320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust



    Isegi tollis ajade valesti deklareerimise eest vastutab eranditult kaubaomanik ehk praegusel juhul Metaprint koos oma juhatusega, kelle hulka kuulub Martti Lemendik, kel puudub igasugune seos Kajaga.
    Mis krdi mõttes, kel puudub igasugune seos Kajaga? Lemendik oli igatepidi seotud Arvo Hallikuga ning nende ühine tegevus oli seotud Venemaaga ning Arvo Hallik on leibkond/rahalistes suhetes/abielus jne Kaja Kallasega. Millest me siin üldse räägime?

    Kommentaar


      Kaja kust 350 000 said, et mehele laenu anda, kui 3 viimase aasta teenistus ei ole nii suur, säästud kapist

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust

        Operail ei teinud ka midagi keelatut, aga Kaja käskis selle kohemaid ära lõpetada. Kas selleks, et tema abikaasa ja äripartnerid saaksid selle turuosa endale?
        Operail on riigifirma, üsna erinev asi ja tegeleb raudteevedudega, millel on Venemaal väga suur poliitiline maik küljes.
        Stark Logistics on hoopis teise profiiliga ettevõte ja seda tunnistas Toomsalu, et mingi otsese konkurendiga tegemist pole.

        Eraettevõte teeb oma valikud ise, paratamatus, et meil neid siiski üsna mitmeid, kes venelastega äri ajavad, tahab seda Kaja või mitte. Üks neist juhtus olema tema mehe osalusega ettevõte, aga see oli ka nende valik, JOKK teema, vaid moraalne bläkk, sest Lemendikul oli laias laastus pohhui, nii lihtne see ongi.

        Arvo Hallik on rumal, et lasi ennast sellesse tõmmata, sest kui ta oleks piisavalt arukas, siis oleks aru saanud, et selle asja putsikeeramise võimalus oli praeguses olukorras üsna suur.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust
          Kaja kust 350 000 said, et mehele laenu anda, kui 3 viimase aasta teenistus ei ole nii suur, säästud kapist
          No see on küll ääretult loll küsimus. Veitsa kauem vist töötatud ja asja ehitatud kui kolm aastat.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            No Lemendik ju ongi nii Stark kui Metaprint...Tema enamusosalus! Mees tõstab raha lihtsalt ühest taskust teise!..Aga kuidas nad nii lollid olid,et ei taibanud härra Kaja osalust sõja alates ära peita!

            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Mis krdi mõttes, kel puudub igasugune seos Kajaga? Lemendik oli igatepidi seotud Arvo Hallikuga ning nende ühine tegevus oli seotud Venemaaga ning Arvo Hallik on leibkond/rahalistes suhetes/abielus jne Kaja Kallasega. Millest me siin üldse räägime?
              Metaprint ja Stark Logistics on erinevad ettevõtted. Arvo Hallik kuulus Stark Logistics osanike hulka, aga nemad osutasid Lemendiku firmale Metaprint vaid teenust. Mingit keelatud transporti ei ole tehtud, vaid moraalne kompass rikkis.
              Jah, Lemendikul ja Hallikul on ka muid omavahelisi seoseid, aga praegusel juhul ei ole nende ühise osalusega logistikaettevõtte mitte ainsatki seadust rikkunud, seega mingi kiun mingist vastutusest on bs, nii lihtne see ongi.

              Ma saan aru, et Ekre fännid siin tahaksid Kaja pead, aga kellegi teise tehtud vigade eest ei saa küll tema vastutust võtta.


              PS. Ei ole elus mitte kordagi valinud Reformierakonda ja kõige vähem fännan ma Kallaste dünastiat
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Aga kuidas nad nii lollid olid,et ei taibanud härra Kaja osalust sõja alates ära peita!
                ​Probleem veits pigem ongi ju, et seda seost seni avalikkuse ees tehtud ei oldud.

                Lihtsalt mõtteharjutusena võib katsetada, kui a’la Heineken oleks Eesti (suurim) ettevõte ja selle tegevjuht peaministri kaasa. Ma veits kahtlen, et kui selline olukord oleks 24. veebruaril lahti rullunud, siis Eesti rahvas kisaks in corpore, et pakkige kohe asjad kokku ja kinkige 300 milli kohalikku kapitali Putinile. Suht loogish oleks lasta seal asjad mõistlikult joonde ajada.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust

                  No see on küll ääretult loll küsimus. Veitsa kauem vist töötatud ja asja ehitatud kui kolm aastat.
                  Neil peaks kõik deklareeritud olema, päris kapist võtta ei saa vist, ma olen ka eluaeg töötanud, maja ostma löhen ei lähe lihtsalt läbi, et kapist võtsin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Ma saan aru, et Ekre fännid siin tahaksid Kaja pead, aga kellegi teise tehtud vigade eest ei saa küll tema vastutust võtta.


