320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Olin täna tööasjus Tallinnas. Võtsin Bolti. Bussijaama ja Tondile. Mõlemal korral tegi juht enne kohale jõudmist mingi veidra otsuse ja 5 minutit tuli juurde ooteaega.
    Sõidan ka vahel Bolti, ja mulle ka tõesti kohutavalt meeldib enne kliendini jõudmist meeletud ringid sisse sõita, sest see on juhile ju kasulik - sarkasm off. Ehk siis - see, et kliendiäpis ei näita enam tihti, et tellimuse vastu võtnud juht lõpetab eelmise kliendi sõitu, ei ole paraku juhi süü.

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Sõidan ka vahel Bolti, ja mulle ka tõesti kohutavalt meeldib enne kliendini jõudmist meeletud ringid sisse sõita, sest see on juhile ju kasulik - sarkasm off. Ehk siis - see, et kliendiäpis ei näita enam tihti, et tellimuse vastu võtnud juht lõpetab eelmise kliendi sõitu, ei ole paraku juhi süü.
      Vahel näitab seda. Aga kas konkreetne juhtum oli nii, et juht sõitis kuskil ülemiste keskuse vahel ja tegi eelmist sõitu. Siis sõitis Tartu maanteel kaudu bussijaama poole, kohas kus saab majade vahel bussijaama taha keerata, tegi tagasipöörde ja sõitis tagasi lennujaama poole ja siis keeras ümber end Ülemiste hotelli juures. Ei keeranud sisse ega kuhugi. Vähemalt seisma ta ei jäänud. Mulle jäi pigem mulje, et eelmine sõit lõppes Ülemistes juba enne minu juurde esimesel korral tulemist.
      Teine oli pigem samasuguses mustriga, aga seal võis vabalt olla juhi vale manööver Järvevana teel, kus ta lihtsalt sõitis valesse kohta ja pidi ringi tegema.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Sõitsin täna Uberiga Viimsi pärapõrgust Tallinna kesklinna 4 euroga. Kõik toimus laupäev õhtul. Ütleme nii, et ilmselt viimane 7 päeva parim hetk.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Eesti juurtega sõiduvahendusettevõte Bolt kaotas oma taksojuhtidele vargsi ära nõude, mis kohustas neid vastu võtma teatud koguse tellimusi sõltumata eesseisva sõidu pikkusest ja hinnast.

          Noh lihtsalt infoks või nii.

          Kommentaar


            Sai ka Bolti kasutatud, oli tarvis Mahtrast Järveotsa teele saada. Tellimisel näitas, et takso saabub 4 minutiga. Kiirelt asjad valmis, jope selga ja välja ootama. Paar minutit veel möödub, avan äpi ja autot näitab ikka samasse kohta ja jätkuvalt 4 minutit saabumiseks. Möödub veel aega, valmistun juba juhile helistama, kui saadetakse sõnum: "Скоро буду". Kuna õhtune aeg, siis ei riski sõidu tühistamisega ja ootan ära, kuni lõpuks liikuma hakatakse. Peterburi teele suundumise asemel võtab suuna Punasesse, mille peale uurin, et kuhu me nüüd sõidame? Juht umbkeelne, küsin siis sama küsimuse vene keeles, millele vastatakse: "Навигатор так и показывает.". Ennetan probleemi ja uurin, kuidas navigaator edasi juhatab punkti B. "Smuuli, Narva maantee...." - Ei-ei-ei, läbi kesklinna me nüüd küll ei sõida. Juhatan siis juhti Dvigateli staadionini, sealt keerab Järvevana tee suunas ja tundub, et nüüd on asi korras.

            Kaugel sellest. Enne DEPO-d keerab trassilt maha Tehnikasse ja suund Kristiine poole. Siis viskas ikka kopsu üle maksa ja küsisin, et "Kuhu me nüüd lähme, kurat?". Midagi asjalikku ei vastatud, lepin siis saatusega ja näen juba, et geps juhatab mööda Paldiski maanteed. Siis ühtäkki poolel teel Tehnikas peatab juht auto, pöörab ringi ja ütleb: "No lähme siis ikka mööda trassi (Järvevana)" ja hakkab mööda tuldud teed tagasi sõitma. Vangutan jätkuvalt pead ja mõtlen, et tuleb esimest korda "üks tärn" hindeks panna juhile. Tammsaare ja Tondi ristmikul sõidab rõõmsalt punasega üle ristmiku, samamoodi Sõpaka ja Vilde omas. Peale Pöörise elamurajooni ei arvesta eespool parempööret sooritava autojuhi aeglast sooritust ning suudab äkkpidurdusega tagant otsasõitu vältida. "Извините!" ütleb seepeale mulle. Jõuame tervena kohale, pidanuks ühe tärni andma, aga andsin kaks ja kirjutasin kommentaari ka, kuna madalate hinnete korral Bolt küsib seda. Loodetavasti see mees enam ei sõida taksot. Ja ei, mul pole seda mentaliteeti nagu paljudel Eesti tuntud inimestel ala "Kogesin Boltiga jubedat kogemust ja rohkem nende äppi ei kasuta, nägemist!". Olen pikalt seda äppi kasutanud ja enamasti olen igati rahule jäänud ja ka tippi jätnud ning kui see uus "suurema summa küsimine" liiga äärmuslikuks ei lähe, siis kindlasti jätkan nende äpi kasutamist. Ühe tegelase pärast ei maksa teisi samasse patta panna.

