320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Läksin magama hommikul kell 5, tõusin üles õhtul kell 19. Ikka pohmell raisk. Sampus on jube jook.
    Kell pole veel 19.00
    Sa ajad paska suust välja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kell pole veel 19.00
      Sa ajad paska suust välja.
      ajatsoone on erinevaid ...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        ISe hakkasin ka mõtlema, et mida see francesco seletab, kuid siis tuli meelde, et ta vist Austraalias.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Seitsmest sai magama ja kuue paiku ärgatud, õnneks öösel suutsin suures koguses sidrunivett juua ja pohmakat pole ollagi. Nagu poleks aastavahetust olnudki, imehea.

          Kommentaar


            Issand...

            Kommentaar


              Alkohoolikud, rsk. Sai paaritunnine trenn tehtud just. Tunne suurepärane.

              Kommentaar


                Nüüd siis jõudis kohale... kaks päeva hiljem, tööl.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Seitsmest sai magama ja kuue paiku ärgatud, õnneks öösel suutsin suures koguses sidrunivett juua ja pohmakat pole ollagi. Nagu poleks aastavahetust olnudki, imehea.
                  sa ikka tead, et tsitrusviljad kuivatavad organismi ning peale suuremat kogust alkoholi, mis samuti sind seest kuivaks imeb, pole arukas näiteks sidrunit tarbida.
                  muidugi saad tänu sellele c-vitamiini, kuid pohmakaga võitlemiseks on paremaid mooduseid.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kõlab loogiliselt, kuigi varasemalt söönud lausa sidrunit enne magama jäämist ja tervis väga hea olnud.

                    Nüüd aastavahetusel sai aga sidrunivett joodud ehk sidrunit oli üsna vähe ja tervis korras

                    Niikaua kui see vastuoluline asi töötab, ei ole midagi halba öelda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ajatsoone on erinevaid ...
                      Kus kohast Rein selliseid asju teadma peaks? Tema arust on kõik nii nagu Kappa-Kohila (või kus iganes augus ta elab) teataja kirjutab.

                      Aga pohmell on siiamaani, sitt on nagu keev mannavaht.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Ma suutsin eile õhtal kell 22 süüa. Öösel magasin jube sitasti, kuna terve päev sai voodis uimerdatud.

                        Kommentaar


                          Normaalse inimese skaalal tugev 5, enda skaalal nõrk 4. Okset õnneks ei tule. Parema silma taga massiivne peavalu. #kole õlu

                          Kommentaar


                            Mine seavittu, Stella...päris huvitav on tööl passida kui maks väriseb nagu JanKi vibraator...
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Täitsa perses... Pohmasitad situtud ja mitmed liitrid ropsitud, aga olek ei paista paranevat. Selline kolmapäev siis...

                              Kommentaar


                                pohmakas on suhteline asi,oleneb inimesest.kellel kogemust vähem,saab peldikutuuri ja paraneb kiiresti.kui oled 10-15 aastat igapäev joonud,siis algavad igasugu huvitavad nüansid.mingeid peavalusid ega sitta enesetunnet pole,aga ühelt maalt hakkavad käed värisema,nii et allkirja ka raske anda.kui peale saab,läheb paremaks.mingi aeg kadus söögiisu.kuidas sa sööd,kui pole just hea olla ja pakkida ka ei taha.kui ei söö,hakkab veel hullem.siis jood,kuni jälle parem hakkab,aga enne tulevad kõrvetised.tasakaaluhäired on ka huvitav lisand kohati,ninaverejooks lambist ja õudukad unes.selleks tuleb muidugi pisut vaeva näha.juulis 2014 saan 20 aastat joodikustaazhi täis.kui saan üldse
                                kunagi pole olnd,et midagi polnd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X