320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Hea võrdluse tõid, tegelt ka.
    Textbook näited, koos islamiriigiga, kus on võetud mõni suurem idee ning oma (pahatahtlikke) ambitsioonide ette rakendatud. Ehk taod õilsa loosungi all rusikat vastu rinda, põues hoopis muu agenda.
    Kui see peab just olema agenda siis minu agenda ongi - vaadake fakte, vaadake numbreid, vaadake reaalselt toimunud sündmusi ja tehke OMAD järeldused. Ei maksa uskuda kedagi tema heast jutust (sealhulgas ka mind!), kontrollige kõike.
    Loosungid stiilis "erinevus rikastab", "kõiki kurjategijaid karistatakse", "eesti on hädaohus", "pagulased toovad majanduskasvu", "viie rikkama riigi sekka" jne jne mõelge kas see ikka on nii või on need tühjad lubadused.

    Või kui siin keegi tõi näiteks olukorra, kus jalutate hilisel tunnil Koplis ja vastu tuleb käratsev ja joobetunnustega blatnoi-vene keelt kõnelev kamp, kas te meeltes alateadlikult suurenev ohuhinnang on
    1) ainult teie eelarvamus (ja tegelikult on kõik inimesed ikkagi võrdsed)
    2) või on see mingil moel faktiliselt tõestatav, reaalselt suurenev riskitegur
    vastavalt sellele tuleks ka seada käitumine.

    Ja veel eesti ja euroopa.
    Me oleme võtnud kursi euroopale ja kõik see mis toimub euroopas, eelkõige kolmnurgas London-Pariis-Berliin, pluss lisaks veel Brüssel - mõjutab paratamatult ka meid. Jah me oleme kauge ääremaa, aga kui plahvatus toimub siis jõuavad lained ka siia ükskord, kindlasti mitte nii suured ja võimsad, aga jõuavad nad kindlasti. Ei ole mõtet pead liiva alla peita.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      chill, mees!
      Ma räägin suuremates kategooriates: kommunsim kui teooria, mis rakendati NSVL-i vankriks (proletariaadi paradiis) ning religioon kui islamiriigi lipulaev, mis annab neile õigustuse (püha sõda).
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Vabandust aga kelle poolt ja kelle vastutusel need garantiid välja jagatud on? Kuidas me selles nii kindlad oleme?
        Eelmisel aastal tuli Euroopasse hinnanguliselt miljon pagulast. Meie piir on olnud kogu selle aja jooksul sama lahti või kinni nagu enne seda. Kui paljud neist miljonist heaoluühiskonna kulul elada soovijast on siia tikkunud? Kui paljudega neist on siin reaalselt probleeme olnud ("jube lugu, nägin täna trollis kahte neegrit korraga" ei kvalifitseeru reaalseks probleemiks), kui see arusaamatu Vao vägistamisfantaasia kõrvale jätta? Kus need pagulaste hordid on, keda siia salaja rongi- ja lennukitäite kaupa sisse tuuakse, nagu targad teavad rääkida?

        Valitsus ja meedia mätsivad kinni? Palun vaadata korraks TV3 või Reporteri igaõhtust kullafondi, igasugused vähegi skandaalimaigulised seigad visatakse mõnuga ja faktidest suuremat hoolimata läraki avalikkuse ette, kui selleks vähegi võimalust tekib. Lähtudes ennekõike põhimõttest, et mida madalamatel instinktidel pill mängib, seda parem. Täpselt samamoodi juhtuks igasuguse "pagulane näppis Eesti naist" võtmes juhtumiga. Kui seni pole sellised lugusid kajastatud, siis ma julgeks väita, et selliseid lugusid lihtsalt ei ole.

        Aga kui aastaga ei ole eriti keegi siiapoole õieti isegi selle mõttega vaadata raatsinud, et oh, Eestis on mõnus elu, siis mille põhjal peaks järgmise aasta või paari jooksul midagi muutuma? Eesti sotsiaalsed garantiid muutuvad järsku üleöö nii ahvatlevateks? Enne tuleb kliimasoojenemine...

        Samas on LeeRomeno poolt välja käidud "mitte ühtegi" muidugi täiesti sobimatu ja noh, lihtsalt rumalalt valitud väljend. Norra raputamiseks piisas ühest Breivikust. Iseasi, kas nad on sellest õppinud - ma obv pole sealse post-Breiviku ühiskonna süvaanalüüsi teinud, aga mingid märgid, mille osas on saanud lugeda, näitavad, et ega väga vist ei ole tegelikult küll. Õnneks meil on põhjamaade mannavahuse libaheaoluühiskonnani veel väga pikk maa minna ja praegu tegelikult ei näita ka miski, et me üldse sinna kunagi jõuda võiksimegi.

