320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Ei massimmigratsioonile Eestis!!!!!
    http://www.postimees.ee/3484915/kvoo...ao-perele-ust?
    kisub natuke ajuvabaks. Inimene õpib keelt, käib tööl ja jääb mulje et vähemalt üritab integreeruda ja saadetakse persse. Müstiline.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      kisub natuke ajuvabaks. Inimene õpib keelt, käib tööl ja jääb mulje et vähemalt üritab integreeruda ja saadetakse persse. Müstiline.
      EESTi POLE AAFRIKA!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        EESTi POLE AAFRIKA!!!
        see pere pole ju Aafrikast, vaid Euroopast, Albaaniast. tundub, et meil oodatakse just pigem aafriklasi
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          see pere pole ju Aafrikast, vaid Euroopast, Albaaniast. tundub, et meil oodatakse just pigem aafriklasi
          Mis vahet seal on?

          Kommentaar


            Ehk kui siin räägitakse, et tegelikult ei lase Eesti kedagi lihtsalt enda riiki pagulaseks, siis öeldakse, et see on vale. Kui on pagulased riikidest, kus sõda pole, siis on nad mugavuspagulased. Hetkel on tegu perekonnaga Albaaniast, kus minu teada pole sõda. Seega on mul küsimus, et kas te tahate lihtsalt konstantselt vinguda või on siin mingi muu põhjus?

            Kommentaar


              kes vingus? Sina? eika?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                kes vingus? Sina? eika?
                Minu hea sõber malagar...
                Aga las ta's olla. Ehk tahaks juhtida tähelepanu sellele faktile, et herr Rõivas ja muud jubinad tegelikult ei tegele sellega, et meile tonne pagulasi tuua, vaid reaalsuses on Eesti väga-väga karm riiki asüülitaotlejatega käitumisel.

                P.S. Antud juhtum on muidugi üksikjuhtumina totter, aga, noh, ühelt poolt tahavad paljud inimesed meilt karmi suhtumist pagulastesse. See on tegelikult Eesti riigi reaalsus. Suvaline koll, kes ei suuda tõestada, et ta tõesti ohus on, ei saa meil mitte mingit võimalust.

                Kommentaar


                  Mu meelest võinuks meedia pealkirjaks panna "Moslempere ei saa elamisluba" ja kõik noogutaksid rahuolevalt pead, et õige kah raisk*.

                  * eeldan miskipärast, et albaanlaste puhul on tegu moslemitega. vabandan, kui eksin.

                  Kommentaar


                    Harva kui ma Mõnuagendiga nõus olen, aga seekord on tal õigus.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Aga las ta's olla. Ehk tahaks juhtida tähelepanu sellele faktile, et herr Rõivas ja muud jubinad tegelikult ei tegele sellega, et meile tonne pagulasi tuua, vaid reaalsuses on Eesti väga-väga karm riiki asüülitaotlejatega käitumisel.

                      P.S. Antud juhtum on muidugi üksikjuhtumina totter, aga, noh, ühelt poolt tahavad paljud inimesed meilt karmi suhtumist pagulastesse. See on tegelikult Eesti riigi reaalsus. Suvaline koll, kes ei suuda tõestada, et ta tõesti ohus on, ei saa meil mitte mingit võimalust.
                      Aamen! See mu mõte oligi, seda linki siia postitades. Proff sõnastas selle lihtsalt kenasti ära.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar




                        Riigi asüülipoliitika on küll karm-karm-karm aga teisalt rõhutab too juhtum valitsuse p**sepugejaliku sisu.
                        Integreerumisel reaalseid samme teinud mittesõjakoldest perekond välja, kvooditäis kreeka ja itaalia kallastel redutavaid pagulasjunne sisse. Sest täidetud numbrikesega saab ju euroopa peremeeste ees kenasti nurru lasta, mingi lambi albaanlaste punt ei aita ju Saksamaa silmis kuidagi.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Minu hea sõber malagar...
                          Aga las ta's olla. Ehk tahaks juhtida tähelepanu sellele faktile, et herr Rõivas ja muud jubinad tegelikult ei tegele sellega, et meile tonne pagulasi tuua, vaid reaalsuses on Eesti väga-väga karm riiki asüülitaotlejatega käitumisel.

                          P.S. Antud juhtum on muidugi üksikjuhtumina totter, aga, noh, ühelt poolt tahavad paljud inimesed meilt karmi suhtumist pagulastesse. See on tegelikult Eesti riigi reaalsus. Suvaline koll, kes ei suuda tõestada, et ta tõesti ohus on, ei saa meil mitte mingit võimalust.
                          einoh ma pisut vingusin jah - olen selline pehmo, et kahju hakkas inimestest
                          Ma olen kahe käega üle euroopa väga pagulastega karmi liini pooldaja.
                          Lihtsalt kui juba kedagi võtta siis minu meelest neid, kes on valmis keelt õppima ja töötama uues riigis. Noh ses mõttes võttis kukalt sügama, et mida nood seal artiklis valesti tegid.
                          Ei maksa nüüd mu segadusest tulenevat postitust võtta mingi albaanlaste eest barrikaadidele tormamisena

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust


                            Riigi asüülipoliitika on küll karm-karm-karm aga teisalt rõhutab too juhtum valitsuse p**sepugejaliku sisu.
                            Integreerumisel reaalseid samme teinud mittesõjakoldest perekond välja, kvooditäis kreeka ja itaalia kallastel redutavaid pagulasjunne sisse. Sest täidetud numbrikesega saab ju euroopa peremeeste ees kenasti nurru lasta, mingi lambi albaanlaste punt ei aita ju Saksamaa silmis kuidagi.
                            Kvoodikuid pole pmst pool aastat pärast selle vastuvõtmist meile ühtegi toodud. Ehk persepugejalik on see pigem sedamoodi, et Euroopas öeldakse, et tavai, võtame, aga reaalsuses tehakse siin kõik selleks, et igasugu pagulased uttu tõmbaksid.

                            Kommentaar


                              Peaminister Taavi Rõivas kinnitas, et Vaos elavat ja eesti keele ära õppinud Albaania perekonda ei saadeta Eestist välja ning loodetavasti leitakse võimalus, kuidas nad saaks Eestis elamisloa.


                              Iseenesest tore, kiidusõnad siin ka meediale, aga no ei saa olla normaalne, et inimesed aetakse meeleheitele ja ainuke võimalus on meediasse kaebama minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kvoodikuid pole pmst pool aastat pärast selle vastuvõtmist meile ühtegi toodud. Ehk persepugejalik on see pigem sedamoodi, et Euroopas öeldakse, et tavai, võtame, aga reaalsuses tehakse siin kõik selleks, et igasugu pagulased uttu tõmbaksid.
                                KVOOT ON 0 !!! ta see endale pealuu sisse, tatoveeri munadele , ükskõik mida, aga KVOOT ON 0!

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X