320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Ja rahvaalgatuste alla surumises. Referendumeid ikka toimub haruldaselt harva.
    Olin aastaid tagasi suur otsedemokraatia ning siduvate referendumite toetaja. Aga nähes kui lihtsalt populistid suudavad Eestis avalikku arvamust mõjutada, arvan nüüd, et neist sünniks rohkem kahju kui kasu. Pealegi on väga vähe asju, mida rahvahääletustel saaks otsustada - maksustamist näiteks päris kindlasti ei saa. Asju, mis piiravad inimeste põhiõigusi, on aga täiesti absurdne rahvahääletustel otsustada. Rahvahääletusi saaks korraldada üksnes teemadel, mis huvitavad vaid üksikuid huvigruppe - tulemuseks vähene ning kallutatud debatt ja üliväike osalus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kes oled sina, et kedagi debiilikuks nimetad? See et sa oled endale külge pookinud mingi uue laheda asja, millega meeleheitlikult proovid silma jääda, ei tähenda et see tegelikult ka sind lahedaks teeb. Sa võid ju mõelda et kui räägid oma tolerastia saasta, et saad rohkem n/kku ja oled seltkonnas "cool" aga tegelikult sa ei ole seda. Pikas perpektiivis jääd sa ikka selleks kes sa oled, ei grammigi teistest erilisem või intelligentsem, sama hall mass. See on lihtsalt üks mööduv vaimuhaigus, millest kunagi kõik terveks saavad.

      Krt, see idiootne vastus jäi kuidagi 2 silma vahele. Ma olen abielus ja mul pole vaja kellegi silmis cool olla. Samas inimesi, kes mõnitavad teisi inimesi lihtsalt nende nahavärvi pärast olen ma alati kutsunud ja jään ka tulevikus kutsuma debiilikuteks.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Krt, see idiootne vastus jäi kuidagi 2 silma vahele. Ma olen abielus ja mul pole vaja kellegi silmis cool olla. Samas inimesi, kes mõnitavad teisi inimesi lihtsalt nende nahavärvi pärast olen ma alati kutsunud ja jään ka tulevikus kutsuma debiilikuteks.
        Ta viitab PC Principalile. Samas ei saa ta päris aru, et mida South Park selle PC-ga mõtleb, aga, noh, anname andeks ja ärme kakleme.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Minu jaoks pole vahet mis juhtumite puhul see häbi oli. fakt on see, et selle sinu nimetatud käputäie tegude pärast tulid kohe Rõivaste, Miksrite ja Lobjakate valupursked, kuidas neil on häbi olla eestlane. Ptui selliste tolguste peale. Kui eeldada, et niiöelda süüdlased on käputäis elus pettunud debiilikuid siis on ikka naeruväärne sellepärast sellises mastaabis häbi tunda
          See mille pärast keegi häbi tunneb on küll tema väga isiklik teema. Usun et kui Taavi istus kuskil USA suursaadikuga, kes tuli küsima, et miks "sõbralikke" sõdureid vanalinnas neegriteks kutsuti ja kästi maalt lahkuda, siis võis ta küll häbi tunda. Minul isiklikult selle pärast küll häbi ei ole. Debiilikuid on igast rahvusest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ta viitab PC Principalile. Samas ei saa ta päris aru, et mida South Park selle PC-ga mõtleb, aga, noh, anname andeks ja ärme kakleme.
            Uh okey, ma pole South Parki juba aastaid vaadanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Mitte turmtule all vaid tuimalt persse saadetud. Tegelikult on see kogu demokraatliku euroopa nakkushaigus. Poliitikud ei pea ennast enam rahva tahte täide viijateks, mis oleks nende funktsioon demokraatia idee järgi, vaid peetakse rahvast lolliks pööbliks, kes on mõeldud neid teenima. See kumab läbi patroniseerivatest sõnavõttudest üle euroopa. Ja rahvaalgatuste alla surumises. Referendumeid ikka toimub haruldaselt harva.
              Kas sa saad ka aru, et suur osa rahvast pole lihtsalt võimeline otsustama riiklikus mastaabis? Inimesed ja nende võimed on erinevad, kaasaegse demokraatia idee ongi see, et sa valid ennast riiklikul tasemel esindama kellegi sellise, kelle maailmavaade läheb sinu omaga enamvähem täppi. Täpselt samamoodi nagu näiteks kohtusüsteemis teevad otsused inimesed, kes on selle jaoks vähemalt teoreetiliselt pädevad, peaksid ka riiklikul tasemel tegema otsuseid inimesed, kellel on selle jaoks mandaat ja kes on silma paistnud ühe või teise oskuse või omadusega.
              Riiklikul tasemel referendumil on tõesti mõtet juhtumitel, mis puudutavad riigi ja selle elanike otsest elamist. Ala näiteks liitumine või lahkumine EList. Minul isiklikult poleks midagi ka presidendi otsevalimise vastu. Aga üldjoontes on inimestel õigus iga 4 aasta tagant valida see poliitik/partei, kes tema maailmavaadet kõige paremini edastab ja kui viimased 4 aastat pole too valik ennast õigustanud, siis vali keegi teine.

