320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tundub et pohmell on lõpuks üle läinud, saab jälle jooma hakata.
    et esmaspäevast saadik nagu oli
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Tuleb ka ennast esimest korda siia kirja panna,nii rõvedat pohmakat,nii väikese koguse alko peale poleks osanud aimatagi.

      Kommentaar


        Kurja, sai jälle alahinnatud toitumise tähtsust vs mitmepäeva jooma. 30-tunnise maratoni vahel paar vorstikest ja üks jalapeno ei ole piisav!
        ★★★★★★

        Kommentaar


          ega tühja ei öelda, et joodik peab sööma, muidu muutub kaltsakaks
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            täitsa põlvini oli meri eile
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Eile sai üle kahe kuu kangemat joodud ja no tee mis tahad aga alkohol ei lähe alla, pubides ei suuda üldse olla. Shotihais tungib ninna ja reaktsioonid kõhus hakkavad kohe toimuma.. jubee. Õnneks pole paha olla, sest olin tark ja jõin palju vett..

              Kommentaar


                Roma mänguks pilt ette on plaan

                Kommentaar


                  Noh ligi 2 kuud olin karsklane, nüüd saanud jälle 1-2 korda juua aga täiesti uskumatu milline blokk on ees alkoholile. Varem pidudel sai ikka kõvasti jooki ostetud ja välja käristatud, nüüd aga ei soovi mingi hinna eest isegi juua, kui keegi teine soovib osta. Aga väga hea, hoiab ikka kõvasti raha kokku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Eile sai üle kahe kuu kangemat joodud ja no tee mis tahad aga alkohol ei lähe alla, pubides ei suuda üldse olla. Shotihais tungib ninna ja reaktsioonid kõhus hakkavad kohe toimuma.. jubee. Õnneks pole paha olla, sest olin tark ja jõin palju vett..
                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Noh ligi 2 kuud olin karsklane, nüüd saanud jälle 1-2 korda juua aga täiesti uskumatu milline blokk on ees alkoholile. Varem pidudel sai ikka kõvasti jooki ostetud ja välja käristatud, nüüd aga ei soovi mingi hinna eest isegi juua, kui keegi teine soovib osta. Aga väga hea, hoiab ikka kõvasti raha kokku.
                    doesn't add up.

                    rõvedat pohmelli pole, aga kasutan juhust ja küsin, kus saab pealinnas parimat seljankat?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      kuradi endal ka see "graafik" juba sassis igastahes jah 2 kuud sai karsklane oldud pmst, siis sai esimest korda võetud üle pikaaja ja kohe lähipäeval otsa aga ei läinud üldse alla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        kuradi endal ka see "graafik" juba sassis igastahes jah 2 kuud sai karsklane oldud pmst, siis sai esimest korda võetud üle pikaaja ja kohe lähipäeval otsa aga ei läinud üldse alla.
                        Lisatud failid
                        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                        Kommentaar


                          Oli vaja noh ...
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            jubedad värinad on peal aga edasi ka juua ei taha...
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Ära piina ennast!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Enne jaanipäeva olukord nii halvaks juua, no ma ei tea...
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X