320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Loogiliselt võttes peaks see viimane Helme kelbas toetust vähendama, sest venelased ei paista väga kergelt haakuvat, aga küllap siis piisavalt eestlasi selliseid, kellele meeldib
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Andekad jutumehed, nemad ei ründa ja ei tea midagi jne, samal ajal suuremad oligarhid kantisid raha ja asju ringi nii kuidas jaksasid.

        Kommentaar


          Naised saunas rääkisid, et mu musirull JuriM käis sõbraga Tartus Maasikas peol ja hommikul rongi oodates tegid tüüpilisi reformierakonna nalju https://tartu.postimees.ee/7716720/v...2sB3PBwgeCSV94

          Kommentaar


            Mis peaks JuriM-il The Rocki vastu olema?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Mis peaks JuriM-il The Rocki vastu olema?
              Liigne maskuliinsus ekre taustal. See mõjub Juri jaoks umbes sama ärritavalt nagu karvaste feministide pilkavad kommentaarid Top G vanglapiltide all minule.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Naised saunas rääkisid, et mu musirull JuriM käis sõbraga Tartus Maasikas peol ja hommikul rongi oodates tegid tüüpilisi reformierakonna nalju https://tartu.postimees.ee/7716720/v...2sB3PBwgeCSV94
                HAha Sorry, aga see on W. Nasfal on vähemalt üks neist trollijatest kelle on reaalselt ka RIZZ, mitte kes proovib aga jookseb koguaeg peaga vastu seina.

                Kommentaar


                  Kes või mis on RIZZ? Rizzoli ja Isles?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    HAha Sorry, aga see on W. Nasfal on vähemalt üks neist trollijatest kelle on reaalselt ka RIZZ, mitte kes proovib aga jookseb koguaeg peaga vastu seina.
                    Meil Brother love :3 Ja vastuseks Daz Boobile, et sellest saab ka enamvähm vastuse Rizzile.

                    Kommentaar


                      räigelt mõtlesin, et kas panna "totsid-totsid-totsid" teemasse või siia. Pigem ikka siinnne teema.

                      Ilgelt lahe oleks näha kuidas kõik ajakirjanikutajad tõmbaksid teema sarnselt Virule käima nüüd oma ülemuse vastu.

                      Kas ei ole mitte... vähe hullemgi mure? : ) Kas tuli ka üllatusena kõigile vä?

                      Kommentaar


                        Üldiselt, putsis inimesed on need ajakirjanikud. Inimesed nüüd klikkide peale kirjutavad tekste, mõtteid (Viru kontekstis). Justkui teades kõike. Ilmselt teavadki, aga 20 a hoiavad "enda teada" seksuaalse ahistamise? Haige vend pead olema ja üldse ei imesta, et pilt eest tüüpilisel ajakirjanikul.

                        Kommentaar


                          Opsti Plasticut üle saja aasta hommikul vara postitamas näha teades, et raudselt pidu pikale läinud ja kas saab hakata vastu huiama, aga kurvastuseks ma olen taaskord Plasticuga pmst 100% nõus

                          Kommentaar


                            Kaaluda, et antud teemaga minna väärkohtlema totse.... see ikka näitab, et gps'i signaal on häiritud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              räigelt mõtlesin, et kas panna "totsid-totsid-totsid" teemasse või siia. Pigem ikka siinnne teema.

                              Ilgelt lahe oleks näha kuidas kõik ajakirjanikutajad tõmbaksid teema sarnselt Virule käima nüüd oma ülemuse vastu.

                              Kas ei ole mitte... vähe hullemgi mure? : ) Kas tuli ka üllatusena kõigile vä?
                              Noh, võib vähemalt jälle vana hea HH rösti siia panna https://web.archive.org/web/20160826...-h-luige-roast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                HH
                                kas see on M. Viru pooldava PM-grupi vastukäik Ekspress-grupile?

                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X