                    PS. Ei ole elus mitte kordagi valinud Reformierakonda ja kõige vähem fännan ma Kallaste dünastiat
                    Samas refi klassikaline hirmu-pisik on ikka riivanud, sest isegi KK valijad arvavad, et kapten vajab vahetust.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar




                      Kuidas kõik see kokku võtta - maru halb kommunikatsioon ja tõsiselt peaks peedistama neid kolme musketäri, mitte Kaja.

                      Samas Kaja meeskonna kommunikatsioon on ikka üle mõistuse kohutav. Võta paar sammu tagasi ja ütle vabadust ma tõesti ei teadnud nende äridest ja kahjuks ei saa rohkem öelda mida ma ei ei tea, esitage oma täpsustavad küsimused neile firma inimestele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        https://twitter.com/liisulass/status...ilBZhvF1Q&s=19

                        Kuidas kõik see kokku võtta - maru halb kommunikatsioon ja tõsiselt peaks peedistama neid kolme musketäri, mitte Kaja.

                        Samas Kaja meeskonna kommunikatsioon on ikka üle mõistuse kohutav. Võta paar sammu tagasi ja ütle vabadust ma tõesti ei teadnud nende äridest ja kahjuks ei saa rohkem öelda mida ma ei ei tea, esitage oma täpsustavad küsimused neile firma inimestele.
                        Ei Hallik, Kraag ega Lemendik pole peaminister, Kaja Kallas on. Seetõttu on ka skandaali peamine fookus temal. Asja tema jaoks halvas mõttes võimendab taustal olev teadmine, mille peale ta oma rekordilise häältesaagi ja suurvõidu viimastel valimistel ehitas. Et ta peab normaalseks kasutada enda kaitseks ignorantsuse argumenti, on pehmelt öeldes naeruväärne. Tegemist on siiski valitsusjuhi, mitte suvalise koduperenaisega. Kuidas on võimalik Kallast enam peaministrina tõsiselt võtta, kui ta ei tea isegi seda, millega ta enda mees tegeleb?

                        Jah, Kallase poolne kommunikatsioon on olnud täielik katastroof, kuid ka peamine kaitsev argument, millega ta välja on tulnud ainult tugevdab nende kaasust, kes tema tagasiastumist nõuavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          ​Probleem veits pigem ongi ju, et seda seost seni avalikkuse ees tehtud ei oldud.

                          Lihtsalt mõtteharjutusena võib katsetada, kui a’la Heineken oleks Eesti (suurim) ettevõte ja selle tegevjuht peaministri kaasa. Ma veits kahtlen, et kui selline olukord oleks 24. veebruaril lahti rullunud, siis Eesti rahvas kisaks in corpore, et pakkige kohe asjad kokku ja kinkige 300 milli kohalikku kapitali Putinile. Suht loogish oleks lasta seal asjad mõistlikult joonde ajada.
                          see mentaalne gümnastika, mida Kaja Kallase ja tema mehe kaitseks teha üritatakse ja üritad, ajab ainult naerma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            https://twitter.com/liisulass/status...ilBZhvF1Q&s=19

                            Kuidas kõik see kokku võtta - maru halb kommunikatsioon ja tõsiselt peaks peedistama neid kolme musketäri, mitte Kaja.

                            Samas Kaja meeskonna kommunikatsioon on ikka üle mõistuse kohutav. Võta paar sammu tagasi ja ütle vabadust ma tõesti ei teadnud nende äridest ja kahjuks ei saa rohkem öelda mida ma ei ei tea, esitage oma täpsustavad küsimused neile firma inimestele.
                            Lihtsalt mõtteharjutusena. Äkki ta ei taha öelda "Vabandust, ma tõesti ei teadnud nende äridest", sest praegu on mingi jaur "milles mina süüdi", aga kui ta seda öelnuks, siis võiks ta valetamisega vahele jääda ja see viib üsna kindlalt ministreid ametist. Lihtsalt mõtteharjutusena...

                            Kommentaar


                              Kaja pole süüdi, halb PR/kommunikatsioon on hoopis süüdlane.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kaja on ingel koos isa Siimuga, usun siiralt kõike mida Kallased räägivad, elagu Eesti ja Ukraina

                                Kommentaar

                                Working...
                                X