320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust

    Kas sinu jaoks Eesti koondise häälekad fännid staadionil on ka natsionalismi igand? Söbra jaoks küsin.

    Muidu suht armas vaadata, kuidas laulupidu objektiivi tüübid woke vendadega ühendas.
    Ma panen konteksti ka siis enne vastamist: https://www.ohtuleht.ee/1087994/seis...-kulmaks-jatab

    Kui sa korralikult loeksid, siis mu etteheide on pigem sinna Sambazi kanti. Miskipärast on igasugune laulupeo-kriitika alati Mikk Pärnitsad jms jauramas, kuidas see on sisuliselt nagu Hitler. Ometi on tohhuijaa inimesi, kel on koorilaulust täiesti savi. Ma ei näe, miks nad peaks tegema nägu, et too üritus väga huvitab. Jalgpalli-korvpalli-võrkpalli puhul seda ometigi ei tehta.

    P.S. Muidugi mul on üleüldse allergia igasuguste ürituste vastu, kus käiakse ennast lihtsalt näitamas. Vaevalt kõik poliitikud nii suured koorilaulu fännid on. Küllap need samad laulupeolt pilte postitavad tüübid välja ka siis, kui mõnel pallimängukoondisel hästi läheks vms Vaja ju pildis püsida! Lisaks, noh, K. Vassiljev seal "suurt eestlast" mängimas on ka naljakas – isik ei suuda isegi öelda, kes Ukraina sõjas kellele kallale tungis.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Ma panen konteksti ka siis enne vastamist: https://www.ohtuleht.ee/1087994/seis...-kulmaks-jatab

      Kui sa korralikult loeksid, siis mu etteheide on pigem sinna Sambazi kanti. Miskipärast on igasugune laulupeo-kriitika alati Mikk Pärnitsad jms jauramas, kuidas see on sisuliselt nagu Hitler. Ometi on tohhuijaa inimesi, kel on koorilaulust täiesti savi. Ma ei näe, miks nad peaks tegema nägu, et too üritus väga huvitab. Jalgpalli-korvpalli-võrkpalli puhul seda ometigi ei tehta.

      P.S. Muidugi mul on üleüldse allergia igasuguste ürituste vastu, kus käiakse ennast lihtsalt näitamas. Vaevalt kõik poliitikud nii suured koorilaulu fännid on. Küllap need samad laulupeolt pilte postitavad tüübid välja ka siis, kui mõnel pallimängukoondisel hästi läheks vms Vaja ju pildis püsida! Lisaks, noh, K. Vassiljev seal "suurt eestlast" mängimas on ka naljakas – isik ei suuda isegi öelda, kes Ukraina sõjas kellele kallale tungis.
      Kes ja kuidas sind laulupeoga röhub sellisel moel, et lihtsalt mööda ei saa vaadata kui ei huvita. Peab lausa kirjutama kui halb see on.

      1990 ütles Rootsi välisminister, et Eestit pole okupeeritud, vaid üksikud radikaalid taotlevad iseseisvust. Soome president sama, ainult veidi teise lauseehitusega. Mõlemad poliitikud loomulikult sotsid, kes oma informatsiooni NL kohta sai läbi propaganda idast ja igasugune kritika vasakpoolsuse kohta puudus. Aga vöibolla olekski pidanud kuulama, ei röhuks meid praegu Eesti natsionalism laulupeoga ega millegi muuga.

      Üldiselt ma olen ka nõus Sambaze kirjeldusega, et igav ja värki, aga vöiks olla natuke ettevaatlik igasuguse kriitikaga Eesti kultuuri osas, eriti praeguses olukorras.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Kuna ma umbes täpselt kahte laulu kuulsin, siis mis muidu need kurvad laulud sel korral olid? Rõõmsad? Energilised? Keerulised? Emotsionaalsed/pisarakiskujad? Sõjakad?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

          Ma panen konteksti ka siis enne vastamist: https://www.ohtuleht.ee/1087994/seis...-kulmaks-jatab

          Kui sa korralikult loeksid, siis mu etteheide on pigem sinna Sambazi kanti. Miskipärast on igasugune laulupeo-kriitika alati Mikk Pärnitsad jms jauramas, kuidas see on sisuliselt nagu Hitler. Ometi on tohhuijaa inimesi, kel on koorilaulust täiesti savi. Ma ei näe, miks nad peaks tegema nägu, et too üritus väga huvitab. Jalgpalli-korvpalli-võrkpalli puhul seda ometigi ei tehta.

