320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh muidugi ja ekspluateerijate järglased peavad veel kümneid inimpõlvi seda hüvitama või?
    Häbeneme kõik koos Rooma impeeriumit. Bütsantsi ja Briti impeeriumit Ja Hollandi kaubanduvõrku ja Hispaanlaste ja Portugaallaste ja Itaalia kaubitsejate sigadusi ja loodame, et äkki araablastel on piinlik esimese kalfiaadi pärast? JNE.

    See vanade kolooniate ees süükoorma tundmine on ikka absurd kuubis. Ei arvanud, et see Eestisse ka jõudnud on. Me ise olime ka ju sisuliselt koloonia pikki aastasadu

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      vaata tegelikult ei pea euroopa kõiki aitama. Üldse ma ütleks et suur osa maailma jamadest on sellest aitamisest. Leevendame näljahädasid ja ravime haigusi aga samal ajal rasedusi planeerima ei õpeta. Tulemuseks ülerahvastus paljudes 3da maailma maades ja ka uued näljahädad ja haigused jälle. Keelame lapstööjõu kasutamist, mille tulemusena laste pered jäävad ilma toiduta. JNE. Sekkuti protsessidesse, mis oleks tulnud neil maadel omal lasta läbi käia nii nagu need Lääne-maailmas omal ajal läbi käidi.
      Kivike paneb asjad veerema. Paljud Aafrika hädad tulevad Lääne-maailma sekkumisest küll nii ressursside hanke kui ka humanismist ajendatud aitamise tulemusena. Ja Araabia ehk siis islamimaailmas on juba aastakümneid käidud demorkaatiat levitamas. See selle praeguse supi baas ongi kurat võtaks. Nüüd on asjad nii peesse keeratud, et piiride kinni keeramine ja immigratsiooni radikaalne vähendamine on tegelikult väga loogiline samm teel lahenduste suunas. Sisseränd võiks jätkuda ikka kontrollitult ja väga piiratult - sisuliselt tuleks nõuda, et sugulane on praegu juba tõestatult ees või midagi ja siis peab ka mingi mõistliku aja jooksul tööle minema uus elanik jne. Ja suured abirahad ära kaotada. Kõigile elanikele peavad olema sama suured sots. toetused ja töötu abirahad. Mitte nii et mingi seltskond saab päritolu pärast rohkem. Tuleb mäsusid paratamatult aga mäsud on juba praegu garanteeritud niikuinii. Muti Merkel on vaja maha võtta ja on vaja asjad ringi pöörata kuni veel võimalik. Eesti on selles mängus kõrvalosas. Küsimus on kogu Euroopas. Aitamise aeg on läbi. Aeg on vaadata, et ise toime tuleme.
      Kui ma ei eksi, siis suurim raha investeerija Aafrikasse on Hiina. See selleks. Aga muidu on sul õigus. Ise oleme süüdi. Nagu Elx ütles, et ise ekspluateerimise, nüüd ise sööme suppi. Meie Euroopa riigid omasid asuvaid ja tegid neist piirkondadest sõltlased ja meie mõju alused ja ükshetk ütlesime, et ok vaadake ise kuidas saate. Me maavarasid tahame endiselt ja kasu ka saada, aga sitaga tegelege ise.
      Nii kaua kuni kasulikud ollakse, nii kaua oleme huvitatud, nii kui asjad käest lähevad, nii lähme minema? Nagu sa mainisid ise ka, aitamisest tulevadki jamad. Lihtne on pea ära peita.