            Kommentaar


              Sellist odavat hinda makstes ei saagi tahta takso teenindust. Kui tahad normaalset ja kindlat teenindust, telli telefoni teel professionaalne juht, mitte III liiga amatöör, kes eile tuli kuskilt Burjaatijast või Kohtla-Järvelt esimest korda Tallinna.

              Kommentaar


                Odavat hinda võidi rääkida kunagi Intertakso kohta. Koefitsendi teema on siiani taksonduses olemas, seega see kõrgem hind nüüd küll ei tähenda automaatselt ka vastavat kvaliteeti sulle Boltiga. Samamoodi võib sattuda juhmakas, kes linna ei tunne.

                Kommentaar


                  Boltis on ju taksojuhi keskmine hinne olemas. Kui see on mingi 4,8 ja väiksem, siis võid rahuga käntseldada, sest üldiselt on hinne õiglane. Taksofirmadel sellist lõbu polnud. Kui just Tulikat või Tallinkit ei tellinud, siis oli giidihuvidega taksojuhi saamine üsna 50-60.

                  Kommentaar


                    Mööda Narva maanteed ja sealt Paldiski maanteele tundub suht okei ju. Kesklinnas käivad nkn ainult Mõnud jala, autosid seal pole.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Mööda Narva maanteed ja sealt Paldiski maanteele tundub suht okei ju. Kesklinnas käivad nkn ainult Mõnud jala, autosid seal pole.

                      Jah, aga kindlasti mitte enam Järvevana teelt


                      Mul viimasel aja Waze üldse mingeid imelikke marsruute soovitama hakanud. Kui ma Kiili vallast linna tahan sõita, siis esimene soovitus tihti mööda Peterburi maanteed või läbi Soodevahe, sest mingi tema imeliku ummikuplaneerimise järgi oleks nagu sealt kõige kiirem, mis siis, et isegi kui oleks, siis see vahe üsna naeruväärne 1 minut vms. See nagu ei omakski tähtust, et see ca 10km pikem


                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ma olen pärast Viaplaysse minekut kasutanud Bolti ainult lennujaama ja tagasi sõitudeks või siis tõuksiga. Muidu sõitsin ikka Lasnamäele jalksi kommima ja tagasi, mistap sain väga värvikaid sõidukogemusi, mille puhul pean tõdema, et taksoplafooniga djüüdid olid alati palju hullemad, kui kuskilt Aafrikast tulnud juhid. Välja arvatud muidugi rämeda tuisuga, kus ma enda rassismi häbenedes üritasin mustanahalisi juhte vältida. Seda siis pärast seda, kui ühega külg ees viaduktilt alla uisutasime ja mingi ohutussaare otseks sõitsime.

                        Aga põhimõtte poolest jään ma alati Bolti kaitsma, sest see muudab kõikjal välismaal liiklemise kordades odavamaks ja meenutades 10 aasta tagust aega, kus Tulikaga maksid end vaeseks ja muude juhtide puhul oli tõeline hirm, et kas elusalt koju saad, siis see jama on ära kadunud.

                        Kommentaar


                          Distantsi mõttes tasub jah tavaliselt neid marsruute ka veidi lapata. Aga see mu mõte oligi, et SoccerGoal ehk üldse veidi enneaegselt sekkus sellesse asjasse, juhi esialgne marsruut oleks umbes sama kilometraažiga olnud ja sõltuvalt ummikutest Tammsaares võinuks vabalt kiirem olla. See "Järvevana on alati optimaalseim" müüt saab päris kiiresti purustatud, kui ise nt CityBee või Bolt Drive'iga sõidad ja avastad, et kilomeetreid tiksub küll kenasti, aga aega kuidagi ei võida.

