320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Ma muidu sama üllatunud selle väite osas kui teised, aga küsiks hoopis teise nurga alt. Oletame, et nii on. Kas riigi roll peaks üldse olema kultuuri ja pärandi säilitamise nime all sekkuda inimeste eraellu eesmärgiga korraldada nende seksuaalsuhteid nii, et suureneks tõenäosus järglaste saamiseks?

    Sest noh. Nii jõuame me päris kiiresti asjadeni alates abordi ja rasestumisvastaste vahendite keelustamisest kuni seksikolooniateni, kus käsu peale “toodad”. Kõik riigi ja rahva nimel, eksole.
    Me jõuamegi kiiresti äärmustesse, kui me sisust ei räägi (igal muutusel on tagajärg). Mäletavasti alles üsna hiljuti veel "rahva tervise" egiidi all "nügiti", kontrolliti ja lahterdati inimesi... tõenäoliselt on siiani veel inimesed päri taolise käitumisega. Kui ühiskonda piisavalt hirmutada ja "nügida", siis küll nad ka tatilapakaid hakkavad treima.

    Riik aga ei tohiks sekkuda, vaid looma eeldused. Küll aga paistab üha rohkem silma, et kui riik loob mingi eelduse, siis ta ka peab sekkuma, kontrollima (selline on ühiskonna hoiak, eksju).

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

      Ahaa, ka siin on sulle vaja selgitust. Olgu.
      .
      Ära palun hommikuti ärgates raiska enda aega, et mulle selgitusi anda. See sellise kaunis kurva tonaalsusega.

      Kommentaar


        Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust

        Olen täitsa nõus, et tasuta heategevust ei pea tegema. Tihti välismaal paljud suured heategevusfondide töötajad, juhid saavadki suuri rahasi, aga ei hakka susserdama võetakse ametlikult, siin tõesti äkki mingi Eesti värk, et ei julgeta ausalt võtta või hakatakse susserdama, sest väike riik ja kõik nii googeldades avalik, lisaks meedial ka igav koguaeg ja nüüd suurem jama kaelas, oleks maksnud 50 000 kuus endale, sest tegi sellise kõva abistamise projekti ja promob enda tuntusega seda edasi ning kogulugu kõik õnnelikud.

        Kunagi vist vaatasin ka, töötaja keskime palk oli 5000 euri kanti seal MTÜs, mis pole ka kõige väiksem.
        Töötaja keskmist palka kuskilt "teatmikust" vaadata on pigem ebamõistlik. See data ei ole seal korrektne.

        teisel teemal - 5k Slava Ukraini juhile 5M TO korral oleks täitsa argumeeritud juhul kui MTÜ upkeep jääb 20% piiresse.

        Kommentaar


          Noh, kui tal oleks, eks, kirjas olnud algusest peale, et see ja too on tegevuskulud, töötasud jms, siis poleks probleemi. Probleem tuleb sellest, kui üritad MTÜ-le esitada võltsitud arveid, kus tehtud töö eest esitatakse fiktiivarveid, mille vahekasu võtab keegi võltsarvetega vahelt. Kui Lehtme oleks heausklik kannataja ja asi oleks ainult Ukraina poole huijamisega, siis oleks lihtsam, aga kui kõik märgid näitavad, et Lehtmele juhiti seda tähelepanu, siis on asi nagu halvasti.

          Aga praegust meelsust vaadates, siis mingi hea PR-kunn paneks Lehtmele valge kampsiku selga, saadaks ta Hommik Anuga saatesse, kus ta poetaks paar pisarat ja räägiks:
          - kogu sõjaalguse periood oli temale kui noorele emale emotsionaalselt väga raske, mistap ei saanud ta füüsiliselt kõike ja kõiki kontrollida.
          - saabus Ukrainast uskumatult vapper mees, kes ei kartnud sõjatingimustes muudkui abistada. Tema süda härdus ja ta armus. Armumist ei saa ju keegi süüks panna!
          - tema tähelepanu suunati küll uskumatult vapra mehe uskumatult vaprate arvete poole. Aga ta oli armunud ja armunu silmad on pimedad! Lisaks ei tahtnud ta nii vapralt mehelt mingit sellist huijamist uskuda.
          - nüüd tagantjärele saab ta muidugi aru, et oleks võinud ja pidanud rohkem kontrollima. Aga see on ainult tagantjärgi tarkus.
          - aga ta on sellest palju õppinud. Tal on hea meel, et ikka midagi on aidatud.
          - ta on alati olnud hea ja tore inimene, lihtsalt naiivselt uskunud ka teistest head.
          - palub väga-väga kõigilt vabandust.

          Pool rahvast kiidab heaks, saab andeks ja yolo.

          Kommentaar


            Vaadanud kvaliteetseriaali "Armastus", siis see Henrik Normanni masinavärk teeks kõik kenasti ära, episoodid Kreetal jm.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, kui tal oleks, eks, kirjas olnud algusest peale, et see ja too on tegevuskulud, töötasud jms, siis poleks probleemi.
              thx captain obvious.

              Ja türa sa annad tasuta mõtteid tegevuste, mille eest mingi suvaline Vootele Corpore oleks küsinud 300 EUR tunnis.

              Kommentaar


                Fakt on see, et kogu annetamise laev on karile s6itnud ja me ei oska aimata kui pikaks ajaks. Seega kogu abiandmine on mudas ja sellep2rast yksi on see teema juba piisavalt oluline.

                Kommentaar


                  Ma ei usu. Mingi suvavõll paneb jälle fesarisse, et "läksin suitsuga magama, maja põles maha, annetage" ja inimesed annetavad.

                  Kommentaar


                    Uhhuudest ei maksagi r22kida. Ma tahaks arvata et nad ei ole peamine mass, aga vb on ka

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ajakirjanduse KM teemal... imo suurim problemaatika see, et 0% oleks emotsionaalselt arusaadav uuriva ajakirjanduse puhul. Aga kas see kehtib ka elu24?

                        nt see samune va õhtuleht viskab 1 korra kuus või harvemini mingi täiesti epic analüüsi peale, samal ajal 95% ajast on kelbas. Et laseme 0% KM maksta Anu Saagimi hommikusöökidel, et korra kuus saada nt metsanduse teemal tipptaset?

                        Kommentaar


                          Kas ainult meestele kehtiv kaitseväekohustus soolise võrdõiguslikkuse seadusega vastu ei käi?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Kas ainult meestele kehtiv kaitseväekohustus soolise võrdõiguslikkuse seadusega vastu ei käi?
                            Sellega seoses tuli meelde. Mehed peavad ajateenistuses juuksed maha ajama, sinna vabatahtlikult läinud naised ei pea. Kunagi ammu saatsin kaitseväele kirja, et mis teema nende juustega on ja sealt tuli isegi vastus, et a la "ohutus ja distsipliin". Seega naised pannakse selle loogika järgi kuidagi eriliselt ohtu siis.. Totter 19.sajandi reegel ühesõnaga see juustevärk

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust

                              Sellega seoses tuli meelde. Mehed peavad ajateenistuses juuksed maha ajama, sinna vabatahtlikult läinud naised ei pea. Kunagi ammu saatsin kaitseväele kirja, et mis teema nende juustega on ja sealt tuli isegi vastus, et a la "ohutus ja distsipliin". Seega naised pannakse selle loogika järgi kuidagi eriliselt ohtu siis.. Totter 19.sajandi reegel ühesõnaga see juustevärk
                              Ma olen kuulnud, et Heremi ajal ei ole see enam teema.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Minu arvates on tänapäeval kõik naised ju paljaks púgatud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X