320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin täna igavusest neid pagulasvastaseid fesarikommuune ja tundub, et lisaks pagulasküsimusele võiks rahvaküsitlusele panna ka Euroopa Liidus olemise. Tundub üldist loogikat arvestades, et kui ikka sealtpool 100 mustanahalist meile riiki sunnitakse, siis oleks vist mõistlikum sealt nahui tõmmata.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Lugesin täna igavusest neid pagulasvastaseid fesarikommuune ja tundub, et lisaks pagulasküsimusele võiks rahvaküsitlusele panna ka Euroopa Liidus olemise. Tundub üldist loogikat arvestades, et kui ikka sealtpool 100 mustanahalist meile riiki sunnitakse, siis oleks vist mõistlikum sealt nahui tõmmata.
      Paneks nad äkki eurorahade eest ehitatud spordihallidesse elama?

      Kommentaar


        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
          See on juba ju patoloogiline, kui igal pool EKRE karvane käsi ette. Või teeb tigedaks, et enamus kommenteerijaid ei omagi samat maailmavaadet?
          Selles suhtes on tegemist huvitava uuringuga, kus rahvas on tugevalt lõhestunud kaheks nagu ka seda oli kooseluseadusega, aga ikkagi riigiisad keelduvad seda küsimust panemast referendumile. Mõneti saab ju aru, kuna ollakse teadlikud, et see ei läheks läbi ja ohh õudust. Vinge demokraatia, kus rahval on otsustada ainult 1 kord nelja aasta jooksul ja seda riigikoguvalimistel.
          See ei ole jällegi nii must-valge nagu näidata üritad. Kust siis tõmmata piir? Iga kord kui rahvas tänavale tuleb? Ma ei ütle praeguse hetke kohta vaid üldises pildis. Iga kord kui tuleb teha ebameeldiv otsus, siis teeme hälletuse. Lükkame vastutuse pealt ära ja rahvas on õnnelik. Ja nii elame hetkel hästi ja kaugele tuleviku ulatuvaid hetkel negatiivseid otsuseid teha ei saagi, sest rahvas oleks vastu. Milline inimene oleks maksude tõstmise poolt?
          4 aasta pärast peaks siis näha olema, kas rahvas toetab või ei. Kuna sa pead rahvale meedima, siis see kallutab su otsuseid tuleviku suhtes ja mitte alati selle poole, mis parim lahendus riigile oleks. Demokraatia on kehv riigikord, aga mis oleks parem ma ka ei oska öelda.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Demokraatia on kehv riigikord, aga mis oleks parem ma ka ei oska öelda.
            Anarhia oleks parem.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              hommikul Prantsusmaa - nüüd peata laibad ka Euroopas
              lõunaks Tuneesia, laipade arv teadmata
              õhtuks ehk ka midagi ...
              no mis teha, nad ju nii õnnetud -aga toome Eestisse, kui löövad mõne matsirahva-talupoja maha - kah nüüd asi, mis neist kohalikest ikka
              aitab Krossi keeles "kolgastumise" vastu

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Anarhia oleks parem.
                Eriti veider on see, et end anarhistiks nimetav isik siin EKRE-meelseid avaldusi teeb. Eesti PunaMusta rühma anarhistid on ühed vähestest, kes julgevad pagulased teretulnuks kuulutada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Eriti veider on see, et end anarhistiks nimetav isik siin EKRE-meelseid avaldusi teeb. Eesti PunaMusta rühma anarhistid on ühed vähestest, kes julgevad pagulased teretulnuks kuulutada.
                  Veelgi veider on loomulikult see, et pole kusagil väitnud olevat anarhist. Kui panna paika teiste inimeste poliitilist veendumust Soccerneti nime põhjal, siis saaksime üllatavalt kirju ja enamuses uued ideoloogiad poliitilisse spektrisse.

                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  See ei ole jällegi nii must-valge nagu näidata üritad. Kust siis tõmmata piir? Iga kord kui rahvas tänavale tuleb? Ma ei ütle praeguse hetke kohta vaid üldises pildis. Iga kord kui tuleb teha ebameeldiv otsus, siis teeme hälletuse. Lükkame vastutuse pealt ära ja rahvas on õnnelik. Ja nii elame hetkel hästi ja kaugele tuleviku ulatuvaid hetkel negatiivseid otsuseid teha ei saagi, sest rahvas oleks vastu. Milline inimene oleks maksude tõstmise poolt?
                  4 aasta pärast peaks siis näha olema, kas rahvas toetab või ei. Kuna sa pead rahvale meedima, siis see kallutab su otsuseid tuleviku suhtes ja mitte alati selle poole, mis parim lahendus riigile oleks. Demokraatia on kehv riigikord, aga mis oleks parem ma ka ei oska öelda.
                  Ühesõnaga rahvas ei ole võimeline nägema ette pikemas perspektiivis? Võibolla tõesti. Vähemalt Putin ja Ühtne Venemaa on siis asjast aru saanud.

