320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Et keegi ei surnud ära? Või kuidas?
    Jah. Vaata ka haiglaravil olevate patsientide vanuseid vaktsineeritud vs vaktsineerimata.

    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Ja mis veel põnevam: kuna sümptomeid veel ei ole, siis haiguslehte perearst ei saavat anda.......ehk tuleb tööle minna, mitte isoleerida.
    Haigekassa kodulehe järgi antakse ka karantiiniks.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Miks meil ei räägita ega katsetata koroonaravis ivermektiini? Seniste katsetuste põhjal võiks eeldada, et meditsiinisüsteem kannaks üsna heal hulgal senisest rohkem nakatunuid välja ning ka suremus väheneks, kui õigeaegselt ja normaalsetes kogustes doseerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Miks meil ei räägita ega katsetata koroonaravis ivermektiini? Seniste katsetuste põhjal võiks eeldada, et meditsiinisüsteem kannaks üsna heal hulgal senisest rohkem nakatunuid välja ning ka suremus väheneks, kui õigeaegselt ja normaalsetes kogustes doseerida.
        Sama küss. Pluss ootaks Covaxini approvalit. Lihtne muuta, 1 süst, kestvus 12 kuud, odavam ja efektiivsem kui Pfizer
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Miks meil ei räägita ega katsetata koroonaravis ivermektiini? Seniste katsetuste põhjal võiks eeldada, et meditsiinisüsteem kannaks üsna heal hulgal senisest rohkem nakatunuid välja ning ka suremus väheneks, kui õigeaegselt ja normaalsetes kogustes doseerida.
          Muidugi suhteliselt kummaline on see, kuidas vaktsiini kasutus, mis võeti erakordselt kasutusele, on tegelikult mingi vandenõu, samas on täiesti okey võtta suurtes kogustes mingit suvalist ravimit, mis on mõeldud parasiitide vastu ja millel puudub tõestatud mõju.
          https://fullfact.org/health/ivermectin-covid-treatment/ võid siis lugeda täpsemat infot.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Jah. Vaata ka haiglaravil olevate patsientide vanuseid vaktsineeritud vs vaktsineerimata.
            Pigem kõlab, kui muteerumise kasvulava.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Pigem kõlab, kui muteerumise kasvulava.
              Oleks tal ainult kuhugi muteeruda. Lugemist: https://www.thetimes.co.uk/article/t...soon-jgh3lsmn6

              TLDR: Viiruste muteerumisel on oma sweet spot. Tee sinna ei ole eksponentsiaalselt kiirenev, vaid pigem leitakse see prevalveeriv variant väga kiiresti. Delta võiks loogiliselt olla covid-i sweet spot.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Võiks, võiks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Eks ta maitse asi on, kas arvata midagi teaduse pinnalt või niisama pimesi.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Keegi teab miks enam ei avaldata eelmisel p2eval testitud vaktsineeritute koguarvu?
                    Paar p2eva mingi suvepuhkuse asendaja kogemata andis v2lja selle numbri?
                    V6iks ju asi l2bipaistev olla,et inimesed saaksid % arvutada ja keskutledA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Eks ta maitse asi on, kas arvata midagi teaduse pinnalt või niisama pimesi.
                      Just, just. Usaldan instantsi, mille eesmärk on kahelda. Kõhklus ja kahtlus - oo, ei!
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Just, just. Usaldan instantsi, mille eesmärk on kahelda. Kõhklus ja kahtlus - oo, ei!
                        Mitte kahelda vaid uurida ja esitada küsimusi ning otsida lahendusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Mitte kahelda vaid uurida ja esitada küsimusi ning otsida lahendusi.
                          Küsimuse motivaatoriks pole kahtlus?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Mitte kahelda vaid uurida ja esitada küsimusi ning otsida lahendusi.
                            meditsiinivaldkond jääb valdavale osale rahvastikust siiski liiga hämaraks, et ise hakata uurima ja lahendusi otsima, aga selles hoolimata on igas seltskonnas ekspertvirolooge, kes lisaks on igapäevaselt projektijuhid, müügijuhid ja poe juhatajad.

                            Isegi Hillar Kohv on ogavalgu-spets ja koroonatesti-konossööör.

                            Kommentaar


                              Teist 22rmust " pange yksk6ik mis mulle 6lga " v6id lugeda kui l2hed palju lehekylgi tagasi.

                              Kommentaar


                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X