320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    ja mis sa arvad kas see sinu kartus on mingil moel seotud mõne põhjusega, juba toimunud sündmusega või need inimesed hoopis rikastavad Pärnut, loovad uusi töökohti, parandavad majandust ja mis need populaarsed legendid rääkisid veel natuke aega tagasi.
    Minu kartus tuleneb sellest, et nad on alkoholijoobes, räuskavad ja on suure pundiga. Minu jaoks pole vahet, kas nad on eestlased, venelased, mustanahalised või moslemid. Igal juhul rikuvad nad avalikku korda ja võivad minu jaoks olla potentsiaalselt ohtlikud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Minu kartus tuleneb sellest, et nad on alkoholijoobes, räuskavad ja on suure pundiga. Minu jaoks pole vahet, kas nad on eestlased, venelased, mustanahalised või moslemid. Igal juhul rikuvad nad avalikku korda ja võivad minu jaoks olla potentsiaalselt ohtlikud.
      Soccerneti suvepäevade seltskond, kui täpsustada!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Minu kartus tuleneb sellest, et nad on alkoholijoobes, räuskavad ja on suure pundiga. Minu jaoks pole vahet, kas nad on eestlased, venelased, mustanahalised või moslemid. Igal juhul rikuvad nad avalikku korda ja võivad minu jaoks olla potentsiaalselt ohtlikud.
        See on ju täiesti tavaline Pärnu suvel nädalavahetuseti. Sunset tuleb kohe silme ette

        Kommentaar


          kui mitu korda siin foorumis on loetud et eestit immigratsioon ei mõjuta.

          ja nüüd, bats.
          Tallinna sadamas kontrollitakse passe "veidi tõmmumatelt"


          aga küllap ilvesel ja lobjakal ja rõivasel ja avandil on häbi.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            näppisin siin telekapulti ja just jooksis Kanal2-s reklaam, et homme kell 20.30 on esimene osa "Pagulased" eetris
            Nägin ka seda reklaami ja saatejuht/autor paistis Roald Johannson olevat.

            Et loodetavasti kannatab seda terve mõistusega kodanikel vaadata ka, erinevalt Lust-Bukänääni punnitusest.

            Kommentaar


              Valged naised on mõningatele moslemitele või lihtsalt araablastele mittemiski. Nende jaoks oleme me valge rämps. Me ei saa enam tunda end turvaliselt. Need sisserändajad kujutavad endast tiksuvat kellapommi, kes ei ole võimelised kaasaegse arenenud maailmaga hakkama saama.
              Brüssel ja Pariis tühistasid terrorihirmus aastavahetuse ilutulestiku. Prantsusmaa saatis üle kogu riigi tänavatele 60 000 sõjaväelast korda tagama ning London tühistas kõikide sõjaväelaste puhkuse, et nad asuksid tänavatele korda tagama.
              Kölni politsei valetas alguses aastavahetusel aset leidnud naistevastase vägivalla osas. Kölni võimud väitsid alguses, et õhtu möödus vaikselt ja pärast süüdistasid naisi selles, et neid rünnati.
              Euroopa pööras omadele selja ja keskaegse mentaliteediga immigrandikultuur võitis.

              Üsna tabavalt kokku võetud.
              http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ud?id=73391527

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kölni võimud väitsid alguses, et õhtu möödus vaikselt ja pärast süüdistasid naisi selles, et neid rünnati.
                Euroopa pööras omadele selja ja keskaegse mentaliteediga immigrandikultuur võitis.
                See, mis toimus oli lihtsalt häbiväärne. Neid ahistatud naisi, kes julgesid üldse asja avalikuks teha, süüdistati rassismis, natsismis ja nimetati litsideks. Ja kõige häbiväärsem oli see, et selleks polnud ainult need tõmmunahksed, sama kisakoor kajas ka nende "tolerantsete" leerist.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Veel üks.

                  Miks pagulased Bangkoki ei lähe?
                  Sest see pole Gangbangkok.

                  Fakk, ma olen vähemalt sama hea kui Valdo Jahilo!

                  Või on selline sõnastus parem:

                  "Miks Bangkok araabia pagulasi ei taha?"
                  "Nad ei soovi saada Gangbangkokiks."

                  Kommentaar


                    Kuna Kölnis rünnati pagulasi, siis teevad meie juhid ühisavalduse, et kui nad oleksid sakslased, siis oleks neil häbi.

                    Kommentaar


                      Tallinnast 80 km kaugusel
                      Helsingin poliisi: Iso porukka kulkee ja koskettelee naisia - ”Puhutaan 30–50 ihmisen ryhmistä”
                      Lue uutisia Suomesta ja maailmalta heti tuoreeltaan. IS seuraa uutistilannetta ympäri vuorokauden.


                      uus nähtus siis selline et jõlgutakse suurtes, 30-50 liikmelistes kampades, ja selge mõne politseipatrulli üksusega neid korda austama ei pane enam.

