainud/

                    Kommentaar


                      Ei olnud siis homo tagakiusamist?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Ei olnud siis homo tagakiusamist?
                        Omavahel öeldes on märgid veidi vastuolulised.

                        Kommentaar


                          Ma pean silmas algset põhjust, politsei teema on juba teine teema. Aga eks sõna sõna vastu olukorrad sellised olegi,seega poleks politseis midagi teha ka olnud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma pean silmas algset põhjust, politsei teema on juba teine teema. Aga eks sõna sõna vastu olukorrad sellised olegi,seega poleks politseis midagi teha ka olnud.
                            Ma ütlen ka algse teema kohta. Mul on antud teema kohta väga tugevad reservatsioonid, mida ma siin ei kajastaks.

                            Kommentaar


                              Kasahstani parlament kiitis täna heaks kriminaalseaduse paranduse, mille alusel hakatakse lastevastastes seksuaalkuritegudes süüdimõistetud pedofiile kohtu ettekirjutuse korral keemiliselt kastreerima.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Rootsi parlamendis esindatud liberaalide partei noorteorganisatsioon soovib kuningriigis legaliseerida nii intsesti (lähisugulaste seksuaalsuhted) kui ka nekrofiilia (seks laipadega), vahendab Aftonbladet.


                                Nagu ma vist ennegi siin teemas sõna võtnud - perekond - see ei ole (ainult) puhas juriidika. Sellel on (minuarust - eelkõige) kultuuriline kontekst.
                                Aga kui minna puhta juriidika ja nö "väljamõeldud inimõiguste" teed siis sinna jõuame meie ka, mõne aja pärast.
                                Seksuaalsuhteid ei peaks riik reguleerima, aga perekond see on midagi hoopis enamat kui seksuaalsuhted.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X