320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    https://www.err.ee/1608384782/reedes...es-kanda-maski
    Kas ma saan õigesti aru, et hetkel karistatakse ka neid 788k inimest, kes on vaktsiinid ära teinud ja muidu seadusekuulekad olnud? Ehk lähen kinno, näitan COVIDpassi ja siis pean maski ees edasi kandma? Või mis nende passide point hetkel olema saab?
    Ei saa aru jaurust maskide üle. Mask pole mingi karistus, ta kaitseb sind ennast ja teisi sinu ümber, ka vaktsineeritute/läbipõdenute seltskonnas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ei saa aru jaurust maskide üle. Mask pole mingi karistus, ta kaitseb sind ennast ja teisi sinu ümber, ka vaktsineeritute/läbipõdenute seltskonnas.
      No ma saan kõigest aru, aga meil on siin ka ilusaid mehi. Kaala näiteks.

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Näe, mida üks intensiivi peaarst kirjutab. Salaja kolmandik USA parlamendiliikmetest "hobusesalviga" ravinud. Ilmselt möne paremäärmuslase poolt kinni makstud, et raamatuid ja patju müüa? Vöiksid oma poolvenna vöi saja söbra hulgas küsitluse teha, mis nad arvavad sellest.
        Kiire google ütleb, et seesama vana promos, et ivermektiin on parem kui vaktsiin. Seejärel nakatus covid-i... Nüüd siis ütleb, et see ravib, jah?
        Kõlab suht sama usaldusväärselt nagu "bigpharma" vaktsiinide lugu ju? Ei?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Näe, mida üks intensiivi peaarst kirjutab.
          See on fun psühholoogiline eksperiment. Tuhandeid sama valdkonna teisi spetsialiste on pohui, a vaata mida üks vend ilma tõendatavate allikateta kirjutab. Peab olema mingi übervalgustatud vend, usume parem teda.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ei saa aru jaurust maskide üle. Mask pole mingi karistus, ta kaitseb sind ennast ja teisi sinu ümber, ka vaktsineeritute/läbipõdenute seltskonnas.
            +1. Täpselt. Mida rohkem suudame kaasa aidata, seda parem.

            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            See on fun psühholoogiline eksperiment. Tuhandeid sama valdkonna teisi spetsialiste on pohui, a vaata mida üks vend ilma tõendatavate allikateta kirjutab. Peab olema mingi übervalgustatud vend, usume parem teda.
            Jah, vaata suurt pilti.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              copernicus sai ka omalajal megalt puid alla, kui väitis, et päike on vähe ässam, kui maakera

              kahju, et tal twitterit ei olnud

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                copernicus sai ka omalajal megalt puid alla, kui väitis, et päike on vähe ässam, kui maakera

                kahju, et tal twitterit ei olnud
                Kopernik. Raske võtta tõsiselt selliseid talupoegi ikka.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  oli vist eestipäraselt jah kopernik

                  bljäd

                  Kommentaar


                    29.oktoober 2021 julgen ma ka lõpuks tunnistada, et See Valitsus on kriisi lahendamisel läbi kukkumas. "Nii, anti-vaxerid ei taha kuulata meid, mis teeme???, aa ma tean, mõjutame nende kuulekate inimeste elu, siis vähemalt me nagu teeks midagi".

                    Kommentaar


                      Ma viskan korraks full kaalat, aga... Sellest sundvaktsineerimisest ja muust. Et väga prevaleerivaks saanud see "enamus ei tohi kannatada vähemuse pärast" mentaliteet.*

                      Mul tunne, et see sundvaktsineerimine või üldse selle üle arutamine tegelikult (sh enda poolt) on ikka väga fucked up.

                      Täna oled "heade poolel", homme oled...?

                      *Miks see on tekkinud? Seepärast, et valitsus(ed) ei ole suutnud kriisi juhtida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ei saa aru jaurust maskide üle. Mask pole mingi karistus, ta kaitseb sind ennast ja teisi sinu ümber, ka vaktsineeritute/läbipõdenute seltskonnas.
                        Ma ei jaura maskide üle. Ma jauran selle üle, et ligemale 800k inimesi on teinud ära enda zupsud ja ülejäänud ei ole. (Targemad võivad mind siin numbritega parandada kas nende hulka kuuluvad alates 0-120a või on seal mingid kitsamad piirangud peal). Ja nüüd otsustatakse, et sitta neist kes on kohusetundlikud olnud, paneme nad samasse olukorda kui need kel on suva. Siin ma tunnen, et mulle lastakse näkku või pannakse taha võta kuidas tahad. Mulle ei meeldi selline käitumine. Mulle tundub, et mu õiglustunnet on siin rohkem kui riivatud. Täpselt nagu Rudy ütleb, et rõhume siis nendele kes kuulavad. Shame.

                        Kommentaar


                          Käisin täna pubis söömas ja seal pidi ka uksest tulles maski ette panema ja seda võis ära võtta alles siis, kui toit lauda toodi. See ajas veits kettasse küll.

                          Mõnu, vaktsineeritud ja läbipõdend.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Käisin täna pubis söömas ja seal pidi ka uksest tulles maski ette panema ja seda võis ära võtta alles siis, kui toit lauda toodi. See ajas veits kettasse küll.

                            Mõnu, vaktsineeritud ja läbipõdend.
                            Nõus, aga milline see parem lahendus oleks? Ehk oleks see, kui olukord ei oleks meie endi poolt valitud inimeste poolt lastud nii viimasele piirile, et täna sellises olukorras oleksime. Ja ikka see vana 4. võimu jaur - ehk ei oleks ikkagi pidanud igast vähegi contrarian arvamusest esiuudist tegema lihtsalt sellepärast, sest neid loetakse (ära palun pane siia nii palju rõhku).

                            Täna on vittus ja vittus olukorrad kahjuks nõuavad jõulist lahendust viisil, kus ratsionaalsed retrospektiivsed argumendid väga kaalu ei oma. Nagu oma poiss jefka ütles - pärast laevalt vette hüppamist on suhteliselt mõttetu mõelda, et "oleks võinud ikka päästevesti kaasa võtta"

                            Kommentaar


                              Sorry härrased, on juba selge, et vaktsineerimine ei päästa tingimata sellest viirusest ja sutsu saamine ei tähenda seda, et vastutuses kaaskodanike ees on lõppenud. On lootus, et vaktsiin hoiab ära surma või väga ränga põdemise hilisema poolvegeteerimisega ülejäänud elu, aga selleski ei saa vaktsineeritu päris kindel olla. Tark on olla väga ettevaatlik ja kanda alati maski. Mingi protsendi võrra see kaitseb teisi inimesi ja seegi protsent võib mõne elu päästa.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Sorry härrased, on juba selge, et vaktsineerimine ei päästa tingimata sellest viirusest ja sutsu saamine ei tähenda seda, et vastutuses kaaskodanike ees on lõppenud. On lootus, et vaktsiin hoiab ära surma või väga ränga põdemise hilisema poolvegeteerimisega ülejäänud elu, aga selleski ei saa vaktsineeritu päris kindel olla. Tark on olla väga ettevaatlik ja kanda alati maski. Mingi protsendi võrra see kaitseb teisi inimesi ja seegi protsent võib mõne elu päästa.
                                Keegi võiks stickyks teha selle asja, mida mina olen siin vähemalt 3 korda kirjutanud ja teised ka:
                                Vaktsineerimine aitab selle vastu, et sa haiglasse ei satuks ja tervishoiu süsteemi ei koormaks sellega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X