320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatame kui sõnapidaja mees on.

    442544_1462792.webp
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas boobek Vaata postitust

      Vaidlus kohaliku kompartei rakukesega läks liiga tuliseks ja vist ka iskilikuks. Lumehelbekesed solvusid ja läksid mode õlale nutma. Järgnes loomulikult tühistamine.
      Hullemaid lumehelbekesi, kui viimasel kümnel-viiesteistkümnel aastal konservatiivsuse ja traditsiooniliste väärtuste kaitsmise fassaadi taha peitunud nutunaised ja vinguviiulid on päris keeruline leida. Kui miski või keegi ei meeldi on seakisa kohe üle maailma kuulda. Aga pane teisi nõrkuses süüdistama, siis on mehed valmis...

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Mõned tegelased ei kuulugi kuskile oma palatist kaugemale.
        Kas sa mõtled Eduard Odinetsa, Vilja Toomastit, Anti Haugast, Valdo Randpere, Mati Raidmat ja Liisa-Ly Pakostat + ennast, kes seisid vastu loomade seksuaalse kuritarvitamise karistamise seadustamisele?

        Valimiste eel küsisime oma valimiskompassis kõikidelt kandidaatidelt ja peale valimisi kõikidelt Riigikogu liikmetelt, kas loomade seksuaalne väärkohtlemine peaks olema loomakaitseseaduse põhjal määratletud looma suhtes lubamatu teona? Küsisime seda uuesti nüüd novembris.

        Kommentaar


          Algselt postitas diver Vaata postitust

          Hullemaid lumehelbekesi, kui viimasel kümnel-viiesteistkümnel aastal konservatiivsuse ja traditsiooniliste väärtuste kaitsmise fassaadi taha peitunud nutunaised ja vinguviiulid on päris keeruline leida. Kui miski või keegi ei meeldi on seakisa kohe üle maailma kuulda. Aga pane teisi nõrkuses süüdistama, siis on mehed valmis...
          Ma ei süüdista. Te olete.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Vaatame kui sõnapidaja mees on.

            442544_1462792.webp
            Tundub Trumpi ja Johnsoni sohilaps steroididel.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              a gde xxd kadunud. ma nüüd vabsjee ei tea mis maailmas toimub uut
              DELFI on ta uus kasutajanimi

              Kommentaar


                Millest sa räägid või kellest ja miks ja kes Sind palatist ilma järelvalveta ja tablettideta jälle välja lasi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                  Millest sa räägid või kellest ja miks ja kes Sind palatist ilma järelvalveta ja tablettideta jälle välja lasi?
                  Miks tekitad mu identifikatsioonis segadust? Neutraalse lugejana jääb siit foorumist mulje, et sa oled oma poole valinud nende poolele, kes on vastu selle jubeda tegevuse kriminaliseerimisele ning proovid mõnda infojagajat tulutult "maha teha". Aga selgita siis oma meelsust selles asjas neutraalsetele pilkudele. Kas loomade seksuaalne väärkohtlemine / või üldse seksuaalne kohtlemine peaks olema kriminaalselt karistatav? Või see on ka mingi vasakliberaalse maailmavaate uus "normaalsus"?

                  ...

                  Argentiina uus president on selline vend:
                  Javier Milei, a libertarian, is the current favorite to win the presidential election in Argentina.I can see why.


                  Hollandis võitis valimised parempoolne erakond ja uus peaminister on parempopulist.

                  Varsti peaks ka NATO peasekretäriks kandideerima ühe riigi valelik naispeaminister, kes oma riigi majanduse põhja on viinud. Mäletatavasti andis rosimannus ju korras riigi rahanduse uue valitsuse kätte, mille siis järgmine valitsus pekki keeras? Kuidas õpetajatel selle automaksu reklaamimisega muidu läks?

                  Ja oma riigis abivajajate jaoks raha pole, kuid keenia e-valimisi rahastatakse ca poole milj euroga? Jälle mingi uus rahapesuskeem? Lehtmet pole siiani üle kuulatud nagu arvata oli, reform ja E200 ikka omasid hoiavad ju (staarfotograaf on siiani mingi kõrge ametnik meil siin riigis)

                  ...

