320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    KVOOT ON 0 !!! ta see endale pealuu sisse, tatoveeri munadele , ükskõik mida, aga KVOOT ON 0!

    saan aru, et joensuun odinlased ajavad eesti mugavuspagulasi joensuust välja?

    Kommentaar


      Eestisse ka siis väidetavalt alates 24.02.16 tuleb see Sons of Odin.
      Aru ma ei mõista miks nad siia tekkima peaks, kas mul on midagi märkamata jäänud? Ainuke kuritegu mis on seotud Eestis pagulastega, on see, et keegi pisut põletas nende maja.

      Kommentaar


        Vaos ju vägistati ka ja Tartus oli neeger lapsi taga ajanud vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          KVOOT ON 0 !!! ta see endale pealuu sisse, tatoveeri munadele , ükskõik mida, aga KVOOT ON 0!

          Oot, kas see pede on nüüd Odini sõdalane ka???

          Kommentaar


            "Patriotism tähendab seista oma riigi või rahva eest. See ei tähenda seista presidendi või valitsuse eest."
            T. Roosevelt



            Kaitse oma armsamaid! Liitu juba täna!



            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Kogu selle teema puhul ei tea ma kumb on naeruväärsem, kas organisatsiooni nimi või siis fakt, et vennad hakkavad patrullima Eestis, kus minu teada pole olnud mitte ühtegi vahejuhtumit pagulaste poolt tekitatud rünnakutega. Pigem vastupidi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Kogu selle teema puhul ei tea ma kumb on naeruväärsem, kas organisatsiooni nimi või siis fakt, et vennad hakkavad patrullima Eestis, kus minu teada pole olnud mitte ühtegi vahejuhtumit pagulaste poolt tekitatud rünnakutega. Pigem vastupidi.
                Mul on hea meel, et minu lähedasi kaitstakse EKRE wunderkindide eest.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Kogu selle teema puhul ei tea ma kumb on naeruväärsem, kas organisatsiooni nimi või siis fakt, et vennad hakkavad patrullima Eestis, kus minu teada pole olnud mitte ühtegi vahejuhtumit pagulaste poolt tekitatud rünnakutega. Pigem vastupidi.
                  Mulle meeldis see, et aluseks võetakse TV3 uudiste rahvaküsitlus, kus vastamine maksab mingi euro ja öeldakse, et rahvas on rääkinud. Nõuan referendumit ja ausaid valimisi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Kogu selle teema puhul ei tea ma kumb on naeruväärsem, kas organisatsiooni nimi või siis fakt, et vennad hakkavad patrullima Eestis, kus minu teada pole olnud mitte ühtegi vahejuhtumit pagulaste poolt tekitatud rünnakutega. Pigem vastupidi.
                    Venelastel on ütlemine, mis tõlkes kõlab umber, et kui teaks mille eest, oleks maha löönud. Äkki soovivad ette ära jagada? Profülaktika või nii.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mul on hea meel, et minu lähedasi kaitstakse EKRE wunderkindide eest.
                      No nende programmis pole valgete vägistajate eest kaitse, noid ei tunne ju niisama tänaval kõndides ära.

                      Kommentaar


                        Count hommikul ärgates



                        Kogu see Odini sõdalaste asi on muidugi halenaljakas. Eriti mingi lõustaraamatu grupi kutsumine organisatsiooniks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oot, kas see pede on nüüd Odini sõdalane ka???
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Oleks selline postitus counti tsiteerides postitatud siis oleks see plika jõudnud oma villase seeliku juba läbimärjaks nutta bänni teemas!

                            "Kiidan" hüsteerikuid kes on oma eeskujudeks/eesrääkijateks võtnud purulolli lalli, pedofiil steinfeldti ja värvika kriminaalse taustaga odini sõdalaste "maaletooja" kes minu teada resideerub pärast kinniistumisi soomes.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Siit saab järeldada ainult üht - kõik need tüdrukute/naiste vägistamisjuhtumid on tõenäoliselt väljamõeldised..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X