320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://www.vice.com/en/article/ake4...-putin-ukraine'


    Aa siis Elon.

    Kommentaar


      Mille pöhjal? Vice News ajab regulaarselt sitta neid ei saa tösiselt võtta.

      elon-musk.png
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

        Ma nõnda palju tean, et ta tegi nendest enda peas pedofiilid. Kuidas ta täna sellele reageerib... mai tea. Aga leia mulle üks tipp-juht, kes pole viperustega. Ja nagu ennist öeldud, siis mu arust on raskuskese mujal. Idividuaalsed mõõduvõtud pole hetkel tähtsad.
        Kui sa arvad, et Elon Muski tweet ja mõtted on added value diskussiooni, siis meil ei ole tegelikult vaja omavahel rääkida.

        Kommentaar


          EM ei puutu asjasse ja initsiatiiv tuli sinult. Seega.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            EM ei puutu asjasse ja initsiatiiv tuli sinult. Seega.
            Ikka tuleb initsiatiiv kui ligimene omast riigist, ehk isegi eestimeelne, satub oma sõnades olema tinistet. Aga mingid rongid võivad olla läinud.

            Praegune diskussioon on hea koht näiteks - heal inimesel võib olla halb mõte. Seda võiks sellisena võtta kusjuures.

            Aga ei, siit tekib arutelu, et "aga ta päris hea vend irl, grimesi magatanud, tsla ülesse ehitanud ja üleüldse äkki ta ei mõelnud üldse nii". Ja siis tekibki diskussioon hoopis selle pinnal, et kas ikka parimas eas grimes või kas ja kui suur ta panus tesla ehitamisse oli. See ei ole fucking oluline.

            Kommentaar


              niisama vahemärkusena, et Musk ju viib inimesi kosmosesse ka. see on kõvem sõna kui mingi glorifitseeritud automüümine. mis ta sisuline roll selles on, polegi nii oluline, sest (ennast) turundada ta oskab. mulle jääb üha rohkem mulje, et ta on uue põlvkonna Trump, aga ühendriikide presidendiks ei saa, kui seadust ei muudeta. võibolla LAVis või Marsil...

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic Vaata postitust

                Ikka tuleb initsiatiiv kui ligimene omast riigist, ehk isegi eestimeelne, satub oma sõnades olema tinistet. Aga mingid rongid võivad olla läinud.

                Praegune diskussioon on hea koht näiteks - heal inimesel võib olla halb mõte. Seda võiks sellisena võtta kusjuures.

                Aga ei, siit tekib arutelu, et "aga ta päris hea vend irl, grimesi magatanud, tsla ülesse ehitanud ja üleüldse äkki ta ei mõelnud üldse nii". Ja siis tekibki diskussioon hoopis selle pinnal, et kas ikka parimas eas grimes või kas ja kui suur ta panus tesla ehitamisse oli. See ei ole fucking oluline.
                Mina ütlesin kõigest, et raskuskese antud teemas on mujal (eks?), ent rõhku pannakse kõigele sellele, mida sa ilmekalt kirjeldanud oled (eks?). Kas see teeb minust pro-Muski?

                Lisaks tuletan meelde, et info-propa-sõda on tugev.

                Nagu hullumaja hümni refräänis öeldaksegi... it's all in your head.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar




                  Joseph Borelli kõne olu suht otsekohene

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    https://audiovisual.ec.europa.eu/en/video/I-230995

                    Joseph Borelli kõne olu suht otsekohene
                    Kirjelda siis veel paari sõnaga või pane mingi timestamp

                    Kommentaar


                      Muski teemal Kotka Taavi v chillilt sel Muski teemal, kõik tahtjad saanud välja elada, eks siis järgmise korrani.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Muski teemal Kotka Taavi v chillilt sel Muski teemal, kõik tahtjad saanud välja elada, eks siis järgmise korrani.

                        Kommentaar


                          Over the past three months the wider world has watched Ukrainian army offensives with amazement. While impressive, their successes are not miracles and can be explained by superb leadership, excellent operational planning and its decentralised chain of command. A Ukrainian flag seen fluttering near Yampil, a settlement and railroad station in Lyman, Donetsk region. The […]

                          Kommentaar


                            Head meemimaterjali:

                            Last edited by vtp; 16.10.22, 12:26. Põhjus: Tahtsin lingi ka panna, aga foorum läks lolliks. Pilt Delfi galeriist.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Ma vist kuseks püksi, kui KK mulle nõnda taha hiiliks ja... .
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ma vist kuseks püksi, kui KK mulle nõnda taha hiiliks ja... .
                                Tundub, et Helmel vist ka palju puudu ei jäänud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X