320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Ikka ei saa aru.
    Filtri teel hoiab korda politsei ja peale pronksrümba sinnatoimetamist on kõik olnud aastaid rahulik, miks veel Odini sõdalased peaks sinna sekkuma?
    Minu teada hoiab politsei korda igal pool? Aga see jõuk formuleerus sellegipoolest.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      "I say we nuke`em" koolkond.

      Odinlased Filtri teele 9 mail ka valvama lähevad?
      Tal on varem ka teisigi geniaalseid ideid olnud. Ei saagi ju täisulik inimene olla ja kõigile kogu aeg meeldida.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Minu teada hoiab politsei korda igal pool? Aga see jõuk formuleerus sellegipoolest.
        nojahnoh

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Minu teada hoiab politsei korda igal pool? Aga see jõuk formuleerus sellegipoolest.
          Ei, politsei ei hoia korda igal pool sest neid on selleks liiga vähe. Millega ma ei väida, et vastavaid patrulle on praegu Eestis tingimata vaja. Erinevalt mõnest Soome või Rootsi linnast.
          Aga odinlastega on üldiselt selline lugu, et ootaks kõigepealt ära, kas ja mida nad üldse tegema hakkavad. Kui mingi sigadusega hakkama saavad, jõuab kiruda küll ja küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Ei, politsei ei hoia korda igal pool sest neid on selleks liiga vähe. Millega ma ei väida, et vastavaid patrulle on praegu Eestis tingimata vaja. Erinevalt mõnest Soome või Rootsi linnast.
            Aga odinlastega on üldiselt selline lugu, et ootaks kõigepealt ära, kas ja mida nad üldse tegema hakkavad. Kui mingi sigadusega hakkama saavad, jõuab kiruda küll ja küll.
            Tõepoolest ja sinna kuhugi politsei ei jõua ja kus naistel ja lastel abi oleks tõesti vaja (näiteks koduseinte vahel) ei jõua ka need sõdalased.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Tõepoolest ja sinna kuhugi politsei ei jõua ja kus naistel ja lastel abi oleks tõesti vaja (näiteks koduseinte vahel) ei jõua ka need sõdalased.
              a kus sa tead, et ei jõua?
              äkki nad juba ongi seal.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ei, politsei ei hoia korda igal pool sest neid on selleks liiga vähe. Millega ma ei väida, et vastavaid patrulle on praegu Eestis tingimata vaja. Erinevalt mõnest Soome või Rootsi linnast.
                Aga odinlastega on üldiselt selline lugu, et ootaks kõigepealt ära, kas ja mida nad üldse tegema hakkavad. Kui mingi sigadusega hakkama saavad, jõuab kiruda küll ja küll.
                Ja kui asjad lähevad üle käte, siis on meil hea öelda, et valitsus on süüdi ja ei suutnud ette näha! Üks selline probleem meil juba on ju Euroopas.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar



                  Anvar Samost @twitter

                  Kommentaar


                    Me oleme päästetud

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Ma ei saa aru, kas see pilt on nalja eesmärgil siia pandud või peaks seda nagu päriselt uskuma?
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            MUSLIM children celebrated after hearing about the Brussels terror attacks while in the classroom, a teacher has claimed on Twitter.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Ma täitsa usun, et midagi sellist võis olla, kuid kui usaldusväärne on "suvaline Twitteri kasutaja"? Kui siin süüditakse pidevalt peavoolumeediat, siis kas peaksime pimesi uskuma täiesti suvalist tviitijat?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                It later emerged that Mr Mol, of Breda, in the Netherlands, had heard claims from his friends that children in their classes had cheered the terror attack.
                                Väga usaldusväärne.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X