320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestis on eraldi meeste ja naistevanglad. Ehk homod saavad mõnuga üksteist trukkida samal ajal kui heteromehed ja naised on kuival. Kuidas selline ebavõrdsus lubatud on?

    Mida arvavad asjast Mikko, sotsid, Zoovolinik ja muud tegelased???

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Eestis on eraldi meeste ja naistevanglad. Ehk homod saavad mõnuga üksteist trukkida samal ajal kui heteromehed ja naised on kuival. Kuidas selline ebavõrdsus lubatud on?

      Mida arvavad asjast Mikko, sotsid, Zoovolinik ja muud tegelased???
      Heh, heteromehed trukivad vanglates ka rämedalt mehi.

      Kommentaar


        Kunagi jäi meil lehes kirjutamata näiteks lugu, kuidas kaks vene kanti pressisid teiselt venelaselt võlga välja. Pärakusse suruti õun, poolik kapsapea, laualamp koos juhtmega ja peale lasti ja makroflexi. Võlga kätte ei saadud, kuna võlgnik suri. Kuna see oli nii rõve keiss, siis jätsimegi kirjutamata. Vanglas on selliseid asju küllalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Heh, heteromehed trukivad vanglates ka rämedalt mehi.
          Pigem neid trukitakse, aga see selleks ju sa tead paremini, ma vaid oletan et mees tahaks naist saada vanglas. Saada küsimus laiali zovkale ja muudele tegelastele, ole nii tore.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Pigem neid trukitakse, aga see selleks ju sa tead paremini, ma vaid oletan et mees tahaks naist saada vanglas. Saada küsimus laiali zovkale ja muudele tegelastele, ole nii tore.
            Nendel vangidel pole persetrukk gayvärk, vaid ikka mingi machoshit. Et ma võtan suvalise venna, panen talle ära ja siis olen kõva mees. Veidi teine asi, selline martsanderikas.

            Kommentaar


              Homo ei pea enda käitumist muutma (vähemalt võimalus olemas). Hetero aga on vähe teises olukorras.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Nendel vangidel pole persetrukk gayvärk, vaid ikka mingi machoshit. Et ma võtan suvalise venna, panen talle ära ja siis olen kõva mees. Veidi teine asi, selline martsanderikas.
                Põhipõhjus on ikka see, et naisi pole. Solzehnitsõnit ja muid kunagisi GULAGi mäelstusi lugedes panid platnoid nö segalaagrites peamiselt ikka naisi, samuti on nii korrumpeerunud riikides, nt Ladina-Ameerikas kus tegijamad vangid saavad raha eest litse tellida.

                Kommentaar


                  Erinevus rikastab, kuid kõiki toidu-maitseaineid leiva taignasse pole vaja veel sellepärast segada, sest tulemuseks on maitsetu läga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Erinevus rikastab, kuid kõiki toidu-maitseaineid leiva taignasse pole vaja veel sellepärast segada, sest tulemuseks on maitsetu läga.
                    Mitte, et elus peaks kõike proovima (seal hulgas seda artiklit lugema), aga head retseptid tulevad ikka eksperimenteerimisest.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      mhmh, komponente ja nende iseärasusi tundmata keerab "kokk" üldjuhul mingi jama kokku
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Mitte, et elus peaks kõike proovima (seal hulgas seda artiklit lugema), aga head retseptid tulevad ikka eksperimenteerimisest.
                        Aga miks peab kogu Euroopa Liidu elanikkonnaga eksperimenteerima? Kui soovid mingeid uusi koostiosi proovida, siis seda tehakse ikka väikeses kausis paarikümne grammi kaupa, mitte niimoodi, et keerad mingid suvalised ained suvalises koguses kokku ja siis söödad kogu rahvale ette.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Aga miks peab kogu Euroopa Liidu elanikkonnaga eksperimenteerima? Kui soovid mingeid uusi koostiosi proovida, siis seda tehakse ikka väikeses kausis paarikümne grammi kaupa, mitte niimoodi, et keerad mingid suvalised ained suvalises koguses kokku ja siis söödad kogu rahvale ette.
                          That is already done mate!
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            http://www.postimees.ee/v2/3787493/n...ooselulepingut

                            Et siis 29 keissi terve käesoleva aastaga, neistki enamus heterod. Mõni mees võiks nüüd selgitada, kuidas nii. Kuhu need homode massid nüüd jäänud on, kes ei saanud varem pärandada või partnerit haiglas külastada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              http://www.postimees.ee/v2/3787493/n...ooselulepingut

                              Et siis 29 keissi terve käesoleva aastaga, neistki enamus heterod. Mõni mees võiks nüüd selgitada, kuidas nii. Kuhu need homode massid nüüd jäänud on, kes ei saanud varem pärandada või partnerit haiglas külastada?
                              1) Ma olen kogu aeg rääkinud, et seda on mõlemale vaja.
                              2) Kui see asi on going Teie suureks rõõmuks ja pole riigikogus täieliku lõppstaatust saanud, siis milleks vaheva näha.
                              3) Olgem ausad, Eesti on suhteliselt homofoobne maa ja nii mõnigi kardab. Tean ise ka paari, kes ei julge avalikult tunnistada või näidata.

                              Aga loomulikult pole see piisav, sest pole rääkinud paaridega ja seetõttu vaid eeldan.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                http://www.postimees.ee/v2/3787493/n...ooselulepingut

                                Et siis 29 keissi terve käesoleva aastaga, neistki enamus heterod. Mõni mees võiks nüüd selgitada, kuidas nii. Kuhu need homode massid nüüd jäänud on, kes ei saanud varem pärandada või partnerit haiglas külastada?
                                Seda minagi, et mis asja te sellise tühise asja pärast ulute.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X