320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja viisteist sekundit kuulsust käes. Isegi eestikeelses soccernet foorumis tehtud mees.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      karistamatuse tunne on selle käitumise põhjuseks. kuna nad teavad, et neid kardetakse ja hoitakse nagu kakit pilpakese peal, siis nad tunnevadki, et oo - meile on rohkem lubatud.

      skännisin selle video kommentaariumi ka - mõned provotseerivad (poliitkorrektsustajatele) kommentaarid, ent mõtte üle võib veidi vaielda küll.

      "I live in The Netherlands, we don't have trouble with the Chinese, Indonesian, Surinam, Italian, Greek people, etc. etc. But we do have problems with Northern African people and those who are fanatic in islam. Because they are the ones who don't want to integrate and adapt to our society. Multiculti is a political dream, but it turns out to be a nightmare for the people."

      viskan propsi sellele tüübile kes oma masinakesega sisse sõitis

      "5:59 disabled viking on scooter attacks for rescue. While the crew and the big men walk away from this hero."

      ma ei promo mingit vägivalda, küll aga seda, et inimesed kaitseksid süütuid inimesi alusetutel põhjustel tekitatud vägivalla eest.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Tõepoolest ja sinna kuhugi politsei ei jõua ja kus naistel ja lastel abi oleks tõesti vaja (näiteks koduseinte vahel) ei jõua ka need sõdalased.
        Odini sõdalaste Helsingi grupeeringu ninamehel on kuritegelik taust. Nimelt selgub rühmituse asutamisdokumentidest, et tänavapatrullijate ninameheks on 40-aastane mees, kes on jõhker naisepeksja.


        hehehe
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Nojah, eks nende point on selles, et ainult valged võivad oma naisi peksta ja vägistada.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Nojah, eks nende point on selles, et ainult valged võivad oma naisi peksta ja vägistada.
            Aga vähemalt on naisepeksu juures Odini sòdurid kohal.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              karistamatuse tunne on selle käitumise põhjuseks. kuna nad teavad, et neid kardetakse ja hoitakse nagu kakit pilpakese peal, siis nad tunnevadki, et oo - meile on rohkem lubatud.


              I live in The Netherlands, we don't have trouble with the Chinese, Indonesian, Surinam, Italian, Greek people, etc. etc. But we do have problems with Northern African people and those who are fanatic in islam. Because they are the ones who don't want to integrate and adapt to our society. Multiculti is a political dream, but it turns out to be a nightmare for the people."
              Ma arvasin, et me oleme sellest faasist juba ammu möödas. Oli see ju asi milles kõik nõustusid. Et karistama peaks kõiki ja valimatult, kes mingi kuritegevusega hakkama saavad. Äärmuslik moslem või Äärmuslik valge.

              Saaks selle korda ja inimkaubanduse kontrolli alla ja elaksimegi paremas maailmas. Need õnne otsijad ja avantüristid Põhja-Aafrikast on kogu selle jama põhjus ja lahendus.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vaatasin Radarit ja imestasin. Kust kuradi kohast tulevad välja sellised uroodid nagu keegi Alari Rammo, kes seal Brüsseli getos jauras? Mis asendis taolisi limukaid tehti või tehakse? Tüüp laseb ennast mingitel 17-aastastel moslemi pättidel või õigemini ühel pätil mõnitada, saab siis ise või ta kaasidioodid jalaga ning siis vingub, et me oleme ise selles süüdi, kuna "kui mulle tullakse kallale selle pärast, et ma olen valge, sest ise me oleme öelnud, et nad on kõik terroristid, me oleme ise teinud seda endale". Seejärel teatab malbelt rünnatavale kaameramehele, et "nüüd ta tuleb selja tagant", selle asemel, et tattnokale vastu hambaid anda ja korrale kutsuda. Raske on muhameedlastele isegi ette heita, et nad taolistest limukatest lugu ei pea.

                    Kes ei usu või kahtlustab liialdamises, vaadake:http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=31579

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Vaatasin Radarit ja imestasin. Kust kuradi kohast tulevad välja sellised uroodid nagu keegi Alari Rammo, kes seal Brüsseli getos jauras? Mis asendis taolisi limukaid tehti või tehakse? Tüüp laseb ennast mingitel 17-aastastel moslemi pättidel või õigemini ühel pätil mõnitada, saab siis ise või ta kaasidioodid jalaga ning siis vingub, et me oleme ise selles süüdi, kuna "kui mulle tullakse kallale selle pärast, et ma olen valge, sest ise me oleme öelnud, et nad on kõik terroristid, me oleme ise teinud seda endale". Seejärel teatab malbelt rünnatavale kaameramehele, et "nüüd ta tuleb selja tagant", selle asemel, et tattnokale vastu hambaid anda ja korrale kutsuda. Raske on muhameedlastele isegi ette heita, et nad taolistest limukatest lugu ei pea.

                      Kes ei usu või kahtlustab liialdamises, vaadake:http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=31579
                      Vaatasin just kordust ja jäi ka just see seik kõige eredamalt meelde. "Ise oleme süüdi" mentaliteet ja vasikasilmad. Totaalne kusik raisk.

                      Edit: Ahjah, Yana Toomi klipp saates oli üsna naljakas. Algas umbes sõnadega: " Teate, hakkasin täna hommikul poliitikuna mõtlema.."
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Ma esitan homme politseisse avalduse inimese peale, kes ütles, et "ma tapan Jaak Madisoni". Oh, seda imelikku maailma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma esitan homme politseisse avalduse inimese peale, kes ütles, et "ma tapan Jaak Madisoni". Oh, seda imelikku maailma.
                          nagu päriselt või ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            nagu päriselt või ?
                            Et kas ma esitan avalduse? Jah.
                            Ja selline postitus oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja selline postitus oli.
                              Kus kohas?

                              Tolerastid on nii kaugele viidud, et hakkavad vaikselt EKRE-t likvideerima? Eluring...

                              Kommentaar


                                Ei olnud tänase päevaga postitus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X