320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isamaal on kavas end koos Pruunsillaga lõplikult potist alla lasta? Solmani, Kase ja nüüd Reinsalu jutt sellest, kuidas tuimalt enda isiklikest hoiakutest lähtunud tüübi korruptiivsele, ebaseaduslikule tegevusele reageerimine on rünnak perekonna vastu, on lihtsalt nii-nii piinlik.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      EKRE vaatab samal ajal, et "õu, meist ei jaurata nüüd enam üldse!?"

      Kommentaar


        Isamaa on lihtsalt ajast maha jäänud. Googlile või Metale natuke pappi ja oleks need samad andmed ilma mingi probleemita kätte saanud. Ja pärast poleks keegi ohkima ka hakanud.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          EKRE vaatab samal ajal, et "õu, meist ei jaurata nüüd enam üldse!?"
          Paistab, et nad on endale korraliku ausate valede nõuandja saanud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Lol @ Eamets.

            Kommentaar


              Ses suhtes on Eametsal õigus, et mõne teise uurimuse korral poleks kedagi kottinud admete ja toimungute väärkohtlemie. Või me arvame, et taoline fuk da rulz, käitumine antud valdkonnas on/oli esmakordne?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Ses suhtes on Eametsal õigus, et mõne teise uurimuse korral poleks kedagi kottinud admete ja toimungute väärkohtlemie. Või me arvame, et taoline fuk da rulz, käitumine antud valdkonnas on/oli esmakordne?
                Pole nagu teada mõnda teist uuringut kust 24k inimese andmed on sattunud kellegi kätte kuhu nad teps mitte poleks pidanud sattuma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ses suhtes on Eametsal õigus, et mõne teise uurimuse korral poleks kedagi kottinud admete ja toimungute väärkohtlemie. Või me arvame, et taoline fuk da rulz, käitumine antud valdkonnas on/oli esmakordne?
                  Pigem pole keegi seni teadaolevalt nii lollilt vahele jäänud lihtsalt, teema polnud nii oluline.

                  Kommentaar


                    Et kontaktandmeid mingitele kantar-emoritele võib müüa, aga nüüd suur draama, et juurde on viide "las-te-tu" w.

                    Eamets pani pange, aga nagu näha ülikooli õigustiimi kirjast talle, siis seal sellist "keeldu" talle ka ei antud nagu Asser viidata üritab. Ja üleüldse, veidi selline reaktsioon praegu tundub olevat, et keegi sai ligipääsu digiloos patsiendi poolt peidetud olevate suguhaiguste testi andmetele ja nende telefonikõnede eristusele vms.

                    Kommentaar


                      Laste saamine pole tundlik teema?

                      Teema tuli päevakorda tänu VWSEKi inimestele. Ja siis esialgu mitte andmete kasutamise õigsuse osas.

                      Ja lihtsalt illustreeimise mõttena, siis 24k on elanikkonnast mingi 0,02%. Covidi vastu täielikult vaktsineerimata teisejärgulisi inimesi (siinkohal tervitused Sutropile) oli meil mingi +60% vist.
                      Igaks petteks mainin ära, et ma ei võrdle järelkasvu vaktsineerimisega. Lihtsalt iga inimene väärib asutust.

                      E: 2
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Laste saamine pole tundlik teema?
                        Et tundlikul teemal ei või enam küsida või. Ja matas vajad ka suvetööd.

                        Aga üldiselt kogu see mingi sihtasutuste ja mtü-de huinjaandus on lihtsalt sitt strateegiline käik ühelt kodanikult ja erakonnalt. Telligu see sama uuring TÜ-lt siis ja teema maas, mitte mingilt suvaliselt Paasilt nö.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust
                          Et kontaktandmeid mingitele kantar-emoritele võib müüa, aga nüüd suur draama, et juurde on viide "las-te-tu" w.

                          Eamets pani pange, aga nagu näha ülikooli õigustiimi kirjast talle, siis seal sellist "keeldu" talle ka ei antud nagu Asser viidata üritab. Ja üleüldse, veidi selline reaktsioon praegu tundub olevat, et keegi sai ligipääsu digiloos patsiendi poolt peidetud olevate suguhaiguste testi andmetele ja nende telefonikõnede eristusele vms.
                          Kui ma küsin näiteks Martinilt mingi suvaprojekti kohta, et kas on hea mõte ja ta ütleb, et me ei saa sellist fake-paska teha, siis see on ka "mitte otsene keeld" v? Nagu kämoon.

                          Kantar-Emorisse annavad inimesed ise enda andmete osas nõusoleku. Et minu andmeid võib töödelda, et mul on sissetulek see ja teine, lapsi nii ja naa palju etc. See kuradi SA oleks saanud ka paluda Kantar-Emoril teha küsitlus, et
                          Naisvastajad
                          Leibkond 1 või 2 (ilma lasteta)
                          ja lasta küsitlus laiali saata. Mingi TÜ kaudu inimeste isikuandmed välja küsida, see on ikka full-on bullshit. Lisaks veel sellise juriidilise hinnangu pealt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                            Kui ma küsin näiteks Martinilt mingi suvaprojekti kohta, et kas on hea mõte ja ta ütleb, et me ei saa sellist fake-paska teha, siis see on ka "mitte otsene keeld" v? Nagu kämoon.

