320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pluss et teema elus oleks, ma armastan suve, nt positivus, hakkasin jooma neljapäev ja ei tekkinud pohmakat, alles esmaspäev tuli kass, talvel pole päikest ja kogu aeg pohmakad, ja ma veel ideaalvanuses. 27 vist see vanus kus kõik hakkab alla minema vaikselt?

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      27 vist see vanus kus kõik hakkab alla minema vaikselt?
      Mida sa täpsemalt selle all silmas pead? Kõik alkohol hakkab alla minema, pohmellid lähevad tigedamaks või elutee hakkab allamäge minema?
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Täpselt sama! Nii kui 26 kukkus, tuli pmtst igale pohmale +1 päeva. Enam ei olnud nii, et laupäeval läheb tramvuiraaks ja pühapäeva õhtuks oled välja higistand. RIP
        ★★★★★★

        Kommentaar


          19-aastane mina. Ülikoolis neljapäeviti disko poole hommikuni tarbides odavat promill-to-euro alkot. Järgmine päev kell 8.00 joonestamise arvestus. Polnud probleemi.
          24-aastane mina kuni tänase päevani. Peol 6+ drinki tähendab järgmine päev peavalu, iiveldus, okse jm. Vaheldumisi magamine kuni kl 15...17ni. Söögiisu taastub paar tundi hiljem. Ülejärgmine päev on ka väga uimane olla ja hääl on paar tämbrit nihkes ja kokutamispuue.

          Kommentaar


            Mida aasta edasi, seda vähem joon ja seda hullem pohmakas igast korrast tuleb. Viimati jõin pudeli tumedat õlut ja pool järgmisest päevast oli imelik olla.

            Kommentaar


              Pühadeperioodi saatsin mööda 1. pitsist viina juues 2. gintoonikut juues. Puhtad kanged alkod (kvaliteetsed margid ka) + see kui mingi teise asjaga segi ei joo, siis hoiab täitsa head joont. Kõige hullem on siider-õlu toppida mingite kangete vahele.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Mida aasta edasi, seda vähem joon ja seda hullem pohmakas igast korrast tuleb. Viimati jõin pudeli tumedat õlut ja pool järgmisest päevast oli imelik olla.
                See läheb küll teemast väga mööda. Aga võib-olla sa ei tea, mis on pohmell.

                Kommentaar


                  Noh see oleneb mida jood ja millise hinde sinu sisemine mina sellele otsustab hommikul anda. Mul on ka kolmest õllest olnud veider pohmakalaadne toode hommikul, teisalt kui kosutavast valgest viinast söögi alla on olemine täitsa laadna.
                  8 päeva juba tarvitan vägijooke aga skaala on nüüd pidevas langustrendis pääle jõule. Ülehomme viskab noole järsult ülesse jälle aga loodan jõuda tervisega välja sellestki!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Joodikugeeni pole, siis on alati pohmell kahjuks
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Rõve pohmell oli reedel ära. Aga üldises plaanis pole see minu eas kolm päeva joomist ikka õige asi. Täna pohmakat pole, aga selline infarktieelne tunne küll.

                      Kommentaar


                        Ärkasin just, jõudsin linnast koju mingi 13. Tra küll, praegu tunne, et 31 ei jaksagi juua, aga küll üle läheb. Pean vist sõbrannale kirjutama, et taksoviina vaja, aga kui rahakotti piiluda, siis ega sealt midagi ilusat enam ei leia, tahaks ühe šampanja moodi joogi ka endale homme ludaba. Laudur, sixpäck, ja kaks pakki musta winstonit läheb nagunii. Aga praegu üritan kuidagi oma värinatest jagu saada.

                        Teeme kaine jaanuari? Aaa, tuli meelde, mul 11 sõbrannade sünna, ehk pole mõtet alustada vist. Vaatame jaanuari lõpus uuesti.

                        Kommentaar


                          Tuli meelde, et pole vett sitaks kaua tarbinud, rumalad peavadki kannatama.Kui joomist maha ei jäta, siis saan Tofoa varsti kätte.

                          Kommentaar


                            Paar päeva juba nagu olemine täitsa ok. Sai isegi vähe trenni tehtud. Kuid tuleb välja, et keha väsitamine oli vale otsus ja vaim annab nüüd õppetunni edasi... hommikul ärgates oli plaan otsida vähe uhkema habemega inimene ja temalt pommivöö hankida...siiani on. Hea, et aasta viimasel päeval ükski asi närvi ei aja. Hea,et Moskva venelased endi igipõliste hääde kommetega jalus pole.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mitte joomine, vaid tööl käimine tekitab pohmakaid! Mul ei oleks seda santi tunnet, kui ma võinuks rahulikult põõnata...
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Tuli meelde, et pole vett sitaks kaua tarbinud, rumalad peavadki kannatama.Kui joomist maha ei jäta, siis saan Tofoa varsti kätte.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X