      Aga muidu head punktid, et hõlpsasti elu ära kaotada ja neid töödes kasutada. Ja kui väiksemgi rikkumine on, ära saata. Kuigi see nõuab midagi võimatut. Riikide vahelist koostööd ja info vahetamist. Seda ühtsust on raskel hetkel palju oodata. Kui rikud seadust, oled siit läinud ja kunagi sisse ei saa. Sama teha viha õhutajatega (a la nagu Häbi Hamsa ära saadeti) Aga mida teha kui on teise põlvkonna oma? Kas Ida-Euroopa kurjategijatega UK-s pole nii, et nad hävitasid passid ja keegi ei tea kuhu saata neid. Ja keegi vastu ka ei võta.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        probleeme on kindlasti hulgi. Ja kergeid lahendusi ei tule. ( head ilusad sõnad mida loopida - ma tean küll). Aga tuleb vähemalt üritada asju pöörata enne kui veel enam olukord halveneb. Riikide vahelise koostöö tõhustamine on kindlasti probleem, mis tuleb mingitmoodi ületada. Keda kuhugi saata ei anna tuleb vastavalt kehtivatele seadustele vangi panna, mis seal parata. ( ehk on ka paremaid ideid aga hetkel ei tule mul muud pähe- lähtun ideest et kuritöö peab saama karistuse, vahet pole kes sooritaja on.) Ma võibolla eksin aga mulle tundub praegu et teatava päritoluga grupid saavad praeguses multikultiogaruses mitmesuguseid eeliseid. Minu nägemust mööda ei pea neid represseerima hakkama selle pärast, et moslemiäärmuslased sigatsevad, aga ma tahan nende eelsite kadumist ja võrdseid tingimusi kõigile Euroopa elanikele päritolust sõltumata. Ja mingit absurdset stardipaketti sisserändajatele pole vaja. Kui ei sobi ja tööd teha ei taha siis ärgu tulgu.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Oh muidugi ja ekspluateerijate järglased peavad veel kümneid inimpõlvi seda hüvitama või?
          Ilmselt mitte seda, aga miks imestada, et nad siia ronivad. Kui sa oled kord seal olnud, siis sinu riigist on suuremad teadmised, kui teistest asjadest. Siin ei ole küsimus hüvitamises, vaid selles, et nad tulevad peamiselt sinna, kust nende "valitseja" on olnud. Inglismaal on palju Indiast ja Pakistanist, Prantsusmaal Alžeeriast jne. On ke erandeid.

          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          probleeme on kindlasti hulgi. Ja kergeid lahendusi ei tule. ( head ilusad sõnad mida loopida - ma tean küll). Aga tuleb vähemalt üritada asju pöörata enne kui veel enam olukord halveneb. Riikide vahelise koostöö tõhustamine on kindlasti probleem, mis tuleb mingitmoodi ületada. Keda kuhugi saata ei anna tuleb vastavalt kehtivatele seadustele vangi panna, mis seal parata. ( ehk on ka paremaid ideid aga hetkel ei tule mul muud pähe- lähtun ideest et kuritöö peab saama karistuse, vahet pole kes sooritaja on.) Ma võibolla eksin aga mulle tundub praegu et teatava päritoluga grupid saavad praeguses multikultiogaruses mitmesuguseid eeliseid. Minu nägemust mööda ei pea neid represseerima hakkama selle pärast, et moslemiäärmuslased sigatsevad, aga ma tahan nende eelsite kadumist ja võrdseid tingimusi kõigile Euroopa elanikele päritolust sõltumata. Ja mingit absurdset stardipaketti sisserändajatele pole vaja. Kui ei sobi ja tööd teha ei taha siis ärgu tulgu.
          Mitte ainult päritolu ei peaks tooma eeliseid, vaid üldse peaks abi saamine kõigil keerulisem olema. Ma olen pigem sotside toetaja ja usun, et hädas olijad vajavad abi, aga ma olen näinud liiga palju juhtumeid, kus inimestel on õpitud abitus ja soov iseennast mitte aidata. Ma ei tea kuidas seda teha, aga ma arvan, et liiga palju on süsteemi ära kasutamist. Mingil osal ühiskonnal on suhtumine, et loll oled, kui ei võta vastu riigiabi pakkumist. Inglismaal on juhtumeid, kus varastatakse tuhandeid ja rohkemgi veel ja siis tuleb välja, et pole midagu viga olnud. Viimane transpordi ametiühingute juht, enne kui suri, elas council majas ja sai palka üle 100000 aastas.

