320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yana ka kuulamas


    Kommentaar


      Quo vadis, Zuzu?

      Kommentaar


        "Justiitsminister ei toeta ideed anda nädalavahetusele sattunud riigipüha eest lisapuhkepäev"

        Ja põhjendus:
        Lauri leidis, et pühade ajal vaba aja andmise eesmärk on eelkõige võimaldada inimestel pühi tähistada. "Seega kui püha langeb töötaja tööpäevale, saab ta vaba päeva pühade nautimiseks. Kui püha langeb töötaja tööst vabale päevale, ei ole täiendava vaba aja andmine eelnevalt nimetatud eesmärgiga kooskõlas. Vaba aeg pühale järgneval tööpäeval ei anna töötajale rohkem võimalusi pühade tähistamiseks."

        Aa davai. Mul jäi lihtsalt suu lahti sellise põhjenduse peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas lennon Vaata postitust
          "Justiitsminister ei toeta ideed anda nädalavahetusele sattunud riigipüha eest lisapuhkepäev"

          Ja põhjendus:
          Lauri leidis, et pühade ajal vaba aja andmise eesmärk on eelkõige võimaldada inimestel pühi tähistada. "Seega kui püha langeb töötaja tööpäevale, saab ta vaba päeva pühade nautimiseks. Kui püha langeb töötaja tööst vabale päevale, ei ole täiendava vaba aja andmine eelnevalt nimetatud eesmärgiga kooskõlas. Vaba aeg pühale järgneval tööpäeval ei anna töötajale rohkem võimalusi pühade tähistamiseks."

          Aa davai. Mul jäi lihtsalt suu lahti sellise põhjenduse peale.
          Nagu üks klassik kunagi ütles: "Ennem töötame end rikkaks, siis puhkame." Aga jah, normaalne BS.

          Kommentaar


            Algselt postitas diver Vaata postitust

            Mis siis meie jaoks "oma" kultuuriruum on, kui Euroopa on võõras? Bütsantslik-asiaatlik vene süsteem või veel midagi toredamat? Muidugi sinu loogikast lähtudes ja ainult asendades sõna vasakpoolne sõnaga parempoolne saab irooniliselt üsna täpse kirjelduse EKRE kohta.

            Alusta siit: https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_kultuur

            Head lugemist, kui suudad välja vaadata selle mulli seest kus tänapäeva lääs on inimarengu tipp ja köik muu on naeruväärne ja hääbuv paremäärmuslik saast mis tuleb küsimusi esitamata kiirelt välja juurida. Eestlane ei pea võtma lähis-ida, lõuna-eurooplaste ja ameeriklaste mineviku pattusid omaks. Ei võtagi, sest meil pole nende probleemidega mitte midagi pistmist. Paha valge mees, valge ülemvõim, süstemaatiline naiste ja vähemuste represseerimine....sellised uued väljamöeldised kuuluvad uhhuteaduse valdkonda. Tänada vöib Amjeerika tarkpäid, kel munnigi teha polnud ja öhust probleeme leiutama hakkasid. Ilmselt ka Hiinat ja Venemaad, kes sellist läänt nörgestavat propagandat rahastavad. Viljadeks kriitilise rassi teooria, intersektsionaalsus, sugu on sotsiaalne konstruktsioon jms. See punt kes sellest kaagutab pole kuigi suur, aga punt kes kaasa noogutab ja bullshiti ilma midagi ütlemata omaks vötab on juba suurem, sest kesse tahab rassist, homofoob ,nats vms outsaider oma kollektiivis olla.
            EKRE on sellesama imporditud vasakpoolse ideoloogia pealesurumise vastureaktsioon.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Ma juba enam ei tea... enam-vähem vist omicroni tulekuga äkki (tuli püksi)?... millal, aga valdav enamus rõhutatud uudistest on pühendatud sõjale, sanktsioonidele jne. Et ma saan aru, et olukord on keeruline, aga mida selle infoga peale hakata?
              Et kas ma peaksin toitu ja vett varuma? Relvi varuma? Sibulaid hakkima?
              Et suht tõsine teema, kuid dokumentaali asemel pakutakse blockbuster'it. Et räägiks asjadest ja planeeriks ette. Hetkel jääb kohati mulje, et Bideni administratsioon lihtsalt tõstis panust.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ma juba enam ei tea... enam-vähem vist omicroni tulekuga äkki (tuli püksi)?... millal, aga valdav enamus rõhutatud uudistest on pühendatud sõjale, sanktsioonidele jne. Et ma saan aru, et olukord on keeruline, aga mida selle infoga peale hakata?
                Et kas ma peaksin toitu ja vett varuma? Relvi varuma? Sibulaid hakkima?
                Et suht tõsine teema, kuid dokumentaali asemel pakutakse blockbuster'it. Et räägiks asjadest ja planeeriks ette. Hetkel jääb kohati mulje, et Bideni administratsioon lihtsalt tõstis panust.
                EKREt pead valima.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Sotse peab valima
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Paadi peab soetama, et vajadusel põgeneda. Endal olemas!

                    Kommentaar


                      Möödunud nädalal selgus, et Tallinnas loodetakse juba sel sügisel korraldada WTA 250 kategooria tenniseturniiri. Peaminister Kaja Kallas on tippturniiri riigipoolse rahastamise osas skeptiline ja seadis kahtluse alla, kui palju tulu see riigile tagasi toob. Ühtlasi avaldas Kallas, et turniiri eestvedajad küsivad riigilt kolmeks aastaks toetust 2,7 miljonit eurot.


