320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mille üle EKRE klounidest juhid praegu virisevad. Mõned Reformierakonna muudatusettepanekud viiksid meid täpselt sinna kuhu nad meid juba 2 aaastat on tahtnud viia. Eesti lahkub Euroopa liidust ja NATOst, tekib üks õige rahvusriik. Saame kõik õnnelikult homosid taga kiusata ja tunda ennast nagu üks õige ekre valija ennast tunda soovib.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kes vene keelt mõistab, võiks lugeda sealseid kommentaare, see on siiski Ukraina, mitte Vene blogija video. Jama on ikka päris tõsine, osa arvavad, et eestlased on lolliks läinud, osa peavad refi venemeelseks opositsiooni parteiks.
      https://www.youtube.com/watch?v=dGdQe7ZbsSs
      Eksistentsiaalne küsimus , et kas muumid lahkusid, kui juutuubi kommentaariumist infot otsima hakkasid, või loed juutuubi kommentaare, sest org on koguaeg tühi olnud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Olar Vaata postitust
        miks Ketsti reformi hukka ei mõista juba
        Ma oletaks, et see on seetõttu, et tegemist on riigikogu saadikutega, kes tegutsevad vaba mandaadi põhimõttel, millele annab lõpuks hinnangu valija. Riigikogule on ta, vist, ainult tähelepanu pööranud 24. veebruari kõnedes. Ma praegu peast ei suuda küll meenutada ühtegi korda, kui ta oleks mõnda riigikogu saadikut selleväliselt noominud vms. Aga äkki keegi leiab (võib-olla mingites intekates on olnud), oleks huvitav. Kõige lihtsam oleks otsida pensionireformi lugusid, kuid mul on tunne, et seal on ta ka vastuse keeranud põhiseaduslikuks ja pole nt öelnud, et riigikogu seadus on ise jama vms.

        Erinevus siis valitsusega, kes on põmst ametnikud ja kellele seega eelnev ei laiene ning saavad nagu tolmab.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
          Ma ei saa aru mille üle EKRE klounidest juhid praegu virisevad. Mõned Reformierakonna muudatusettepanekud viiksid meid täpselt sinna kuhu nad meid juba 2 aaastat on tahtnud viia. Eesti lahkub Euroopa liidust ja NATOst, tekib üks õige rahvusriik. Saame kõik õnnelikult homosid taga kiusata ja tunda ennast nagu üks õige ekre valija ennast tunda soovib.
          NATOst küll ei taha EKRE väljuda. Euroopa Liidu suhtes on ekrelased tõesti skeptilised ja näevad sealsetes tendentsides ohtu riiklikule iseseisvusele.
          Lisaks nendest liitudest väljaastumise alternatiiv ei pea olema Venemaaga liitumine.

          Kommentaar


            Hea teada, et töölt lahkumise korral on mul uue töö otsimisele ka alternatiiv. Tuleb lihtsalt lotoga jackpot võita ja kõik on lill.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              Kuigi vendetta vahepeal kirjutas ja siis kustutas (ma ei tea küll miks, mõistlik jutt oli), küsisime ka otse: https://www.ohtuleht.ee/1022872/parl...gFFgtoDMwJcaZo

              „Viidatud [Venemaa Föderatsiooni] ja veel mitmed teisedki opositsiooni tehtud ettepanekud on sobimatud ja kahjustavad ka meie riigi mainet, sest loota, et kogu maailm süveneb meie parlamendi poliitilistesse „mängudesse“, on liigoptimistlik,“ ütles Linnamäe. „Niisamuti on sobimatud ja juriidiliselt küsitavad mitmed sammud, mida koalitsioon on teinud oma tahte pealesurumiseks ja opositsiooni kaasarääkimisvõimaluste piiramiseks.“

              Just eelpool nimetatud küsimuste arutamiseks ongi riigipea Linnamäe sõnul leppinud teisi- ja kolmapäeva hommikuks kokku kohtumised erakondade juhtidega.

              Linnamäe on presidendi pressiesindaja.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kas antud kokkusaamine saanud kirja varem?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ma oletaks, et see on seetõttu, et tegemist on riigikogu saadikutega, kes tegutsevad vaba mandaadi põhimõttel, millele annab lõpuks hinnangu valija. Riigikogule on ta, vist, ainult tähelepanu pööranud 24. veebruari kõnedes. Ma praegu peast ei suuda küll meenutada ühtegi korda, kui ta oleks mõnda riigikogu saadikut selleväliselt noominud vms. Aga äkki keegi leiab (võib-olla mingites intekates on olnud), oleks huvitav. Kõige lihtsam oleks otsida pensionireformi lugusid, kuid mul on tunne, et seal on ta ka vastuse keeranud põhiseaduslikuks ja pole nt öelnud, et riigikogu seadus on ise jama vms.

                  Erinevus siis valitsusega, kes on põmst ametnikud ja kellele seega eelnev ei laiene ning saavad nagu tolmab.
                  Viimane lause. Ee, oot, mida, misasja.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    „Niisamuti on sobimatud ja juriidiliselt küsitavad mitmed sammud, mida koalitsioon on teinud oma tahte pealesurumiseks ja opositsiooni kaasarääkimisvõimaluste piiramiseks.“
                    "Aga nemad ise alustasid!"

                    Kommentaar


                      Ühiskonnauuringute Instituut hoiab kätt Eesti elu pulsil, jälgib, millised sündmused on ühiskonnas kõige aktuaalsemad, uurib, mida eestimaalased ise meie ümber toimuvast arvavad ning analüüsib põhjalikult küsitluste tulemusi.


                      Delfist olevat artikkel kiirelt maha vöetud
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        https://www.inst.ee/uudised/64-abiel...-haaletaks-jah

                        Delfist olevat artikkel kiirelt maha vöetud
                        Vello tegi ka küsitluse. Sai risti vastupidise tulemuse.

                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Vello vähemalt annab enda küsitlusele usalduspiirid.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Vello tegi ka küsitluse. Sai risti vastupidise tulemuse.

                            https://www.facebook.com/vello42/posts/1104546336660589
                            Ju siis sp delfi vöttiski maha, et Vello teab paremini kui Norstat. Kui ta nüüd sellest Kajale ka räägiks, et tegelt ei peagi seda referendumit kartma
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Ju siis sp delfi vöttiski maha, et Vello teab paremini kui Norstat. Kui ta nüüd sellest Kajale ka räägiks, et tegelt ei peagi seda referendumit kartma
                              Mis muidu ise plaanid vastuseks panna?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                https://www.inst.ee/uudised/64-abiel...-haaletaks-jah

                                Delfist olevat artikkel kiirelt maha vöetud
                                Sellise küsimuse püstituse juures loogilised protsendid, sest ei saa täpselt aru millega ma nõus pole kui "Ei" vastan. Kas peale "Ei" võitu enam mees ja naine abielluda ei tohi või see pole nende vaheline liit? Kui tahetakse teada mida rahvas samasooliste abiellumisest arvab siis küsigu seda.

                                Teine teema on see enamuse otsustamine vähemuste üle. Kui teha rahvaküsitlus teemal, et kas EKRE tuleks keelustada siis olen kindel, et see mandaat rahvaküsitluselt saadaks. Kindlalt ei saa muidugi ükski erakond end tunda, kui ka nende nimi sama küsimusega referendumile saadetaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X