320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Vabandust. Tõesti oleks absoluutselt meelevaldne öelda, et mees kes ei ole ei maailmameistriks tulnud ega ka mitte praeguse hooaja edetabelis esimesel kohal ei ole maailma kiireim mees. Hullult üle võlli keeratud. Ja lisaks olen eestlusvihkaja ka. Pole mitte vähimatki pistmist sellega, et asi on faktidele otsa vaadates midagi muud.
    Kas ma saan õigesti aru, et Schumacher on ka tänasel päeval F1 kiirem mees? Ma ise proovisin pigem antud hooaja (või pigem isegi hooaja teise poole) kontekstis antud väidet hinnata - ei tundu väga utoopiline. Ilmselgelt oleks tore, kui Ott oma kiiruse rallivõitude ja tiitlite näol millalgi realiseerib aga ka nende puudumine ei takista tal teatud hetkedel "maailma kiireim" olemast. Paarikümne aasta pärast ei maksa paar võidetud rallit ilmselt suurt midagi aga praegu võiks rahul olla, perspektiivi nagu on. Ehk et pigem isikliku definitsiooni küsimus. Mul on siiski hea meel, et Otil läheb hästi, ehk jätad vähemalt tema tiivad kärpimata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Ilmselt pole kahtlustki, kes on MM-sarja nobedaim. Tänakul on tänavu kirjas 43 kiiruskatse võitu, Neuville’il 29, Ogier’l 20. Paraku ei anta tiitlit nende põhjal ja punkte Tänakul napib.
      http://sport.delfi.ee/news/arvamus/l...al?id=83191463
      See katsevõitude lugemine on mu meelest kuidagi kahtlane. Võtame näiteks Monte Carlo ja Korsika. Mõlemas Ogier tegi esimese nelja katsevõiduga minutilise vahe sisse ja kummaski rohkem katsevõite ei võtnud. Mõlemal rallil sai Tänak lõpuks kirja sama palju katsevõite ja selle loogika alusel on Tänak justkui sama kiire mees kui alguses ligi minutilise edu sisse teinud Ogier. Mis on ju veitsa jabur. Ogier võinuks mõlemal rallil soovi korral 10 kiiruskatset veel võita.

      Samas võiks ju vaadata hoopis selle viimastel etappidelt saadud punkte, kus on ju väga sirgjooneline "ole kiire ja saad lisapunktid" loogika. Seal on maksimaalsest 40 punktist (Tänak ja Ogier muidugi ühe ralli olid täiesti katkestnud) saadud järgnev saldo:
      Neuville 25
      Tänak 17
      Ogier 16

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        See katsevõitude lugemine on mu meelest kuidagi kahtlane. Võtame näiteks Monte Carlo ja Korsika. Mõlemas Ogier tegi esimese nelja katsevõiduga minutilise vahe sisse ja kummaski rohkem katsevõite ei võtnud. Mõlemal rallil sai Tänak lõpuks kirja sama palju katsevõite ja selle loogika alusel on Tänak justkui sama kiire mees kui alguses ligi minutilise edu sisse teinud Ogier. Mis on ju veitsa jabur. Ogier võinuks mõlemal rallil soovi korral 10 kiiruskatset veel võita.

        Samas võiks ju vaadata hoopis selle viimastel etappidelt saadud punkte, kus on ju väga sirgjooneline "ole kiire ja saad lisapunktid" loogika. Seal on maksimaalsest 40 punktist (Tänak ja Ogier muidugi ühe ralli olid täiesti katkestnud) saadud järgnev saldo:
        Neuville 25
        Tänak 17
        Ogier 16
        Korsika rallil oligi ju kokku vist mingi 12 katset. Keegi vist väga ei vaidle, et Ott nendel rallidel oli prantslasest aeglasem. Selle viimase katsega ei ole ehk päris nii sirgjooneline - mehed, kellel kohtade pärast väga taidlemist ei ole, saavad säästa rehve jne. Üldjuhul võtavad ralli võitvad mehed ka natuke rahulikumalt, kuigi see peaks pigem just Oti kasuks antud olukorras mängima.

        Kommentaar


          Ma võrdleks seda kiiruskatsete võitude arvu kaudselt (rõhutan kaudselt) Vormel ühe kiireima ringi sõitjatega, kus tänavu on edukaimad olnud Ricciardo 4, Bottas 3 ja Verstappen 2 etapiga. Sama meelevaldselt võiks öelda, et tegelikult on need kolm tänavuse hooaja kiiremaid sõitjad.

          Kommentaar


            No Jaan Martinsoni sugustele kuumus nkn hästi ei mõju.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Päris nii ikka ei ole. Tiitli toob ikka stabiilsus mitte ainult kiirus.
              Stabiilsus ongi osa kiirusest ikkagi laias laastus -> kui teed sõiduvea ja paned vastu kivi, kaotad näiteks 1 ratta, suudad kuidagi viimased paar km välja venida siis lihtsalt nii ongi, et kaalutud keskmine kiirus on selle võrra madalam.

              St selleks, et olla kiireim rallisõitja in long term pead Sa olema mingis mõttes kindla peale sõitja, stabiilne mees.

