320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Kommentaar


      Mis verk selle who pandeemialepinguga on, et who hakkab riikideele kohustusi peale suruma enda tavade järgi?

      M6ni targem v6iks lahti seletada selle, muidu peabki vaid hando telegrsmist selle kohta teada saama, sest no etv ja delfi sellest ei räägi..

      Eestikeelsed subtiitrid on saanud Global Health Projecti video “WHO pandeemialepingu kohtupäev”, mis teeb ülevaate WHO pandeemialepingu ning tervise-eeskirjade muudatuste ohtudest.    NB! Samal teemal soovitame vaadata ka videoid “Mida endast kujutab World Council for Health Estonia ja miks on oluline peatada WHO nn pandeemialeping?” ja loe Eesti arstide ja aktivistide pöördumist valitsusele: “WHO pandeemialepingust sõltub […]


      ​​​​​​​https://objektiiv.ee/oht-suveraansus...a-oma-rahvast/

      Kommentaar


        Internetist leitud, aga p2ris tabav:
        Jagan siin ühe lugeja postitust, mis näitab Eesti Vabariigi ametnike taset. Ukrainasse, pärapõrgusse, saadetakse raha ja päästetehnikat aga Eesti on ilma "püksata". Postitus on vürtsikas aga asjalik: Eilne edulugu Viljandi linna pankrotist sai eile õhtu kell 19 ajal jätku, kus saime taaskord kinnitust, et meie võimekus inimeste eludele ja varale on sisuliselt olematu.
        Põleng kortermajas oli õudus³ ja MIKS see alguse sai...on omaette teema juba...
        Detailidesse ma laskuma ei hakka, aga selle suure katastroofi põhjustas maksmata kommunaalarved ja külm tuba.
        Jätan kõrvale põhjuse, aga liigun detailidesse mis siis toimus.
        Tuletõrje asub antud majast 1,5km kaugusel.
        Reageering oli kiire...aga sellega see ka piirdus.
        Meie mehed tegi maksimumi, mis antud olukorras jõududega teha.
        Loomulikult sõitis kõikjalt juba autosid..kuni Põltsamaani välja.
        Aga miks see olukord läks nii lappama, oli redelauto puudumine.
        Redelauto telliti Tartust mis jõudis 1,5H HILJEM.
        Sinnamaani lihtsalt PÕLES nagu tõrvik.
        Redelauto saabumine tõi ka suure murrangu.

        Oleks VILJANDIS redelauto olnud ja 5 minutiga saanud KOHE kustutama hakata..poleks täna olukord selline olnud, et terve maja sisuliselt põleb maha.

        Mida ma tahan öelda, et Eesti on niii ära 'lihvitud' ja reformitud, et sisuliselt puudub täna tõsiste katastroofide puhul lihtsalt jõud.

        Kujutate ette, kui peaks Eestis sõda tulema, kus hakkab raketisadu...Eesti lihtsalt PÕLEB maha kuna ressurss ja vahendid puuduvad.
        Kui isegi 5 korruselise kortermaja kustutamine ei ole enam lihtsalt võimalik, kuna puudub REDEL..linnas kus on ka 9kordsed majad...millest me räägime ?
        Kas varsti hakkame Soomest redelautot ootama või palume Venemaalt abi?

        Mis kohaga antud päästeteenistuse mehed mõtlevad?
        Kirjutasin hiljuti ,kuidas mehed kerjavad päästeautodele rehve!
        Mida perset siin üldse toimub.

        Kõik Teie lgp Slaavatajad ja muud refformide tulihingelised fännid..äkki nüüd hakkaks mõtlema..mis seisus me päriselt oleme ?
        Päästeamet jagab omavahel vaid ordendeid ja jagab lõputult juba aastaid Ukrainale raha ja ka REDELAUTO kuni voolikuteni välja...samal ajal meie mehed on silmini mudas ja ei saa edasi ega tagasi.
        Ausalt, minge sinna, kus päike lihtsalt ei paista!

