320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    täiesti pointless finaali puhul nii pohma juua ennast. Viimase aja kõige sitem investeering.
    Algselt postitas Fc.
    Linna pealt kuulsin vahvat lauset öösel.
    "Ma ei rõõmusta reali võidu üle. Aga mul on hea meel , et liverpool ei võitnud".
    Võtab vist väga hästi kokku Cannuman i mõte.
    õppige jooma
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc.
      Seda teemat sirvides tundub , et sinul endal oleks vist paras hetk korraks pilk peeglisse heita.
      Tähtis on põhjus, seltskond, õhkkond, mitte ühiskond. Või peeruhevi. Much to learn you have, young padawan.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Kaks pudelit Rieslingut olid kuradima head eile aga hetkel viskaks nad puruks vastu seina.

        Kommentaar


          ma täna ärkasin mõttega, et OG Kange ja Bock koos pole ikka eriti hea. kahest õllest pohmakas, peaks vist passi vaatama.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            OG Kange ja Bock
            kkurmaan
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Suvel on päris palju sünnasid ja festivale, mitmepäevaseid tsükleid on julmalt olnud ja kuigi peaks vanuse poolest olema elu parimale vormile lähedal, siis taastumine ei tule kergelt, pohmakad ei ole füüsiiliselt valusad, aga ilmselt magneesiumi või millegi puudusest on väga hullud ärevus teemad, eks see ole päris loll ka mis ma teen, nt positivusel jõin nelja joomispäeva peale max 0,5 liitrit vett, eks mujalt võis ka seda saada, aga mingi 10 liitri õlle ja 3-4 liitri kange kohta võiks ikka rohkem seda tarbida, eriti sellise kuumusega, aga ma endiselt unustan vee joomise ära, kuigi joomis staaži peaks küllaga olema.

              Kommentaar


                Eile kuku klubis 6ni tantsulkal.
                Vaga chill ja vaga palju viina ja mahla ja vaga sitt on olla hetkel.

                Kommentaar


                  Pole just rõve pohmell, aga 3 õllega selline seisund saada? Boze moi.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    registreerin ka ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      registreerin ka ära.
                      Sina jõid ju rohkem, kui 3.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        festaripohmakas on mingis oma alamkategoorias - taastumine võtab kauem ja emotsionaalselt väsitavam ja füüsiliselt kurnavam. still happy
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Hah-hah-haa tra kll, homme on ilus päev! Litsid. Viks'n'viisakas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui vahepeal kaineks ei saa, siis on hea. Lugupidamisega, ringlev planeet Maa.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Reedel oli üle keskmise tugev võtukas, aga käes on esmaspäev ja kere/mõistus on endiselt jumalast kaheksas. Kurat, kui raskelt see ikka kõik möödub...
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Hea teema jälle väga kaugele vajunud, kaks päeva järjest hommikuni joomist võrdus ühe ilusa pühapäevaga, sai vist hoimmikul kuuest-seitsmest üheksani õhtul magada. Aga taastumine on tähtis ja paremat päeva puhkamiseks pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X