320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    People who fully recover from the coronavirus can be left with '20 to 30%' less lung function, and gasping for breath when they walk quickly, Hong Kong doctors find


    See on viiruste puhul normaalne, eks?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Nojah. Kuna ma käntseldasin ära ja tulin nädal varem tagasi, siis tehniliselt ei pea nagunii tööle minema veel.
      Samas jääb muidugi arusaamatuks, miks Saaremaale lastakse veel minna ja sealt mandrile tulla.

      trololroloo

      Määrati koju kaheks nädalaks. Lihtsalt kolleegid võiks perse sõita.
      Tuled eelmine nädal ükskõik kuskohast - visatakse high faivi kontoris.
      Tuled see nädal - insta katkuhaige.

      Kommentaar


        Sekundeerin Stokile ja tekitab ikka tõsised küsimusi, et mis teil eestlased viga on jah. Kristiine Prismas sellised järjekorrad kell kaks päeval, et paha hakkab ja ei pea muidugi mainima mis asju kokku ostetakse. Ma ei kujuta ette, kui see asi veel rohkem lappama läheb, mis siis saab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Sekundeerin Stokile ja tekitab ikka tõsised küsimusi et mis teil eestlased viga on jah. Kristiine Prismas sellised järjekorrad kell kaks päeval, et paha hakkab ja ei pea muidugi mainima mis asju kokku ostetakse. Ma ei kujuta ette, kui see asi veel rohkem lappama läheb, mis siis saab.
          Eem...pool Tallinnat saadeti eile-täna pikemaks ajaks kodukontorisse. Kahtlustan, et selliseid inimesi on päris palju, kellel pole kodus varusid, et kasvõi mõnedki päevad tubaselt üle elada.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Eem...pool Tallinnat saadeti eile-täna pikemaks ajaks kodukontorisse. Kahtlustan, et selliseid inimesi on päris palju, kellel pole kodus varusid, et kasvõi mõnedki päevad tubaselt üle elada.
            See meeletu kokkuostmine ei hakanud ju eile-täna pihta. Pole vist kunagi Prismas pidanud ootama 35 minutit järjekorras, et saada 2 salaamit, 2 kadakajuustu ja 2 veini( minu elujäämise menüü)

            Kommentaar


              No asja juures on absurdne see, et suure tõenäosusega on Eestis neid nakatunuid ikka oluliselt rohkem kui testidega tuvastatud ja kõige suurema tõenäosusega saadki ju hetkel nende samade tegelastega kuskil järjekorras kokku. Ehk siis poes hulluks minnes lood endale märksa suurema tõenäosuse asi külge saada. Mind ei kutsu küll mitte miski hetkel poodi, paarinädalane asjade varu on alati kodus olemas ja talveperioodil oleme asju eranditult ainult kulleriga koju tellinud. Nende järjekorrad on muidugi 3-4 päevased nüüd, aga no elab üle.
              Ma kuskilt kuulsin, et see vetsupaberihüsteeria peamine põhjus on nõukaaja defitsiidi mälestused. Ämm ja äi rääkisid ka, et neil on elavalt meeles ajad kui mitte miskit saada polnud ja vetsupaber oli üks nendest asjadest ja hirm on eelkõige selles, et kui tehase töötajad haigestuvad, siis kes see paberit teeb. See ehk seletab ka seda, et miks just vanemaealine seltskond seal poodides mürgeldab praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                No asja juures on absurdne see, et suure tõenäosusega on Eestis neid nakatunuid ikka oluliselt rohkem kui testidega tuvastatud ja kõige suurema tõenäosusega saadki ju hetkel nende samade tegelastega kuskil järjekorras kokku. Ehk siis poes hulluks minnes lood endale märksa suurema tõenäosuse asi külge saada. Mind ei kutsu küll mitte miski hetkel poodi, paarinädalane asjade varu on alati kodus olemas ja talveperioodil oleme asju eranditult ainult kulleriga koju tellinud. Nende järjekorrad on muidugi 3-4 päevased nüüd, aga no elab üle.
                Ma kuskilt kuulsin, et see vetsupaberihüsteeria peamine põhjus on nõukaaja defitsiidi mälestused. Ämm ja äi rääkisid ka, et neil on elavalt meeles ajad kui mitte miskit saada polnud ja vetsupaber oli üks nendest asjadest ja hirm on eelkõige selles, et kui tehase töötajad haigestuvad, siis kes see paberit teeb. See ehk seletab ka seda, et miks just vanemaealine seltskond seal poodides mürgeldab praegu.
                Valem (nagu ka elu puhul, kus surmast pole pääsu) on see, et arvesta/mõtle, et oled viiruse kandja.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar




                  Tuli inf, et ühel mu laste lasteaia töötajal (remondimees) diagnoositi koroona.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kui pikad on praegu järjekorrad e-toidupoodides, et kas nt täna tellides on lootust esmaspäeval kaup kätte saada?
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Kui pikad on praegu järjekorrad e-toidupoodides, et kas nt täna tellides on lootust esmaspäeval kaup kätte saada?
                        Ei. Märgid.

                        Kommentaar


                          Tundub nagu legit plaan?

                          Coronavirus: 60% of UK population need to become infected so country can build 'herd immunity', government's chief scientist says

                          Kommentaar


                            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                            Kui pikad on praegu järjekorrad e-toidupoodides, et kas nt täna tellides on lootust esmaspäeval kaup kätte saada?
                            Eile Tallinnas tellides lubati Selveris järgmise nädala reedet

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Eile Tallinnas tellides lubati Selveris järgmise nädala reedet
                              Hirm on tõesti nii suur, et keskealised ei julge poodi minna? Päriselt ka või?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X