                      Kui valitsuse saamatuste tõttu on vaja päästeameti, politsei ja eelarveid kärpida, siis noh paratamatus. Kui küsitakse toetust, siis selleasemel, et vastata nagu peaministrile kombekohane inimestele, kes üritavad siin riigis midagi sa reaalselt jälle klähvid ründavalt vastu. Nagu su kuradi enda Isa ja teiste eesti pensionäride võrdlemisega tehtud alandus väheseks jäi, siis esimese peaministrina hakkad päästjate preemiat mängu tooma. Kui pukis püsitakse, siis 3 aastat loodaks, et päästjad näevad ka seda raha.

                      Ma arvasin, et mul oli inimesena ja Eesti kodanikuna Helmede valitsuses oldud Soome kassapidajaid ja jälk kuulata, aga no Kaja Kallas mõnitab reaalselt oma inimesi. Kuidagi nii vastumeelseks ja vastikuks ei ole suutnud ükski Eesti juhtivpoliitik varem minna. Ega ma ei lase üldjuhul häiridagi, aga no on skänk...

                      Keegi midagi öelda ei saa, sest siis on feministidest seksismi õhutavad labradorid kõrikallal, et blond tegus naisterahvas ja kõik mehed üritavad teda jalgealla tampida. Õudne rantimise isu oli hetkel lihtsalt. Vana hea soccerneti foorum on alati päästerõngaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Paadi peab soetama, et vajadusel põgeneda. Endal olemas!
                        No kui sa nüüd mööda Emajõge minema hakkad, siis jõuad lõpuks otse Idanaabri juurde. See küll halb plaan.

                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        https://sport.delfi.ee/artikkel/9592...CBmflt7V6Htfdg

                        Kui valitsuse saamatuste tõttu on vaja päästeameti, politsei ja eelarveid kärpida, siis noh paratamatus. Kui küsitakse toetust, siis selleasemel, et vastata nagu peaministrile kombekohane inimestele, kes üritavad siin riigis midagi sa reaalselt jälle klähvid ründavalt vastu. Nagu su kuradi enda Isa ja teiste eesti pensionäride võrdlemisega tehtud alandus väheseks jäi, siis esimese peaministrina hakkad päästjate preemiat mängu tooma. Kui pukis püsitakse, siis 3 aastat loodaks, et päästjad näevad ka seda raha.

                        Ma arvasin, et mul oli inimesena ja Eesti kodanikuna Helmede valitsuses oldud Soome kassapidajaid ja jälk kuulata, aga no Kaja Kallas mõnitab reaalselt oma inimesi. Kuidagi nii vastumeelseks ja vastikuks ei ole suutnud ükski Eesti juhtivpoliitik varem minna. Ega ma ei lase üldjuhul häiridagi, aga no on skänk...

                        Keegi midagi öelda ei saa, sest siis on feministidest seksismi õhutavad labradorid kõrikallal, et blond tegus naisterahvas ja kõik mehed üritavad teda jalgealla tampida. Õudne rantimise isu oli hetkel lihtsalt. Vana hea soccerneti foorum on alati päästerõngaks.
                        Sul elus muidu kõik hästi hetkel?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          kõigil on hästi. ma ei tea kedagi kes kassiks (peale mäknamara)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                            No kui sa nüüd mööda Emajõge minema hakkad, siis jõuad lõpuks otse Idanaabri juurde. See küll halb plaan.

                            Tuleb lihtsalt õigele poole sõita.

                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              https://sport.delfi.ee/artikkel/9592...CBmflt7V6Htfdg

                              Kui valitsuse saamatuste tõttu on vaja päästeameti, politsei ja eelarveid kärpida, siis noh paratamatus. Kui küsitakse toetust, siis selleasemel, et vastata nagu peaministrile kombekohane inimestele, kes üritavad siin riigis midagi sa reaalselt jälle klähvid ründavalt vastu. Nagu su kuradi enda Isa ja teiste eesti pensionäride võrdlemisega tehtud alandus väheseks jäi, siis esimese peaministrina hakkad päästjate preemiat mängu tooma. Kui pukis püsitakse, siis 3 aastat loodaks, et päästjad näevad ka seda raha.

                              Ma arvasin, et mul oli inimesena ja Eesti kodanikuna Helmede valitsuses oldud Soome kassapidajaid ja jälk kuulata, aga no Kaja Kallas mõnitab reaalselt oma inimesi. Kuidagi nii vastumeelseks ja vastikuks ei ole suutnud ükski Eesti juhtivpoliitik varem minna. Ega ma ei lase üldjuhul häiridagi, aga no on skänk...

                              Keegi midagi öelda ei saa, sest siis on feministidest seksismi õhutavad labradorid kõrikallal, et blond tegus naisterahvas ja kõik mehed üritavad teda jalgealla tampida. Õudne rantimise isu oli hetkel lihtsalt. Vana hea soccerneti foorum on alati päästerõngaks.
                              Lased end isiklikust vihast Kaja Kallase vastu veidi liiga hullult mõjutada ja seetõttu tunduvad kõik tema otsused ja väljaütlemised halvad. Mulle tundub mõistlik, et Eesti riik ei kuluta 2,7 miljonit turniirile, millega samal ajal toimub teine kõrgema klassiga turniir.

                              Kommentaar


                                Miks peaks riik tenniseturniiri kinni maksma? Palju me superkarika korraldamise ajal viiest miljonist tagasi saime?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X