320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Wingback Vaata postitust

    Eriti Eestis, vihkajate maal.
    oleme vist tõesti maailmale pinnuks silmis.. äki peaks lätiga leivad ühte kappi panema?

    Kommentaar


      Ses suhtes tegi KE hea otsuse, et Kõlvart on kõige võimekam poliitik Eestis. Kindlasti aga tuleb temaga kaasa vene-kaart. Isiklikult näeks läbi tegevuste selle lahustumist, sest see juba ikka aitaks ka integratsioonile kaasa. Loota ju võib.
      Kindlasti RE-ga eesotsas hakatakse vene-kaarti taguma ja mida lähemal valimistele vms, siis ka hirmutama nii, et Politico muutub taas usaldusväärseks ja üldse hakkab välismeedia juhuslikult rohem huvi tundma.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kõlvart.
        Lastiks ikka Yana Toom ja co, võimle selle kaitseliiidu vormiga kui palju tahad.

        Kommentaar


          Oi, lasti seal üksjagu. Väga lihtne ja turvaline on teha vene keelt kõnelevate inimeste eestseisja.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

            Lastiks ikka Yana Toom ja co, võimle selle kaitseliiidu vormiga kui palju tahad.
            Mõlemal kandidaadil on lastiks palju erivaid inimesi - küsimus on see, kes neist päriselt kuhugi otsustavale positsioonile saavad ja kes jäävadki vaid kuhugi nimekirja lõppu.

            Kommentaar


              Keskerakond on minu vaatest olnud kogu aeg vene(meelne) erakond. Lihtsalt nüüd on see ametlik. Kõlvart.

              Kommentaar


                Riik plaanib tuleva aasta suvest tõsta oluliselt saastetasusid, kuid andis tagasisidestamiseks aega vaid kaks päeva ehk 5. septembrist kuni 7. septembrini. Sektorite esindajad ootavad aga analüüsi ning tasumäärade tõstmise põhjendusi.


                See kõik meenutab keskaega. Varsti ongi 15 minuti linn olemas.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar




                  Ausalt üks viimaseid Keskerakonna liikmeid, kellelt ma seda hetkel ootasin.

                  Kommentaar


                    Absurd. Kaja jookseb sinikollases vormis ringi ja paneb hullu.
                    On ka normaalseid inimesi, kes tulevad sugulastele külla. Tehke siis tähtajaline viibimine vms. Aga kui juba nii läheb, siis hakaku ka meie oma 5. kolonni siit minema saatma

                    Kommentaar


                      Hea lugu maksudest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                        Absurd. Kaja jookseb sinikollases vormis ringi ja paneb hullu.
                        On ka normaalseid inimesi, kes tulevad sugulastele külla. Tehke siis tähtajaline viibimine vms. Aga kui juba nii läheb, siis hakaku ka meie oma 5. kolonni siit minema saatma
                        Minu viga. Tundub, et paljud teised piirnevad riigid teevad sama. Teeb veidi kibedaks lihtsalt, kui otsin intensiivselt Maximas mitte-vene tooteid, samas logistikud veavad oma "toorikuid" Piiterisse ja lõpetavad juba 1,5 aastat äri.

                        Mis rahwas arvab, kas BSH rindade teema on Reformioravkonna PR meeskonna spinn, et aktuaalseid teemasid vahetada?

                        Kommentaar


                          Uudiseid Digi-Eesti eduloost. Lihtne ülesanne, jagada laiali suurusjärgus 1500-2000 küttekoldetoetust niinimetatud olümpia formaadis ebaõnnestus. Süsteem jooksis koormuse all kokku. Töö mille oleks ära teinud 2 tädi kaustikuga max kahe nädalaga. Väga tahaks teada projekti haldamise kogukulu maksumaksjale, sellest rääkimata, et põhimõtteliselt koheldakse küttekolde omanikke ebavõrdselt. Elu on näidanud, et kõige halvemas seisus just vanemate majade süsteemid, omanikuks bürokraatiakauged pensionärid, kelle digivõimekus sõltub, kas sugulaste hulgas on üldse mõni abivalmis noor ''häkker''.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            https://www.delfi.ee/artikkel/120232...onfiskeeritaks

                            Ausalt üks viimaseid Keskerakonna liikmeid, kellelt ma seda hetkel ootasin.
                            Huvitav, mida Korobeinik arvaks sellest https://www.err.ee/1609103636/ajakir...vene-kodanikku ?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              See oli ikka päris naljakas:






                              „Riina Solman (Isamaa) andis mu kõrval soovituse, mis nuppu peaks vajutama. Mul algaja riigikogu liikmena see tekitas pisut segadust,“ vabandas end Anti Haugas (Reformierakond).​


                              ---

                              Kes ei viitsi vaadata/lugeda, siis lühidalt REF-is oli mingi segadus. Poole hääletuse ajal live seisu nähes saadi aru et pooled on vale nuppu vajutanud ja mindi paanikasse. Enam hääli muuta ei jõutud.

                              Kommentaar


                                Miks Keskerakondlased Isamaasse lähevad, mitte sotsidesse? Peaks ju maailmavaateliselt lähemad olema. Opositsioonis parem silma paista ja valitsust tümitada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X