320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Okey, kui nüüd 19 sajandi kontekstis saan sellest aru, siis kes võiks see lihtinimene olla tänapäeval ja kes suur saks või tähtis tegelane? Sa mõtled poliitikuid või tippjuhte, firmaomanikke?
    Tänapäeva lihtinimene on isik, kes on FB-s nimega Olev Olen ja kelle hariduseks on "eluülikool".
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Umm olen ma kuskil midagi vastupidist väitnud? Ma ütlesin kohe alguses, et ma räägin nende core toetajatest. Sellest lausest saad aru: "Loomulikult ei ole EKRE enam ammu mingi väga konkreetse seltskonna toetuspartei, nende toetus on suht ok igas demograafias. "
      Nii nagu see, et venelased valivad Keskerakonda, ei tähenda, et keegi teine neid ei vali, ei tähenda ka see, et EKRE põhiline valijaskond on maainimesed seda, et keegi teine neid ei vali.
      Sul ei ole kohustust iga mu postitust kommenteerida, tean su olemasolust ilma selleta ka. Ma tean väga hästi kes EKREt valivad, statistika nende toetusest on avalikult saadaval. Mu enda lähedase tutvusringkonnas on mitu inimest, kellega olen sellel teemal rääkinud, kõik väga normaalsed inimesed, pole inbriiderid ega peast nõdrad, neil on oma mured ja probleemid, aga väga palju nende põhjustest, miks nad EKREt valivad on seotud nende pooltõdede ja mantratega, mida nad on aastaid jahunud. See puhas turundus ja brändituntus ja oma brändiga seotud märksõnade kinnistamine. Olgu see rahvuslus, Eesti riigi säilimine, konservatiivne mõtteviis või mingi muu.
      Tutvustad meile ka neid pooltõdesid?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Minu hääle sai Eesti parim rahvasportlane! Nüüd neli aastat hooletu.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          9. Kui tõenäoliseks peate vajadust rajada Eestisse Soome eeskujul tuumaelektrijaam?
          EKRE – Ebatõenäoliseks, kuna tuumaelekter on kõige kallima omahinnaga.

          Vikerraadio valimisdebatis mainis vanemhelme risti vastupidist.
          Kohe näha, et EKRE ei vaata asju pikas perspektiivis. Tuumaelekter on oma olemuselt kõige soodsam ja kõige rohelisem. Esialgne finantseering on teistest mitmeid kordi kallim, aga pikas perspektiivis on see tasuvam.

          Kommentaar


            Algselt postitas budu Vaata postitust
            Minu hääle sai Eesti parim rahvasportlane! Nüüd neli aastat hooletu.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Minu hääle sai Eesti parim rahvasportlane! Nüüd neli aastat hooletu.
              Priit Pullerits ju ei osale!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Jürgen Ligi!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Priit Pullerits ju ei osale!
                  Ok, siis paremuselt teine
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      kõik suuremad erakonnad lubavad lasteaia kohatasu kaotamist! my ass, kui seda lubadust ei täideta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        kõik suuremad erakonnad lubavad lasteaia kohatasu kaotamist! my ass, kui seda lubadust ei täideta
                        Eriti ajab närvi Tartu reformi erakond, kelle raadioreklaam seda lubab. Konkreetselt Tartu. Kus nad on igavesti võimul olnud. Kus on Eesti kõige suuremad lasteaiatasud.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          oujee, valimisringkonnas on nimekirjas keegi kodanik Tesla...
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            oujee, valimisringkonnas on nimekirjas keegi kodanik Tesla...
                            Oleg Tesla?

                            Kommentaar


                              Jaak Madison on kuidagi vaikseks jäänud viimasel ajal meedias. Vist kodurahu huvides see uus plika keelas tal räuskamise ära.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Jaak Madison on kuidagi vaikseks jäänud viimasel ajal meedias. Vist kodurahu huvides see uus plika keelas tal räuskamise ära.
                                Jaak ju juba established mees. seekordne wunderkind on Ruuben.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X