                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                            Sai ka Bolti kasutatud, oli tarvis Mahtrast Järveotsa teele saada. Tellimisel näitas, et takso saabub 4 minutiga. Kiirelt asjad valmis, jope selga ja välja ootama. Paar minutit veel möödub, avan äpi ja autot näitab ikka samasse kohta ja jätkuvalt 4 minutit saabumiseks. Möödub veel aega, valmistun juba juhile helistama, kui saadetakse sõnum: "Скоро буду". Kuna õhtune aeg, siis ei riski sõidu tühistamisega ja ootan ära, kuni lõpuks liikuma hakatakse. Peterburi teele suundumise asemel võtab suuna Punasesse, mille peale uurin, et kuhu me nüüd sõidame? Juht umbkeelne, küsin siis sama küsimuse vene keeles, millele vastatakse: "Навигатор так и показывает.". Ennetan probleemi ja uurin, kuidas navigaator edasi juhatab punkti B. "Smuuli, Narva maantee...." - Ei-ei-ei, läbi kesklinna me nüüd küll ei sõida. Juhatan siis juhti Dvigateli staadionini, sealt keerab Järvevana tee suunas ja tundub, et nüüd on asi korras.

                            Kaugel sellest. Enne DEPO-d keerab trassilt maha Tehnikasse ja suund Kristiine poole. Siis viskas ikka kopsu üle maksa ja küsisin, et "Kuhu me nüüd lähme, kurat?". Midagi asjalikku ei vastatud, lepin siis saatusega ja näen juba, et geps juhatab mööda Paldiski maanteed. Siis ühtäkki poolel teel Tehnikas peatab juht auto, pöörab ringi ja ütleb: "No lähme siis ikka mööda trassi (Järvevana)" ja hakkab mööda tuldud teed tagasi sõitma. Vangutan jätkuvalt pead ja mõtlen, et tuleb esimest korda "üks tärn" hindeks panna juhile. Tammsaare ja Tondi ristmikul sõidab rõõmsalt punasega üle ristmiku, samamoodi Sõpaka ja Vilde omas. Peale Pöörise elamurajooni ei arvesta eespool parempööret sooritava autojuhi aeglast sooritust ning suudab äkkpidurdusega tagant otsasõitu vältida. "Извините!" ütleb seepeale mulle. Jõuame tervena kohale, pidanuks ühe tärni andma, aga andsin kaks ja kirjutasin kommentaari ka, kuna madalate hinnete korral Bolt küsib seda. Loodetavasti see mees enam ei sõida taksot. Ja ei, mul pole seda mentaliteeti nagu paljudel Eesti tuntud inimestel ala "Kogesin Boltiga jubedat kogemust ja rohkem nende äppi ei kasuta, nägemist!". Olen pikalt seda äppi kasutanud ja enamasti olen igati rahule jäänud ja ka tippi jätnud ning kui see uus "suurema summa küsimine" liiga äärmuslikuks ei lähe, siis kindlasti jätkan nende äpi kasutamist. Ühe tegelase pärast ei maksa teisi samasse patta panna.
                            Mingi Renault ja mingi mitte-päris-vene nimega juht, kasahh vms? Mul oli eile mingi sarnane kogemus, küll mitte sedavõrd ekstreemne.

                            Üldiselt ma olen rõve tross ja panen kõikidele räägin-ainult-pa-russki meestele ühe tärni. Ega's muidu neist lahti saa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Üldiselt ma olen rõve tross ja panen kõikidele räägin-ainult-pa-russki meestele ühe tärni. Ega's muidu neist lahti saa.
                              Nende seas mingi hea proportsioon Ukraina põgenikke ei ole? Küsin siiralt. Ise hakkasin täheldama eesti keele oskuse kadumist pärast sõja algust, ent ei hakanud väga pahaks panema, sest neist lahti saamine ei paistnud prioriteet nr 1.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                                Nende seas mingi hea proportsioon Ukraina põgenikke ei ole? Küsin siiralt. Ise hakkasin täheldama eesti keele oskuse kadumist pärast sõja algust, ent ei hakanud väga pahaks panema, sest neist lahti saamine ei paistnud prioriteet nr 1.
                                Ma ei tea. Ehk olen munn, aga toidu kojuveol mind need tüübid ei häiri, kuid taksosõidul, kus nad selgitusi tahavad küll. Ma ei taha keset tööpäeva mõelda, kuidas selgitada vene keeles, kuhu minema peab.
                                P.S: Üldiselt oskan pigem okeilt vene keelt, eriti oma vanuse kohta, aga lihtsalt ebameeldiv on. Ja vajab rohkem mõtlemist kui eesti/inglise keel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X