        Viljandi redelauto oli osta.ee üleval...MIKS ta seal oli üldse ,tekitab küsimusi ,kui uut redelautot pole.
        Juba pikki aastaid pole autot olnud.
        Täiesti UTOOPIA lihtsalt ja siis annetame redelautosid UKRAINA...‍
        Panen Päästeameti edulugusid veel pildina kaasa.

        Krooniks veel, et Haapsalu linn kogus suure tuhinaga Ukrainale redelauto jaoks raha...
        Kogu Eesti tinistati ära niiii lihtsalt.
        Kui mina kirjutasin ,et inimesed mõelge ka ükskord, et Ukraina unustage ära, see on pole MEIE sõda. ,me ise lonkame mõlemat jalga..kirjutati mulle ,et Putinist selline oled...
        Aitäh!

        Totaalne lollidemaa ja igasugune elementaarne mõistus on Eestis kadunud.
        Meie ENDA inimene on viimane, keda aidatakse.
        Kõik suunatakse välja, kus saab skeemitada ja ÄRI teha..

        Ps! Viibisin ise ka kohapeal ja nägin, mis toimus eile Viljandis.

        Seni aga annetage Päästeametile raha, et saaks uusi droone osta miljonite kaupa, et sõda ikka kestaks ja raha liiguks...
        Päeva lõpuks jagage ordeneid ka omavahel ja tehke suuri kõnesid suurtest eduloodest!


        Slaava!

        Kommentaar


          Kas Päästeamet mitte öelnud, et redeliga autu poleks midagi muutnud?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Kas Päästeamet mitte öelnud, et redeliga autu poleks midagi muutnud?
            Jah, väideti küll, et selle puudumine sel hetkel midagi tegemata ei jätnud
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust

              Jah, väideti küll, et selle puudumine sel hetkel midagi tegemata ei jätnud
              ​Hiljem on seda siiski korrigeeritud: https://sakala.postimees.ee/7885625/...ini-maha-saada

              Kommentaar


                Hullem kui mina

                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Uudistes kirjutab, et Lähis-Idas on konflikt. Püüan asjast kiirelt sotti saada toimetan nii nagu foorumi targad ja muidu päriselus tähtsam seltskond on soovitanud - kuulata oma ala spetsialiste. Teen kiire otsingu ja leian üles Lähis-Ida ja konfliktiuuringute eksperdid, tunnustatud teadlased Hille Hanso ja Birgit Poopuu. Mis ma valesti teen?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    FB-s on selline iisraelieestlane nagu Harry Naimark, soovitan tasakaalustuseks teda ka jälgida. Ta ise elab Eilatis vist
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Kas NATO on selline organisatsioon, et kui igasugu reinsalude, läänemetsade ja madishindrete larhvid kopa ette viskavad, võib lihtsalt selle peasekretäriks minna?

                      Peaminister Kaja Kallas ütles teisipäeval Politico kaitsefoorumil, et on valmis kaaluma võimalust saada NATO järgmiseks peasekretäriks.

                      Kommentaar


                        Ma olen saanud aru, et see oli suht survestatud vastus. Samas. Kus suitsu, seal tuld.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          In our new exclusive prank Kaja thinking that she is communicating with an African politician assures that "Russia is the last colonial power in the world." Kallas is trying to process the "African",


                          Kommentaar


                            Muidugi huvitav, et rohkem vene aktsendiga ei anna inglise keelt rääkida kui see "aafriklane". Endine tippavokaado seda välja ei nokkinud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
                              Kas NATO on selline organisatsioon, et kui igasugu reinsalude, läänemetsade ja madishindrete larhvid kopa ette viskavad, võib lihtsalt selle peasekretäriks minna?

                              https://www.err.ee/1609165195/kallas...peasekretariks
                              Ma mõistan, et hekel on popp Kaja trollida - aga ta on reaalselt seal nimekirjas, kelle seast tulevast peasekretäri otsitakse. Lihtsalt hetkel seal pole väga palju nimesid, kes ka ise oleks huvitatud - sest noh, keerulised ajad ja paljud ei taha seda vastutust.

                              Kommentaar


                                Okei, kelle kaardil oli, et 2023 me räägime kuidas mingid inimesed suudavad Osama Bin Ladeni Tiktokis trendima panna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X