320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uber, Taxify jms

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen mitu aastat praktiseerinud seda et vene keeles ma rääkima ei hakka, tehku mis tahavad ja lõppeks nad ikkagi kas saavad aru v leiavad ise lahenduse. See pole okei, et te järgi annate, te vaid külvate seda probleemi edasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Ma ei tea. Ehk olen munn, aga toidu kojuveol mind need tüübid ei häiri, kuid taksosõidul, kus nad selgitusi tahavad küll. Ma ei taha keset tööpäeva mõelda, kuidas selgitada vene keeles, kuhu minema peab.
      P.S: Üldiselt oskan pigem okeilt vene keelt, eriti oma vanuse kohta, aga lihtsalt ebameeldiv on. Ja vajab rohkem mõtlemist kui eesti/inglise keel.
      Seal teeb lihtsaks see, kui lihtsalt ei oska vene keelt. Mina, kes ma sõidan sisuliselt iga päev Uberiga ei ole kunagi väga probleemi näinud. Saavad väga kiiresti aru, et ma ei mõika millest nad räägivad ja leiavad ise tee sinna kus vaja. Isegi basic eesti keelest saavad aru kui väga vaja.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Ma olen mitu aastat praktiseerinud seda et vene keeles ma rääkima ei hakka, tehku mis tahavad ja lõppeks nad ikkagi kas saavad aru v leiavad ise lahenduse. See pole okei, et te järgi annate, te vaid külvate seda probleemi edasi.
        Isamaa soovib tõsta keeleoskusnõuete eirajatele mõeldud trahvi 15 korda suuremaks, ligi 10 000 euroni, selgub erakonna esmaspäeval avaldatud eesti keele kaitse plaanist. Samuti soovib erakond kehtestada kohalike volikogude kandidaatidele keeleoskuse nõude.


        õppigu Eesti keel ära. isamaa vist tuleb, loodetavasti õnnestunult, väga hea kavaga välja. igasugustele ei tasu ka vastu tulla vene keeles rääkimisega. eesti keel on emakeel ja seda tuleb nõuda kõigilt siin töötavatelt sõidujagajajatelt ja toidukulleritelt.
        sõitsin siin üks kord mingi azeriga, kes kaks aastat eestis olevat elanud.. see rääkis eesti keelt väga hästi, vaatamata faktile et siia kolides sõnagi ei osanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas xxD Vaata postitust

          Isamaa soovib tõsta keeleoskusnõuete eirajatele mõeldud trahvi 15 korda suuremaks, ligi 10 000 euroni, selgub erakonna esmaspäeval avaldatud eesti keele kaitse plaanist. Samuti soovib erakond kehtestada kohalike volikogude kandidaatidele keeleoskuse nõude.


          õppigu Eesti keel ära. isamaa vist tuleb, loodetavasti õnnestunult, väga hea kavaga välja. igasugustele ei tasu ka vastu tulla vene keeles rääkimisega. eesti keel on emakeel ja seda tuleb nõuda kõigilt siin töötavatelt sõidujagajajatelt ja toidukulleritelt.
          sõitsin siin üks kord mingi azeriga, kes kaks aastat eestis olevat elanud.. see rääkis eesti keelt väga hästi, vaatamata faktile et siia kolides sõnagi ei osanud.
          9600 eurot on mõtetult suur summa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Eranio Vaata postitust

            9600 eurot on mõtetult suur summa.
            Pigem mõttetult väike. Päris paljud ettevõtted kasutavad hetkel lihtsalt loogikat, et keeleinspektsioonilt saab halvimal juhul litaka kaks-kolm korda aastas. Suurettevõttele kokku alla 2000 euro trahvi on päris naljakas. Noh, ega ses osas muidugi ka 30 000 midagi muudaks, tõsi. Samas vahepeal oli õhus mingi variant, et korduvalt nõudeid ignoreerivale ettevõttele kehtestataks tegutsemiskeeld (ausalt öeldes ma isegi ei tea, kust see jutt tuli...) ning see võttis teatud kohti juba päris värisema.

            Kommentaar


              Kas Boltile mingit mõistliku alternatiivi ka reaalselt on?

              Kommentaar


                Forus?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ise ei kasuta põhimõtteliselt mitte ühtegi Bolt-i teenust. Taksoveo jaoks on Forus enam kui küll, pole seda värvilist prahti seal nii palju samuti..
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Ise ei kasuta põhimõtteliselt mitte ühtegi Bolt-i teenust. Taksoveo jaoks on Forus enam kui küll, pole seda värvilist prahti seal nii palju samuti..
                    Misasi on värviline praht?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                      Ise ei kasuta põhimõtteliselt mitte ühtegi Bolt-i teenust. Taksoveo jaoks on Forus enam kui küll, pole seda värvilist prahti seal nii palju samuti..
                      Varro, sina või? See pole Twitter.com btw!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                        Misasi on värviline praht?
                        ma pakuks, et sorteerimata olmejäätmed

                        ehk siis taksod on puhtamad, kuna urmas käsib koristada

                        Kommentaar

                        Working...
                        X