                      PS.
                      kuidas kommenteerite seda uudist kes te siin pidevalt arvasite et eestit pagulasteema kuidagi ei puuduta?
                      laevad käivad pmst iga tunni takka...
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        Tallinnast 80 km kaugusel
                        Helsingin poliisi: Iso porukka kulkee ja koskettelee naisia - ”Puhutaan 30–50 ihmisen ryhmistä”
                        Lue uutisia Suomesta ja maailmalta heti tuoreeltaan. IS seuraa uutistilannetta ympäri vuorokauden.


                        uus nähtus siis selline et jõlgutakse suurtes, 30-50 liikmelistes kampades, ja selge mõne politseipatrulli üksusega neid korda austama ei pane enam.

                        PS.
                        kuidas kommenteerite seda uudist kes te siin pidevalt arvasite et eestit pagulasteema kuidagi ei puuduta?
                        laevad käivad pmst iga tunni takka...
                        aga mis mõte on kogu aeg seda arvamust esitada? esiteks vaadates kaarti, siis Eesti jääb Skandinaavia ja Türgi-Süüria vahele. Järeldus- kui nad oleks tahtnud siia tulla, siis nad juba oleksid siin. teiseks- ütle mõni faktor mis paneks neid siia tulema. Peale Eesti välimuselt ilusate naiste ei oskaks hetkel midagi öelda mis võiks neid kampades jõlkujaid motiveerida.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar



                          nunnu. Euroopas reisimine muutub järjest riskantsemaks.

                          Kommentaar


                            See Euroopas reisimine tekitab jah hirmu vaikselt. Sel aastal ees ootamas Saksamaa, Itaalia ning Hispaania.

                            Esimene sõnavõtt mul siin teemas ning kõiki 100 lehte läbi ei hakka lappama, kuid minu seisukoht üpriski radikaalne. Piirid kinni ning illegaalsed piiriületajad kohapeal maha lasta. Ilmselgelt maha laskmise jaoks juba hilja, kuna see peegelduks juba sisse immigreerinud inimeste meelepahas. Ei pea ennast otseselt rassistiks, aga kui tuhat aastat tagasi korraldati kristlik ristisõda nende koju, siis ootas vastas sõjaline vastupanu. Kui nemad korraldavad islami ususõja Euroopas, siis võetakse neid avatud kätega vastu??? Mul ausalt öeldes suht savi, mis nende kodumaal toimub, sest reaalsed sõjapõgenikud moodustavad reaalsuses nii väikese osa. Kunagi varem pole Euroopat kottinud, mis seal toimub ja nüüd järsku? Kõik need riigid oleksid võinud arvestada selliste tagajärgedega, kui otsustasid suurvõimude alt iseseisvuda. Kui koloniaalvõimu ei soovinud olla, siis miks meid peaks enam nende käekäik kottima. NB: Ei osuta ainult Süüriale, sest suur osa siiski mujalt siin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                              See Euroopas reisimine tekitab jah hirmu vaikselt. Sel aastal ees ootamas Saksamaa, Itaalia ning Hispaania.

                              Esimene sõnavõtt mul siin teemas ning kõiki 100 lehte läbi ei hakka lappama, kuid minu seisukoht üpriski radikaalne. Piirid kinni ning illegaalsed piiriületajad kohapeal maha lasta. Ilmselgelt maha laskmise jaoks juba hilja, kuna see peegelduks juba sisse immigreerinud inimeste meelepahas. Ei pea ennast otseselt rassistiks, aga kui tuhat aastat tagasi korraldati kristlik ristisõda nende koju, siis ootas vastas sõjaline vastupanu. Kui nemad korraldavad islami ususõja Euroopas, siis võetakse neid avatud kätega vastu??? Mul ausalt öeldes suht savi, mis nende kodumaal toimub, sest reaalsed sõjapõgenikud moodustavad reaalsuses nii väikese osa. Kunagi varem pole Euroopat kottinud, mis seal toimub ja nüüd järsku? Kõik need riigid oleksid võinud arvestada selliste tagajärgedega, kui otsustasid suurvõimude alt iseseisvuda. Kui koloniaalvõimu ei soovinud olla, siis miks meid peaks enam nende käekäik kottima. NB: Ei osuta ainult Süüriale, sest suur osa siiski mujalt siin.
                              "üpriski radikaalne"? Inimesed maha lasta? Mis kehaosaga sa mõtled?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Mart Sander: Euroopa tsivilisatsioonile saab saatuslikuks moslemite vastuvõtt

                                Mart Sander, kelle poliitiliselt kriitiline uusaastakaart jõudis Euroopa parempoolsetesse netifoorumitesse ning mille peale Facebook selle kui ebakorrektse postituse eemaldas, räägib islamismi teemadel. Kölni uusaastaöö sündmuste valgel näeb Sander teise kultuuritaustaga inimeste voolamist Euroopasse ohu märgina. Ta leiab, et käimas on ideoloogiline sõda, mille ühte armeed juhitakse hoopis kaugemalt – nagu zombide armeed õudusfilmides.     Vaata lähemalt videost. 
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X