          Aga selle karistuse osaga on kõik nõus ma arvan.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Jah täiesti tõsi ja kõiges täiesti nõus pauliga. Imestada pole midagi. Eestist mindi ka omal ajal Saksamaale õppima ja vahel ka karjääri tegema. Hiljem ka Rootsi ja Venemaale. Ikka minnakse niiöelda praegusele või endisele emamaale oma silmaga kaema neid pudrumägesid.
            Ja abiraha teema lihtsalt kokkuvõttes - õng vaja anda mitte kala. Seda kuidas sind lolliks peetakse kui abirahasid ei võta olen omal nahal kogenud. Soomes ikka kui juhtub et sa tööl ei käi parajasti siis kohalikel kohe silmad suured peas, et miks sa end töötuna arvele ei võta ja abiraha ei korja Et kuidas nii saama

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Muti Merkel on vaja maha võtta ja on vaja asjad ringi pöörata kuni veel võimalik.
              Merkel on muidugi palju küsitavaid otsuseid teinud, aga tema järgne aeg tuleb veel keerulisem. Pole nagu näha Euroopas teist tugevat juhti, kes selle olukorra helpimisega pädevalt hakkama saaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Merkel on muidugi palju küsitavaid otsuseid teinud, aga tema järgne aeg tuleb veel keerulisem. Pole nagu näha Euroopas teist tugevat juhti, kes selle olukorra helpimisega pädevalt hakkama saaks.
                Merkel ei ole tugev juht, vaid selgrootu tädike, kes käib igat asja Obamalt üle küsimas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Merkel ei ole tugev juht, vaid selgrootu tädike, kes käib igat asja Obamalt üle küsimas.
                  Woow.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Woow.
                    mis Wooow - see on veel süütu seisukoht võrreldes sellega, mis tast saksamaal arvatakse.Ja pidev telefonitoru otsas rippumine ja koostöö Obamaga on fakt, mida lausa välja reklaamitakse. Kaks üsna sarnase agendaga tolgust mõlemad, nii et seal pole midagi imestada.
                    Või noh kui muidugi arvata, et tugevus seisneb selles, et on oma seisukoht mida nagu pime lehm kiini joostes järjekindlalt aetakse ja kõik teised seisukohad valed on samal ajal - ju siis Merkel ka tugev on.

                    Kommentaar




                      Kommentaar


                        Merkel on Saksamaa ajaloo üks kohutavamaid kantslereid, ainult ehk Schröder võiks temaga ühes pundis olla.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          mis Wooow - see on veel süütu seisukoht võrreldes sellega, mis tast saksamaal arvatakse.Ja pidev telefonitoru otsas rippumine ja koostöö Obamaga on fakt, mida lausa välja reklaamitakse. Kaks üsna sarnase agendaga tolgust mõlemad, nii et seal pole midagi imestada.
                          Või noh kui muidugi arvata, et tugevus seisneb selles, et on oma seisukoht mida nagu pime lehm kiini joostes järjekindlalt aetakse ja kõik teised seisukohad valed on samal ajal - ju siis Merkel ka tugev on.
                          Mis ajast koostöö halb on? Muide, NSVL ja USA panid omal ajal "punase liini" püsti, kumb pool see selgrootu oli?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Lue uutisia Suomesta ja maailmalta heti tuoreeltaan. IS seuraa uutistilannetta ympäri vuorokauden.


                            Programmeerijad tegutsevad Helsingis....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas qrat Vaata postitust
                              http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/ar...696878301.html

                              Programmeerijad tegutsevad Helsingis....
                              Aitab küll neist kõrgeltharitud pagulastest, võtame parem tavalisi vastu.

                              Kommentaar


                                LeeRomenol soovitan tänast Välisilma dok. filmi vaadata, mis räägib Talebanist. Meenutades meie vaidlust siin teemal, kas Taleban on ajaloo prügikasti äärel vaakuv nähtus või endiselt tõsiselt võetav jõud. Võin juba ette kerge sisukokkuvõtte teha ja mida ma siin korduvalt öelnud olen, et Taleban pole nõrgem kui ta oli, pigem on asjalood vastupidised.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X