          P.S. Muidugi mul on üleüldse allergia igasuguste ürituste vastu, kus käiakse ennast lihtsalt näitamas. Vaevalt kõik poliitikud nii suured koorilaulu fännid on. Küllap need samad laulupeolt pilte postitavad tüübid välja ka siis, kui mõnel pallimängukoondisel hästi läheks vms Vaja ju pildis püsida! Lisaks, noh, K. Vassiljev seal "suurt eestlast" mängimas on ka naljakas – isik ei suuda isegi öelda, kes Ukraina sõjas kellele kallale tungis.
          Suht lambine jutt sult ja artikli autorilt. Jätab külmaks, siis jätku. Selle afišeerimine samas aga ilma igasuguse positiivse tulemita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kuna ma umbes täpselt kahte laulu kuulsin, siis mis muidu need kurvad laulud sel korral olid? Rõõmsad? Energilised? Keerulised? Emotsionaalsed/pisarakiskujad? Sõjakad?
            "Sata-sata" vist selle aasta hitt, muidu niisama kuidagi see Uusbergi "laste ja noorte haldjalik/põhjamaine puhtuse" mõte jätab vähe õõnsa mulje.

            Kommentaar


              Eesti keeles on ju ainult üks vähe lõbusam laul sajandite peale ja see on ka sakslastelt virutatud. Laulupeol laulda ei saa, Jessed ja muud kurjad tervishoiutädid tulevad kallale. On muidugi igasugu optimistliku tooniga lorilaule ka, aga neid vist kogupereüritusel esitada ei kannata

              Kommentaar


                TTJA tahab kontrollida mida sa räägid ja EU lihtsalt ajakirjanikke jälitada... mingi pusa?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kas saaks järgmine kord mingeid selliseid küsimusi/vastuseid?

                      Mis on (maksu) eesmärk? Kuidas seda saavutada? Mis on ajagraafik? Kui eesmärk planeeritud ajaks on/pole saavutatud, siis mis saab edasi?

                      Tänks in advaans,
                      DB
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kui siit keegi sm. Võrklaevaga otsekontakti omab, siis palun edastage talle info, et kui ta põldudel seisvaid autosid näeb, siis see on kindla tagamõttega ja tehakse seda ainult kevadel, et läbirändavad haneparved tulevast saaki perse ei pistaks täielikult.

                        Kommentaar


                          Autodesse gps, ajakirjandusele riiklik kontroll, kiiruskaameratega kaardistamine, isikustamata kõnekaartide keelustamine.

                          Võib olla võiks keegi ametnikele öelda, et nad tuleks mindud teed tagasi ja valiks teise raja, kui Hiina.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ilus jutt aga ta tegelt pole tegude mees vaid lihtsalt jutupaunik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Kas see sama inimene mitte ei ole veel ära võtnud aasta huiarilt, Lehtmelt, teenetemärki?
                                Põhjuseid oskab tuua kindlasti eestlaste rahakoti kallale Lehtmet utsitanud Jurimõnuagent007, kelle tööandja platvormidel SLAVA UKRAINA MTÜle raha suunati annetama (palju eskpress meedia kasseeris slava ukraini ja e200 reklaamimise eest?) ja kõik kes selles MTÜ aususes kahelda julgesid oli venemeelsed v siiani on?

                                Ja kas urmas paet kõva inimõiguslaste aktivist mitte ei hääletanud Kataris jalgpalli staadioneid ehitanud immigranti tööliste surmajuhtumite uurimise vastu?
                                info siin: https://www.lemonde.fr/en/les-decode...6008799_8.html

                                Kus on üldse Lehtme, lasi kõik üle ja pasamassimeedia vaikib temast? miks küll, kellel veel küüned annetajate rahal taga olid? Hussaril? kajakakakal? - 007, sa peaksid ju uuriva ajakirjanikuna tegema mingi adekvaatse poliitkorrektsusevaba uurimustöö, või palgamaksja ei luba?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X