              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Kas ma saan õigesti aru, et Schumacher on ka tänasel päeval F1 kiirem mees? Ma ise proovisin pigem antud hooaja (või pigem isegi hooaja teise poole) kontekstis antud väidet hinnata - ei tundu väga utoopiline. Ilmselgelt oleks tore, kui Ott oma kiiruse rallivõitude ja tiitlite näol millalgi realiseerib aga ka nende puudumine ei takista tal teatud hetkedel "maailma kiireim" olemast. Paarikümne aasta pärast ei maksa paar võidetud rallit ilmselt suurt midagi aga praegu võiks rahul olla, perspektiivi nagu on. Ehk et pigem isikliku definitsiooni küsimus. Mul on siiski hea meel, et Otil läheb hästi, ehk jätad vähemalt tema tiivad kärpimata.
              Mhm, sest Schummi on praegu eelmise hooaja meister ja praegu tabelis esimene? Või Sa lihtsalt ei oska lugeda?

              "teatud hetkedel maailma kiireim mees" - möh?
              "paarikümne aasta pärast ei maksa paar võidetud rallit ilmselt suurt midagi" - ? möh

              "perspektiivi on" - absoluutselt. Perspektiivi on, annet on. Tänak on väga heal tasemel rallisõitja. Maailma tipp. Aga mitte maailma kiireim mees.

              Eksimused ja ebastabiilsus on ka osa rallisõidust (ning selle kiirusest) ja kiireim rallisõitja on see, kes kroonitakse maailmameistriks. Sest hooaja peale kokku on nemad (väikese lihtsustusena) sõitnud läbi sama distantsi väiksema ajaga (aka "kiiremini") kui keegi teine. Tundub peaaegu, et liiga loogiline, aga millegipärast osadele ikka pähe ei mahu.

              Kommentaar


                Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                Astusin sisse esimest korda tissibaari. Piinlik hakkas. Läksin ära.
                sinu tissid olid kõige suuremad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  sinu tissid olid kõige suuremad?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fc.
                    Tunnistan olen ametlikult idioot.
                    Sai siin vahepealses meeltesegaduses ühe naisterahvaga lähemalt suheldud. Kolm kuud tagasi sai see suhe läbi. Mul sai raha otsa Kulud olid kuidagi jube suured.
                    Täna siis kolleeg informeeris mind.
                    Monoloog kõlas u sedasi.
                    Õu su eelmine on ju päris prost. Mu sõber leidis netist raha eest naise. Ja selleks ostus su nn eks. Krt kuda sa nii juhm olid. Tal on foorum 69 s isegi oma teema alates 2014 aastast...
                    Astusin eemale.
                    Hea kristlane jagaks pilti ka hoiatava sisuga postituse juurde.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fc.
                      Tunnistan olen ametlikult idioot.
                      Sai siin vahepealses meeltesegaduses ühe naisterahvaga lähemalt suheldud. Kolm kuud tagasi sai see suhe läbi. Mul sai raha otsa Kulud olid kuidagi jube suured.
                      Täna siis kolleeg informeeris mind.
                      Monoloog kõlas u sedasi.
                      Õu su eelmine on ju päris prost. Mu sõber leidis netist raha eest naise. Ja selleks ostus su nn eks. Krt kuda sa nii juhm olid. Tal on foorum 69 s isegi oma teema alates 2014 aastast...
                      Astusin eemale.
                      Ma mitte halvapärast, aga kas reaalselt suhte ajal ei tekkinud arusaama, et inimene on raha peal väljas? Ma vahest lihtsalt olen mõelnud, et kuidas tõesti sellist asja läbi ei hammustata.

                      Kommentaar


                        aga oli voodis vähemalt megaosav?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          aga oli voodis vähemalt megaosav?
                          Oma munn on kuningas nii, et küsi Iha.ee kontot.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc.
                            Tunnistan olen ametlikult idioot.
                            Sai siin vahepealses meeltesegaduses ühe naisterahvaga lähemalt suheldud. Kolm kuud tagasi sai see suhe läbi. Mul sai raha otsa Kulud olid kuidagi jube suured.
                            Täna siis kolleeg informeeris mind.
                            Monoloog kõlas u sedasi.
                            Õu su eelmine on ju päris prost. Mu sõber leidis netist raha eest naise. Ja selleks ostus su nn eks. Krt kuda sa nii juhm olid. Tal on foorum 69 s isegi oma teema alates 2014 aastast...
                            Astusin eemale.
                            Võib ka hullemini minna. Mul üks suhe läks pekki niimoodi, et neiu jõi end täis ja hakkas minu silme ees mingil teisel tüübil suhu võtma. Ma ütlesin, et ära päris nii tee. Tema vastu: "Ära huija".
                            Ja pärast seda räägib ta, kuidas mina olla suhtes ilge värdjas olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Võib ka hullemini minna. Mul üks suhe läks pekki niimoodi, et neiu jõi end täis ja hakkas minu silme ees mingil teisel tüübil suhu võtma. Ma ütlesin, et ära päris nii tee. Tema vastu: "Ära huija".
                              Ja pärast seda räägib ta, kuidas mina olla suhtes ilge värdjas olnud.
                              Mis viis sellise olukorra tekkimiseni?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Mis viis sellise olukorra tekkimiseni?
                                Ma arvan, et Mõnuagent lasi peol enda playlisti.

                                Tegelt nali naljaks, aga kui mõni tüdruk niiviisi teeb, siis ime ka ei ole, et vahest pinnakatel noad käiku lähevad. Naised on saatanast....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X