                            Kantar-Emorisse annavad inimesed ise enda andmete osas nõusoleku. Et minu andmeid võib töödelda, et mul on sissetulek see ja teine, lapsi nii ja naa palju etc. See kuradi SA oleks saanud ka paluda Kantar-Emoril teha küsitlus, et
                            Naisvastajad
                            Leibkond 1 või 2 (ilma lasteta)
                            ja lasta küsitlus laiali saata. Mingi TÜ kaudu inimeste isikuandmed välja küsida, see on ikka full-on bullshit. Lisaks veel sellise juriidilise hinnangu pealt.
                            +1. Iga Eametsa sõnavõtt teeb üha müstilisemaks, kuidas ta omal ajal üldse dekaaniks valiti. Kui sul nõunik kirjutab "sry, ütlen otse välja, et see leping on jura ja ainus variant oleks teha siiski sisulist koostööd" ja sa kaitsed hiljem, et "aa, ma mõtlesin seda lugedes, et kui pärast SA poolt möllamist andmed endale ka saame ja vb siis teeme selle pealt räigelt teadust, siis see ongi sisuline koostöö", siis sellisel tasemel mõttetegevusega ei saa olla teadusasutuste lähedusse asja. Kui, siis ainult uuritavana.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Kui ma küsin näiteks Martinilt mingi suvaprojekti kohta, et kas on hea mõte ja ta ütleb, et me ei saa sellist fake-paska teha, siis see on ka "mitte otsene keeld" v? Nagu kämoon.

                              Kantar-Emorisse annavad inimesed ise enda andmete osas nõusoleku. Et minu andmeid võib töödelda, et mul on sissetulek see ja teine, lapsi nii ja naa palju etc. See kuradi SA oleks saanud ka paluda Kantar-Emoril teha küsitlus, et
                              Naisvastajad
                              Leibkond 1 või 2 (ilma lasteta)
                              ja lasta küsitlus laiali saata. Mingi TÜ kaudu inimeste isikuandmed välja küsida, see on ikka full-on bullshit. Lisaks veel sellise juriidilise hinnangu pealt.
                              Ülikiirelt jutud muutuvad muidugi. Siin nii palju erinevaid momente, et mingit koherentset arvamust või dialoogi online vast keeruline formuleerida/teostada, mis konsensuse arvamusest natukene hälbiks, aga prooviks siiski.

                              1. Eamets tegi sitasti ja annaks ka kinga. Aga oma postituses muidu ütlesin täpselt sama asja, mis puudutab uuringu tellimist mujalt.

                              2. Kaasnenud tagajärjed on ühelt poolt adekvaatsed indiviidi suhtes, teiselt poolt mitteadekvaatsed teemapüstituse suhtes laiemalt. Võetakse, kajastatakse ja arutletakse seda aga ühtselt.

                              3. Mis puudutab igasugu tehnikaalsust - Martini arvamus on su ülemuse arvamus, see on teine teema. Või sa väidad, et te kunagi meedias ei ole õigustiimi "konsultatsiooni" vastaselt käitunud?

                              4. Juriidilises plaanis on siin väga selge organisatsiooni ja ka riigiameti bläkk btw samuti. See ei käi päris nii, et plastic annab oma allkirja omas organisatsioonis ja riigiameti viskab kulpi ning annab 150-160 cm pikkade petite jõusaalikaarte omavate lastetute brünettide telonumbrid. Kui dekaanile on antud vastav jõud riigiameti ja ülikooli poolt NING ülikool ei teagi sellest kuidas ta seda kasutab riigiametitega suhtlusel, siis see näitab, et juba eos on organisatsioonis protsessid valesti ning ka riigiametis on protsessid valesti. Sealjuures peaksid tagasi lisaks Eametsale astuma ka Asser ja kes iganes riigis selle eest vastutab, et iga suva Raul ei saaks ühe-allkirja-printsiibil sellist accessi.

                              Sul on 200 millise aastakäibega organisatsioon ja mingi RaulE võib nagu lumma kusta siia-sinna sõlmida lepinguid ilma kooskõlastuseta või teise allkirjata ja ilma, et Ülikool seda teaks enne kui sitt lendab ventikasse (mingi dhisi-le viited on jumala pohhui, sest organisatsiooni sees on juba eos protsessid valesti sellisel juhul)? Erasektori vaatest oleks sellisel juhul normaalne küsimus kasvõi kiire meil peale TÜ õigustiimile või rektoraadile, et "kas RaulE võib teie nimel sellist lepingut sõlmida", aga avalikus sektoris visati kulpi... ei vaadata, kas allkirjal on üldse mingit õigust, kas on olemas seesamune eetikakomitee luba andmetöötluseks - mees töötab ju ülikoolis, teeb suuri asju nah.

                              Aga jällegi, seda ei kajastata vaid kajastatakse hoopis seda, "kuidas 3 valget keskealist meest soovivad teada naiste numbreid, kes oma ülemustega maganud ja üleüldse - fucking pruunsild ja isamaa!" Ehk siis kogu süsteem on bardakk ning nüüd arvate tõesti, et RaulE on ainus vend, kes oma suures intelligentsis taipas "süsteemi enda kasuks ära kasutada" või?

                              Kommentaar


                                Võib-olla on viga minus, aga selle teema puhul ma ajakirjanduse tegevuse üle küll eriti põhjust viriseda ei näe. Üsna selgelt on aru saada, et peamise probleemina nähakse just seda, kuidas uuringu subjektide andmetele ligi saadi, mitte uuringu teemat ennast. Ühes juhtkirjas ka konkreetselt rõhutati just seda erisust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X