320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Sellega on veidi see, et kandidaadist, mitte ametikohast sõltub siiski palk. Või su töökohal vaadatakse tasusid ametijuhendi, mitte soorituse järgi?

    Natukene siit-sealt selle teemaga kokku puutununa võin öelda, et mingitel ametikohtadel võibki olla võimekus maksta 1500-4000, eriti olukorras kus tööturg on töövõtja, mitte tööandja poole kaldu. Aga see sõltub ikkagi ka kandidaadist. Palgatasemete avalikustamine tähendaks väga selgelt ja konkreetselt valimi kitsendamist puhtalt tasust tulenevalt.

    Organisatsioon võib teatud ametikohale viia läbi värbamisprotsessi selliselt, et võetakse tööle valdkonnas juba spetsialist olev inimene. Samas võidakse värbamisprotsessi käigus märgata ka noort ja potentsiaalikat. On viimaste võimaluste limiteerimine ühiskonnale ja töövõtjale kasulikum?
    Endiselt üks asi on hotelli admin, teine asi on haridusastet vajav töökoht.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      Endiselt üks asi on hotelli admin, teine asi on haridusastet vajav töökoht.
      Ma rääkisin tulenevalt 10 a kogemusest. Ja mitte ka “hotelli adminnidest”.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic Vaata postitust

        Ma rääkisin tulenevalt 10 a kogemusest. Ja mitte ka “hotelli adminnidest”.
        Miks mind siis tägisid?

        Vestlus algas muust üldse.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Arvata on, et UKR president tõmbab kogu sellel kambal munad kuklataha. Minu arust on too ajakirjanik väga õige õige mees, et pressikonverentsil küsis otse selle kohta.

          Kommentaar


            Kas ma saan nüüd õigesti aru, et üks seltskond valetab ja hakkab juurutama sellele tuginevaid muudatusi ning teine ütleb, et see pole okei ning takistab neid, kuid süüdi on ikka nemad?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Kas ma saan nüüd õigesti aru, et üks seltskond valetab ja hakkab juurutama sellele tuginevaid muudatusi ning teine ütleb, et see pole okei ning takistab neid, kuid süüdi on ikka nemad?
              Kas kunagi on olnud teisiti?
              Üha massilisem obstruktsioon parlamentaarses otsustusprotsessis devalveerib kehtivat esindusdemokraatlikku süsteemi ja meie parlamentarismi aluseid. Aeg muutusteks on käes, kirjutab Paul Puustusmaa.

              20 LEGEND

              Kommentaar


                Küsimus vast on selles, et milliseid muutusi me tahame ja kui ühed on pahad, siis "head" võiksid eeskuju anda (mis alustuseks ei langeks valskuse, jõu positsiooni ärakasutamise jne kategooriasse).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ma nüüd veits tajun jälle, et ma ei pürgi su levelile. Demokraatias aga on ju üldiselt nii, et sõltuvalt sellest, kelle valija ise oled, on üldjuhul valitud ja mõningase pühapaiste valguses ka nende hetke partnerid alati "head" ning kõik teised on "pahad". Sellega korrelatsioonis on üldiselt ka vastava kontingendi teod ja otsused, sõltuvalt vaatepunktist, eranditult "head" või "pahad". Igal ajahetkel on seega võimul seltskond, kes osa rahva jaoks on head ja teevad head asja ning teiste jaoks on pahad ja teevad paha asja (sh valetavad, kasutavad ära positsiooni, varastavad jms).

                  Ma saan aru, et sinu jaoks on võimul pahad, nad teevad pahasid asju ja nende pakutavad muutused on kah pahad. Ja sa võid ju arvata, et nüüd äkki on kõik teised ka aru saanud, kui pahad nad ikkagi on. Vastuse saad nelja aasta pärast.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    4 aasta pärast ? Palju keskmine Eesti valitsuse koosseis kestabki, mingi alla 2a.?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      See muudab ainult seda, kes parajasti “heade” poolel on, aga mitte ühele, teisele, kolmandals, neljandale, viiendale või kuuendale hea-pahale antud mandaatide arvu (toetust).
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Kas me oleme jõudnud samasse seisu nagu Ungaris oli 2006. aastal valimiste järel?

                        Ferenc Gyurcsány - Wikipedia

                        Kommentaar


                          Miks koalitsioon lihtsalt seda jama ei lõpeta ja neid asju kobarast lahti ei võta? Oleks aus nende muudatuse puhul, lisaks saaks tsirkus läbi ja midagi vast tehtud kah.

                          Kommentaar


                            Minu meelest langes valitsus korralikult lõksu oma eelnõude üheks kobaraks koondamise ja kiirkorras läbi surumise üritusega. Opositsioon ei varjanud, et nii või naa hakkab pihta suurem trollimine, kuid valitsus hakkas kartma ja valis sellele vastuseks võimalikest ühe halvima võimalikest lahendustest, andes opositsioonile enam kui küllalt ettekäändeid oma sigatsemise õigustamiseks, samal ajal omamata enda käitumise seletamiseks ühtegi head põhjendust ja jättes endast mulje kui ära tõusnud ülbikutest, kes esimese tõrke tekkimisel vastaspoolest lihtsalt jõuga üle sõidavad.

                            Teistmoodi asjale lähenedes - esitades ainult seaduste eelnõud, mida päriselt ongi vajalik või vähemalt soovitav jaanipäevaks vastu võtta - oleks olnud võimalik opositsioon palju keerulisemasse olukorda panna ja ilmselt nende praegune ühtsus lõhestada. Poliitiliselt oleks opositsioonil sellisel juhul obstruktsioonist hoopis vähem võita, kui üldse. Nüüdseks on juba väga keeruline valitsusel samm tagasi astuda ja lähenemist muuta. Üldiselt pole praegu RK-s ühtegi erakonda, mis selle jama juures piinlikkust tundmata oma kollektiivsesse peeglisse võiks vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                              Miks koalitsioon lihtsalt seda jama ei lõpeta ja neid asju kobarast lahti ei võta? Oleks aus nende muudatuse puhul, lisaks saaks tsirkus läbi ja midagi vast tehtud kah.
                              Mõistlik oleks see samm teha, kuid poliitiliselt ilmselt liiga valus, et mõne päevaga alla anda. Rääkimata Kallase ja Co. haavatud egodest - tundub, et asi on muutunud lihtsalt poliitikast põhimõtteliseks küsimuseks, kus järgi andmine on vähemalt esialgu mõeldamatu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                4 aasta pärast ? Palju keskmine Eesti valitsuse koosseis kestabki, mingi alla 2a.?
                                Umbes-täpselt 2a, jaa.

                                Aga mis kobarast siin viimased postitajad räägivad? Maksud anti hommikul eraldi tükkidena parlamendile üle. Midagi muud pole sellesse kobarasse siduda plaanitudki. Et ses osas on justkui juba samm astutud.

                                Probleem on pigem selles, et peretoetustes on küsimus vaid Isamaal ja nemad ei ole valmis mingi muu kompromissiga kui eelnõu tagasivõtmine. Miks valitsus seda tegema peaks? Ja mis EKRE siis homoabieluga teeks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X