              Kommentaar


                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Krt, see idiootne vastus jäi kuidagi 2 silma vahele. Ma olen abielus ja mul pole vaja kellegi silmis cool olla. Samas inimesi, kes mõnitavad teisi inimesi lihtsalt nende nahavärvi pärast olen ma alati kutsunud ja jään ka tulevikus kutsuma debiilikuteks.
                  “Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.”~Friedrich Nietzsche
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    “Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed.”~Friedrich Nietzsche
                    Irw, niiet tõde on see, et eranditult kõik neegrid tuleb Aafrikasse saata?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      See mille pärast keegi häbi tunneb on küll tema väga isiklik teema. Usun et kui Taavi istus kuskil USA suursaadikuga, kes tuli küsima, et miks "sõbralikke" sõdureid vanalinnas neegriteks kutsuti ja kästi maalt lahkuda, siis võis ta küll häbi tunda. Minul isiklikult selle pärast küll häbi ei ole. Debiilikuid on igast rahvusest.
                      Sinul pole aga meil teatus seltskonnal on kohe häbi olla eestlane, sest eestlaste hulgas on debiilikuid. Minu skaalal on nad ise selliste avaldustega needsamused, kelle pärast nad häbi tunnevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Kas sa saad ka aru, et suur osa rahvast pole lihtsalt võimeline otsustama riiklikus mastaabis? Inimesed ja nende võimed on erinevad, kaasaegse demokraatia idee ongi see, et sa valid ennast riiklikul tasemel esindama kellegi sellise, kelle maailmavaade läheb sinu omaga enamvähem täppi. Täpselt samamoodi nagu näiteks kohtusüsteemis teevad otsused inimesed, kes on selle jaoks vähemalt teoreetiliselt pädevad, peaksid ka riiklikul tasemel tegema otsuseid inimesed, kellel on selle jaoks mandaat ja kes on silma paistnud ühe või teise oskuse või omadusega.
                        Riiklikul tasemel referendumil on tõesti mõtet juhtumitel, mis puudutavad riigi ja selle elanike otsest elamist. Ala näiteks liitumine või lahkumine EList. Minul isiklikult poleks midagi ka presidendi otsevalimise vastu. Aga üldjoontes on inimestel õigus iga 4 aasta tagant valida see poliitik/partei, kes tema maailmavaadet kõige paremini edastab ja kui viimased 4 aastat pole too valik ennast õigustanud, siis vali keegi teine.
                        Täpselt mott. Kaasaegse demokraatia lõpp on saabunud sellega, et on tekkinud arvamus, et rahvas on liiga loll, et ise otsustada. Ja võibolla suur osa rahvast on ka. Aga kui ka need valitud ise arvavad, et rahvas on loll ja võimul olles rahva arvamus ei loe, siis ei ole see enam demokraatia. Ma ka ei leia , et iga tühiasja pärast oleks referendumit vaja aga näiteks selliste poleemikat tekitanud asjadega nagu kooseluseadus ja pagulasküsimus küll võiks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Täpselt mott. Kaasaegse demokraatia lõpp on saabunud sellega, et on tekkinud arvamus, et rahvas on liiga loll, et ise otsustada. Ja võibolla suur osa rahvast on ka. Aga kui ka need valitud ise arvavad, et rahvas on loll ja võimul olles rahva arvamus ei loe, siis ei ole see enam demokraatia. Ma ka ei leia , et iga tühiasja pärast oleks referendumit vaja aga näiteks selliste poleemikat tekitanud asjadega nagu kooseluseadus ja pagulasküsimus küll võiks.
                          Inimõigused pole asjad, mida antakse niimoodi rahvale otsustada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Täpselt mott. Kaasaegse demokraatia lõpp on saabunud sellega, et on tekkinud arvamus, et rahvas on liiga loll, et ise otsustada. Ja võibolla suur osa rahvast on ka. Aga kui ka need valitud ise arvavad, et rahvas on loll ja võimul olles rahva arvamus ei loe, siis ei ole see enam demokraatia. Ma ka ei leia , et iga tühiasja pärast oleks referendumit vaja aga näiteks selliste poleemikat tekitanud asjadega nagu kooseluseadus ja pagulasküsimus küll võiks.
                            Surmanuhtlus, presidendi otsevalimine, vene küsimus jne. Kindlasti on neid poleemikat tekitanud asju veel. Trollibuss, muidugi.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Surmanuhtlus, presidendi otsevalimine, vene küsimus jne. Kindlasti on neid poleemikat tekitanud asju veel. Trollibuss, muidugi.
                              Mis asi on vene küsimus? Surmanuhtlusega on see lugu, et selle tagasitoomine tähendaks ühtlasi Euroopa Liidust lahkumist. Presidendi otsevalimist - seda saaks võib-olla rahvahääletusel otsustada tõesti. Aga see pole lihtne küsimus. Otsevalitud president tahaks rohkem võimu kui praegune tseremoniaalne kõnedepidaja.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Pärnus on sitt juba väidetavalt reaalseks läinud. Bussipeatustes enam hängida ei soovita.

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X