                  Kommentaar


                    Kas terve mõistus hakkab peale jääma? Vara veel öelda, ent kvoodisurve mahasurumine on igaljuhul suur võit.
                    Mcnämmist päris kahju, tema soovinuks "kultuuririkastamist" ilmselt võimalikult suure osa indiviidide poolt.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Et noh, teeme ühe asja kohe kindlaks...
                      Rahvahääletus ei ole mingi suvaline gallup, mille alusel otsuseid teha (Tallinna linna näide).
                      Rahvahääletusel otsustatakse asju, mis on ulatuselt (põhi)seaduse reguleerimisalalt väljas või ületavad praegusi õigusnorme.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Anarhia oleks parem.
                        Kindlasti mitte

                        Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                        Ühesõnaga rahvas ei ole võimeline nägema ette pikemas perspektiivis? Võibolla tõesti. Vähemalt Putin ja Ühtne Venemaa on siis asjast aru saanud.
                        1) Väga tubli võrdlus. Viis pluss istu.
                        Sa tead ise ka, et Venemaa on kõige õigem ei olnud mu mõttekäigu sisu. Ma ei öelnud kuskil, et diktatuur parem on. Masse, paraku, on lihtne mõjutada ja kontrollida, kui seda õigesti teha. Näita mulle üks riik, kus rahvas on kasinusmeetodid vastu võtnud suure hurraaga. Vahel tuleb teha ebapopulaarseid otsuseid ja seda on lihtsam teha, kui sa teed seda kaine peaga (mitte, et poliitikud seda alati teevad). Mida suurem on otsustajate ring, seda ümaramad on otsused ja vähem neid tehakse. Ja on väga palju inimesi, kes elevad nii nagu homset poleks. Milline inimkond oleks maksudega nõus, kui nad sellest otsest kasu ei saaks? Inimesed on väga harva rahul kõigega ja kui nad saaksid ka vastavalt sellele kontrollida, siis muutuks tulevik nagu tuulelipp.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Masse, paraku, on lihtne mõjutada ja kontrollida, kui seda õigesti teha. Näita mulle üks riik, kus rahvas on kasinusmeetodid vastu võtnud suure hurraaga. Vahel tuleb teha ebapopulaarseid otsuseid ja seda on lihtsam teha, kui sa teed seda kaine peaga (mitte, et poliitikud seda alati teevad). Mida suurem on otsustajate ring, seda ümaramad on otsused ja vähem neid tehakse. Ja on väga palju inimesi, kes elevad nii nagu homset poleks. Milline inimkond oleks maksudega nõus, kui nad sellest otsest kasu ei saaks? Inimesed on väga harva rahul kõigega ja kui nad saaksid ka vastavalt sellele kontrollida, siis muutuks tulevik nagu tuulelipp.
                          Mis kuradi kasinusmeetmed? Kas meil on praegu finantskriis? Retsessioon? Jutt käib nagu paratamatusest, oehh kui keskvalitsus brüsselist on otsustanud, siis no ajame selja küüru. Millal "kasinusmeetmed" läbi saavad? 30 aasta pärast aafrika populatsioon kahekordistub ja mitmekordistuvad need laevad Vahemerel ja inimkaubandus suureneb.
                          Selles suhtes on sul õigus, et paljud inimesed elavad nagu homset polegi. Rootsi pärand tulevastele noortele on düstoopia, kus poole sajandiga on suudetud saada vägistamiste poolest maailmas kena 2. koht Lesotho taga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Kas terve mõistus hakkab peale jääma?
                            Ma usun, et ma saan aru, mida sa mõtled, aga väga veider on lugeda, et 'tervet mõistust' esindab suuresti (mitte täiesti) kari tohlakaid, kes kirjaoskuse järgi ei viitsinud isegi algklassides tähele panna, kuidas oma püha puhtaverelise eestlase keelt kasutada. Mul ei ole põhjust arvata, et nende kriitilise mõtlemise oskused mingilgi määral paremad on. Saaks mingite kvootide korras need tegelased Eestist nahhui saata, oleks mu meelest täitsa vahva.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                              Rootsi pärand tulevastele noortele on düstoopia, kus poole sajandiga on suudetud saada vägistamiste poolest maailmas kena 2. koht Lesotho taga.
                              Taaskord paluks pädevat statistikat nii karmi väite taha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Mida see pilt näitama peaks? Et kohalikud ei suuda oma kinnisvara hooldada? Ega ometi oodata, et riik seda nende eest teeb? Jah, ma elan ka kortermajas, kus valdav osa elanikest on pensionärid ja kus on äärmiselt raske läbi suruda mõnda ühist maja heaks tehtavat investeeringut, kuid ma ei tule sell epelegi, et riiki selles süüdistada, ehk peaksin?
                                Loomulikult sa ei peagi riiki süüdistama. Sa võid mõelda, et miks pagulaste majad teeb riik korda, ja miks sina elad pensionäridega kellel selleks raha pole ja riik ei tulegi sellepeale, et võiks äkki pensione v midagi tõsta nende "teiste "majade korrastamise asemel". Võid ka mitte mõelda. Oijah tegelikult ma ei teagi kummad lollima mulje jätavad, kas need kes süüdistavad kõiges pagulasi või need "intellektuaalid" kes üritavad esimesena mainituid lollikestena näidata suhteliselt samasuguseid sisutuid loosungeid karjudes. Pagulased tulevad ja see on fakt. Meie arutelu peaks olema selles, kuidas teha nad ühiskonna jaoks kasulikuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X