320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iseenesest on see juba päris hirmuäratav, et ilmselge fake uudise peale inimesed niimoodi reageerivad. Millal esimene sotsiaalmeediast ajendatud päris lintsimine tuleb?

    edit : oot quotesin mingit vale postitust vist aga mõte jääb samaks siis kui oleks teine postitus olnud nendes Bloodidest.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar




      https://www.facebook.com/pages/Eesti...87463231454005

      Väga käest ära läheb see teema juba.

      Kommentaar


        Ojuland meenutab mulle seda vanaema filmist "Nutty professor". Ta kartis ka koguaeg, et keegi tahab ta suurepärast junki käperdama tulla
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Kas Ojulandi ennast mingite varasemate tegude pärast sinna samasse nimekirja panna õnnestuks?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Kas Ojulandi ennast mingite varasemate tegude pärast sinna samasse nimekirja panna õnnestuks?


            ei õnnestu, ojukas on alati sisserändajate vastu olnud


            jah, nii reformierakond (kuhu Ojuland kuulus) kui ka tollane president oli EUga ühinemisleppe poolt,
            üksikisikuna omab proua ikka rassistlikke vaateid
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              ei õnnestu, ojukas on alati sisserändajate vastu olnud
              http://m.delfi.ee/article.php?id=5549552

              Kommentaar


                Собственикът бил забранил комплексът да се ползва от бежанци


                Kommentaar


                  Kommentaar


                    http://epl.delfi.ee/news/arvamus/hom...st?id=72155867

                    Heh, miks ma küll ei imesta, et Punapäevaleht selle idiootliku ja propagandistliku ila avaldas.

                    Kommentaar


                      See on mingi siin uni või reaalselt päevaleht avaldab sellist asja? TIhti küll päevalehte ei loe, aga kas päevaleht ongi raskelt immigrantide vastane?

                      Tunnistan, et tunnen hirmu, kui sõidan oma väikse [üüriautoga] tankiga Kopenhaagenist sõjatandri poole. Mul on seljas [suvekleit] kuulikindel vest ja peas kiiver. Olen ju teel piirkonda, kuhu kuuldavasti isegi politsei ei julge minna. Kui hukkun, olen langenud vaba meedia nimel.
                      wtf????

                      E: Sain oma veast aru.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        See on mingi siin uni või reaalselt päevaleht avaldab sellist asja? TIhti küll päevalehte ei loe, aga kas päevaleht ongi raskelt immigratsiooni vastane?

                        Tunnistan, et tunnen hirmu, kui sõidan oma väikse [üüriautoga] tankiga Kopenhaagenist sõjatandri poole. Mul on seljas [suvekleit] kuulikindel vest ja peas kiiver. Olen ju teel piirkonda, kuhu kuuldavasti isegi politsei ei julge minna. Kui hukkun, olen langenud vaba meedia nimel.
                        wtf????
                        Salvestatud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          http://epl.delfi.ee/news/arvamus/hom...st?id=72155867

                          Heh, miks ma küll ei imesta, et Punapäevaleht selle idiootliku ja propagandistliku ila avaldas.
                          Nagu oleks Krister Parise variisikuga tegemist.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Mõte on loo jaoks hea, aga lugeda on seda ju võimatu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              http://epl.delfi.ee/news/arvamus/hom...st?id=72155867

                              Heh, miks ma küll ei imesta, et Punapäevaleht selle idiootliku ja propagandistliku ila avaldas.
                              Mis siin see probleem on?
                              Et võib ka teisest küljest kajastada elu nimetatud linnades/linnaosades?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Mis siin see probleem on?
                                Et võib ka teisest küljest kajastada elu nimetatud linnades/linnaosades?
                                Madisson Vao külas "tõelist palet" paljastamas oli imo naljakam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X