                  Veel midagi põnevat, mis oleks vastupidisena juba võtnud täiesti vastupidise pöörde meie peavoolumeedias, mis on nii "aus"...
                  Tsitaat riigikogu infotunnist, viide vihatut uutestuudistest, Kui keegi tunneb, et info on väär siis palun lükake see info enne mulle kuklasse kargamist ümber :
                  “Ma usun, et kõik eestlased mäletavad selle aasta alguse kurba lugu Aavost Värska Südamekodus. Nimelt jäi ta seal ilma hooleta ja hoolduseta ning võib lausa öelda, et teda piinati. Praegu on Värska Südamekoduga seoses selgunud hoopis kurioossed asjaolud. Nimelt 27 töötajast üle kolmandiku on Vene kodanikud ja enamus neist, kaheksa vähemalt, käivad püsivalt üle piiri Eestisse tööle. Ja probleem ei ole mitte selles, et solgitakse Eesti tööturgu ühes vaesemas vallas, vaid probleem on ka selles, et selle hooldekodu vanurid, hooldealused, on pandud olukorda, kus nendega suheldakse vene keeles, eesti keeles suhtlust ei toimu, ja need töötajad nõuavad nendelt eesti vanakestelt, et nendega räägitakse vene keeles. Ja nüüd ma pöördun teie kui Reformierakonna esimehe poole, sest teadaolevalt Värska Südamekodu omanikeringi kuuluvad Reformierakonna liikmed Meelis Mälberg, Rain Rosimannus ja Martin Kukk. Ja paratamatult hakkab tekkima paralleel Stark Logisticsiga. See on paratamatu paralleel. Selge on see, et eelistatakse Vene kodanikest töötajaid, kes räägivad eesti vanakestega vene keeles, see on sundseis. Ja minu küsimus on: kuidas lahendada see olukord, tagamaks eestikeelne hooldusteenus?” küsis Ants Frosch.

                  Lisaküsimuses täpsustas ta: “Mul on üks sellisest ääremärkusest algav küsimus veel. Nimelt Seto vallavanemaks on tinglikult teie koalitsioonikaaslane, sotsiaaldemokraadist Raul Kudre ja vallavalitsus on nomineerinud käesoleval aastal Värska Südamekodu kui valla aasta ettevõtte. Milline on teie arvamus? Kas selline ettevõte, kus kõigepealt hooldealust on piinatud, teiseks tõenäoliselt rikutakse keelenõudeid, väärib ikkagi valla aasta ettevõtte tiitlit?”

                  Peaministri vastuses olid järgmised momendid: ta ei saavat vastutada kõigi reformierakondlaste eest ning probleemiga pidavat tegelema sotsiaalkaitse- ja keeleamet. Nii vastas peaminister, kes enda kohta on öelnud: “Mul on just liiga arenenud empaatiavõime, vähemasti näitavad seda isiksusetestid. Test ütleb koguni, et minu empaatiavõime on äärmuslik. Tunnetan teravalt, kui keegi tunneb end halvasti, tahan sellele kohe reageerida.”

                  Meie riigi valitsemine on ikka igas astmes päris tragöödiline komöödia juba, kahjuks sama idiokraatia toimub kõik tsirkusriigi USA eestvedamisel kogus maailmas.


                  Kommentaar


                    Õhtulehe ajakirjanik” “Mul on materjali, mille põhjal ma peaksin tegelikult pöörduma prokuratuuri, sest see peaks olema minu kodanikukohus“.

                    Um… miks ei pöördu siis nagu!?

                    Kommentaar


                      Ma pole meite planeeritava vaenukõneseadusega kursis, kuid viimasel ajal PMi kummaliste sõnavõttude ja märatsemisega silma paistnud Iirimaa oma kipub sinna Minority Reporti suunas, kus näiteks telefonis olev meem, et Manu toetajad on eided, viib kohtuta trellide taha.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma pole meite planeeritava vaenukõneseadusega kursis, kuid viimasel ajal PMi kummaliste sõnavõttude ja märatsemisega silma paistnud Iirimaa oma kipub sinna Minority Reporti suunas, kus näiteks telefonis olev meem, et Manu toetajad on eided, viib kohtuta trellide taha.
                        Its all for the common good.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic Vaata postitust
                          Õhtulehe ajakirjanik” “Mul on materjali, mille põhjal ma peaksin tegelikult pöörduma prokuratuuri, sest see peaks olema minu kodanikukohus“.

                          Um… miks ei pöördu siis nagu!?
                          Sest näkane Õhtulehe ajakirjanik tegelikult teab, et tema materjal ei ole nii soliidne, aga hea on kuskil veerul kireda ju. Tähelepanu ilma villata.


                          Ma ei tea millest täpselt jutt käib, aga vist ei peagi teadma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                            Sest näkane Õhtulehe ajakirjanik tegelikult teab, et tema materjal ei ole nii soliidne, aga hea on kuskil veerul kireda ju. Tähelepanu ilma villata.


                            Ma ei tea millest täpselt jutt käib, aga vist ei peagi teadma.
                            Keegi keppis Otepäel laua pooleks.

                            Kommentaar


                              Kuna see on nii ehk naa teisena kõige kehvem teema siin foorumis, siis Halal siin.

                              Sally Konrbluth, Elizabeth Magill ja Claudine Gay arvates mingi inimgrupi (hetkel juutide) genotsiidile kutsumine (nende hallatavates Ülikoolides) pole kiusamine, ahistamine... eks neil ole ka Tuline Õigus.

                              Tegemist on siia tipp ülikoolide pealikega.

                              Vaadates osaliselt nende tunnistuste andmist kongressi ees, siis tahaks öelda, et deep fake on hull kraam või head rohud, hüpnoos... see viimane väljend on vast üsna lähedal parimale hinnangule.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                hitler on surnud, kuid ta vaim elab veel (või mis need laulusõnad olidki)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X