        --

        Üleüldiselt aga illustreerib olukorra absurdsust mu arust väga hästi see uudis. Sisseränne on "kõige suurem probleem" riigis, kust toimub viimased viis-kuus aastat kõige elujõulisema (20-44 a) elanikkonna pidev väljaränne. Absurd.



        Ehk et ma ei kavatse ka mingil juhul lahterdada kõiki immigratsiooni pärast muretsejaid paranoilisteks idiootideks, Kesk-Euroopa poole vaadates see on ilmselgelt suur probleem ja ükskõik mis mõttes liialt tolerantne ühiskond laseb oma paduidealismis lõpuks ikka endale kummikusse. Ise keedeti katlatäis suppi, mida tuleb nüüd hakata teelusikaga helpima. Selles mõttes on eestlase skeptilisus kahtlemata märksa elutervem lähenemine. Ainult et see skeptilisus läheb pahatihti üle taskus rusikate rullimiseks või hirmu baasilt läbinisti ebaloogiliste seoste loomiseks või suisa rumaluseks ja räuskamiseks.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Või kui siin keegi tõi näiteks olukorra, kus jalutate hilisel tunnil Koplis ja vastu tuleb käratsev ja joobetunnustega blatnoi-vene keelt kõnelev kamp, kas te meeltes alateadlikult suurenev ohuhinnang on
          1) ainult teie eelarvamus (ja tegelikult on kõik inimesed ikkagi võrdsed)
          2) või on see mingil moel faktiliselt tõestatav, reaalselt suurenev riskitegur
          vastavalt sellele tuleks ka seada käitumine.
          Ega ma siis ka end eriti ohutult ei tunneks, kui samade tunnustega tuleks mulle vastu Pärnus hunnik eesti keelt kõnelevaid kiilakaid.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ehk et ma ei kavatse ka mingil juhul lahterdada kõiki immigratsiooni pärast muretsejaid paranoilisteks idiootideks, Kesk-Euroopa poole vaadates see on ilmselgelt suur probleem ja ükskõik mis mõttes liialt tolerantne ühiskond laseb oma paduidealismis lõpuks ikka endale kummikusse. Ise keedeti katlatäis suppi, mida tuleb nüüd hakata teelusikaga helpima. Selles mõttes on eestlase skeptilisus kahtlemata märksa elutervem lähenemine. Ainult et see skeptilisus läheb pahatihti üle taskus rusikate rullimiseks või hirmu baasilt läbinisti ebaloogiliste seoste loomiseks või suisa rumaluseks ja räuskamiseks.
            Mis puudutab viimast lauset, siis ma ei saa aru, mille poolest on vähem rumalamad pagulasnaivistide pidevad idiootsed argumendid nagu kõik negatiivne on otsitud, isoleeritud juhtumid, tegelikult probleemi pole. Kui Baierimaal ühes linnakeses, kellele on peale sunnitud moslemite kogukond, peab taluma tänavatel terroriseerivaid moslemite gänge, kus õpetajad panevad lastevanematele südameile, et nende tütred ei käiks liialt paljastavalt riides, siis need pole isoleeritud juhtumid, vaid see on Euroopa reaalsus, kus väljast tulnud kontingent mõjutab isegi argitasandil "pärismaalaste" elu ja seda kaugeltki mitte positiivselt.

            Jah, Eestisse ei ole oodata mingit massilist pagulaste lainet, me peame käima neid Itaalias lausa omale kerjamas või nagu mingil keskaegsel orjaturul hindamas ja parimate tõutunnuste põhjal soetamas. Kõlab küüniliselt, aga ühest küljest on Ungari presidendil oma küünilisuses õigus, et praegune pagulaskriis ei ole mitte Euroopa, vaid see on Saksamaa probleem. Keegi ei taha minna Ungarisse, Slovakkiasse, Eestisse ja isegi mitte Soome, kõigi sihtkoht on Saksamaa. Milleks siis see kvootide farss üldse? Teisest küljest on Euroopa tänapäeval muutunud niivõrd väikeseks, et iga selle kontinendi riigi probleem on kõigi probleem.

