320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    Tglt on koduvägivald ka nunnu. Laseme edasi.
    Poliitilised kokkulepped võrdustuvad kuidagi koduvägivallaga?

    Ära nüüd mingit eilase juttu ka ajama hakka

    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust

      Poliitilised kokkulepped võrdustuvad kuidagi koduvägivallaga?

      Ära nüüd mingit eilase juttu ka ajama hakka
      Viide oli ahnusele, millel pole piire. Ahnus pole asi, mida õigustada, kiita jne. Võiks sellest kord juba saada aru.

      Ja nüüd on sul pea munadega ristis, kuidas on seotud koduvägivald ja ahnus, eks?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas daz booob Vaata postitust
        ahnus pole asi, mida õigustada, kiita jne.
        a m e e r i k a

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

          Viide oli ahnusele, millel pole piire. Ahnus pole asi, mida õigustada, kiita jne. Võiks sellest kord juba saada aru.

          Ja nüüd on sul pea munadega ristis, kuidas on seotud koduvägivald ja ahnus, eks?
          Ma räägin reaalselt olukorrast, ei õigusta ega kiida midagi, maga kaineks, troll.
          Mingeid seoseid koduvägivallaga hakata looma on idiootsus.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust

            Ma räägin reaalselt olukorrast, ei õigusta ega kiida midagi, maga kaineks, troll.
            Mingeid seoseid koduvägivallaga hakata looma on idiootsus.
            Kui sa suudaksid keskenduda käitumismudelitele, siis sa polekski nii... .
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kahju et ta hääl pekkis ja populaarsus pole piisavalt suur (raha puudu), aga noh oleks üks päris presidendimaterjal ka praeguste torbikute ehk reaalsuses puppetite asemel:

              Robert F. Kennedy Jr

              Kommentaar


                Jäid ereda kevadpäikese kätte terveks päevaks magama või? Tegemist on ühe kõige rõvedama vatnikute sabarakuga USAs. Kõik Kremli jutupunktid on Pavlovi refleksi tasemeni omandatud.
                Mine vaata näiteks ta paari päeva vanust videot, kus ta sirge molliga väidab, et huilo iga päev üritab sõda lõpetada läbirääkimiste teel, aga paha Zelenski ei lase

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Kahju et ta hääl pekkis ja populaarsus pole piisavalt suur (raha puudu), aga noh oleks üks päris presidendimaterjal ka praeguste torbikute ehk reaalsuses puppetite asemel:

                  Robert F. Kennedy Jr

                  Ah?
                  Maa on lame ka?

                  Kommentaar


                    Ma eeldan, et Wingback trollib ja see õnnestus

                    Kommentaar


                      ei tea, classical liberal, kennedy democrat vms jutt tinistab ilmselt paljud ära.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar

                      Working...
                      X