            Kui naivistide leer sarjab Ungari presidenti, siis tegelikult oma sõnades ollakse täpselt samal tasemel: meile ei tule keegi, meie ei pea üldse muretsema.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Lühike ja lihtne vastus - ei olegi. Full retardi annab minna mõlemalt poolelt ja päris hoogsalt minnakse ka.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Argumendid on muutunud nii palju, et kui varem vastati pagulasvaenulikele, et pole nad hullemad midagi, kui meie ise, siis nüüd vastatakse, et nad siia nagunii ei tule, kuna ei taha tulla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ega ma siis ka end eriti ohutult ei tunneks, kui samade tunnustega tuleks mulle vastu Pärnus hunnik eesti keelt kõnelevaid kiilakaid.
                  Aga loomulikult, oma inimestelt on alati parem peksa saada. Siis saad tunda oma nahal kui edukas on riiukukk-yu trenn olnud.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Eelmisel aastal tuli Euroopasse hinnanguliselt miljon pagulast. Meie piir on olnud kogu selle aja jooksul sama lahti või kinni nagu enne seda. Kui paljud neist miljonist heaoluühiskonna kulul elada soovijast on siia tikkunud? Kui paljudega neist on siin reaalselt probleeme olnud ("jube lugu, nägin täna trollis kahte neegrit korraga" ei kvalifitseeru reaalseks probleemiks), kui see arusaamatu Vao vägistamisfantaasia kõrvale jätta? Kus need pagulaste hordid on, keda siia salaja rongi- ja lennukitäite kaupa sisse tuuakse, nagu targad teavad rääkida?

                    Eesti on nagu mingi valge sõltumatu saareke keset seda Euroopa kriisi. Meile mugavuspagulasi ei tule and shit, las need lähevad Soome, Rootsi ja Saksamaale, no worries.
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Helsingi politsei asejuhi Ilkka Koskimäki sõnul on Soome jõudnud uut laadi seksuaalkuritegevus - tänavatel ja parkides vägistamine, ning see on seotud sisserännanutega.


                      Zwei minderjährige Mädchen sollen an Silvester von insgesamt vier Syrern mehrfach vergewaltigt worden sein. Die Polizei ermittelt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        Eesti on nagu mingi valge sõltumatu saareke keset seda Euroopa kriisi. Meile mugavuspagulasi ei tule and shit, las need lähevad Soome, Rootsi ja Saksamaale, no worries.
                        Meile tulevad siniverelised pagulased Saksamaalt ja Skandinaaviast.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Jah, maailm pole enam endine, isegi mõnu ei käi enam nalja viskamas.
                          Huh, sattusin ka üle pika aja teema peale.
                          Mul üks on.

                          Kölni sisserännanutelt küsitakse: "What is your favourite type of grape?"
                          Vastus: "Gangrape."

                          Kommentaar


                            näppisin siin telekapulti ja just jooksis Kanal2-s reklaam, et homme kell 20.30 on esimene osa "Pagulased" eetris
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Huh, sattusin ka üle pika aja teema peale.
                              Mul üks on.

                              Kölni sisserännanutelt küsitakse: "What is your favourite type of grape?"
                              Vastus: "Gangrape."
                              Üks delfi kommentaariumist oli ka päris hea:

                              Moslemipoiss imestab uusi sõnu:“Ema, mida tähendavad sõnad demokraatia ja rassism?”
                              Burkas ema vastab:” Noh, pojake, demokraatia on see, kui soomlastest maksumaksjad teevad tublisti tööd, et meil oleks võimalik saada kõik toed nagu tasuta korterid, tasuta tervishoiuteenused ja koolitused, load ehitada mošeesid ja liita šaria-seadus nende kultuuri. See ongi demokraatia, mupoeg.”
                              “Aga, ema, kas soomlased sellest vihaseks ei saa?”
                              “Loomulikult saavad, ja seda me kutsumegi rassismiks…”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ega ma siis ka end eriti ohutult ei tunneks, kui samade tunnustega tuleks mulle vastu Pärnus hunnik eesti keelt kõnelevaid kiilakaid.
                                ja mis sa arvad kas see sinu kartus on mingil moel seotud mõne põhjusega, juba toimunud sündmusega või need inimesed hoopis rikastavad Pärnut, loovad uusi töökohti, parandavad majandust ja mis need populaarsed legendid rääkisid veel natuke aega tagasi.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X