Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kuulsin täna linnapealt, et laupäeval või pühapäeval plaanitakse vabakal suurt meeleavaldust ja see kogub juba kordades rohkem tuure kui kevadel toimunud maskivastaste üritused. On see real deal?
    Vaata Varro FBd.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Kuulsin täna linnapealt, et laupäeval või pühapäeval plaanitakse vabakal suurt meeleavaldust ja see kogub juba kordades rohkem tuure kui kevadel toimunud maskivastaste üritused. On see real deal?
      No hetkel kehtib see Ari bitt siin - Facebookis on 42k attendi aga kohale tuleb ikka üks Meelis

Comment

Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        No hetkel kehtib see Ari bitt siin - Facebookis on 42k attendi aga kohale tuleb ikka üks Meelis
        Kurat ma kardan, et sinna tuleb mass kohale ma ei tea miks, aga maskivastasus ja seal oli tõesti eliitprotesterid kohal, aga hetkel sotsiaalmeedias ja vaatan, siis suvalised inimesed massides on hakanud ikka väga kõvasti ütlema, et ma veits kardan seekordset üritust küll ja sellega kaasnevat. Loodan, et inimesed on mõistlikud, aga siiski...

Meie riigis on ammu karjunud ühe korraliku meeleavalduse ja rahva tänavatele tulemise järgi, aga mitte sellisel hetkel ja sellise teemaga....

Comment

Kurat ma kardan, et sinna tuleb mass kohale ma ei tea miks, aga maskivastasus ja seal oli tõesti eliitprotesterid kohal, aga hetkel sotsiaalmeedias ja vaatan, siis suvalised inimesed massides on hakanud ikka väga kõvasti ütlema, et ma veits kardan seekordset üritust küll ja sellega kaasnevat. Loodan, et inimesed on mõistlikud, aga siiski...

Meie riigis on ammu karjunud ühe korraliku meeleavalduse ja rahva tänavatele tulemise järgi, aga mitte sellisel hetkel ja sellise teemaga....
          Ma loodan ka, et mass kohale tuleb ja üksteist rist-nakatab.
          Ja lisaks ootan huviga mida tähendab "võidelda" vabaduse eest. Kuidas see võitlus välja näeb? Keegi teeb Lutsariga üks-ühele või mida?

Comment

Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Ma loodan ka, et mass kohale tuleb ja üksteist rist-nakatab.
            Ja lisaks ootan huviga mida tähendab "võidelda" vabaduse eest. Kuidas see võitlus välja näeb? Keegi teeb Lutsariga üks-ühele või mida?
            No halba ma neile ei soovi - tegemist siiski pigem (väärinfo) ohvritega.
            Palju neid kohale ilmub sõltub muidugi suuresti ka ilmast.

Comment

Eestlased - muidu maailma esirinnas ateismis, aga jookseme kohale kui usumees kutsub.
              Samas ka irooniline. Paljud kohaleminejad on need "mõtle oma peaga" ja "lambakari" vennad. Samas, on jumalasõna levitaja just Jumala karjane maapeal lambukeste juures. Go figure.
              Aga jah. Ka politsei vist hoiatab vägivalla puhkemise eest.

Comment

Ei tule sinna mingit rahvast kokku, ärge lootkegi. Niigi õhk pingest paks ja vastupidiselt siin kujunenud pildile ei ole suurem hulk mittevaksituid nö varrovooglaidlased ega tõnumaalased, vaid kahtlevad.

Aru ma ei saa, et kuidas meil on ainult natuke väiksem % vaksitud (+ poisu läbipõdenuid), kui naiteks Rootsis ja kõik sõidan suure hooga perse suunas. Ehk mõni asjaga kursis ole suuda seletada.
                Suur on haiglas nakatuvate %?

Comment

Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kas ma saan sust õigesti aru, et õed ja arstid ei tee ületunde, sest nad pole mehed? Et rohkem ületunde teevad mehed mujal? Või mis su mõte oli? Mina ja plastic räägime sellest, et inimesed on sunnitud tegema ületunde asjasse, mida nad ei valinud (covid intensiiv) ja sina ütled, et probleemi pole, sest ületunde teevad mehed mujal?
                  Valesti saad aru. Möte oli, et nad pole ainukesed ületöötegijad ja kannatajad kes periooditi muid ülesandeid teeb ning vahel ongi life bitch

“Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Comment

Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Valesti saad aru. Möte oli, et nad pole ainukesed ületöötegijad ja kannatajad kes periooditi muid ülesandeid teeb ning vahel ongi life bitch

Siin tabelis on tõesti ehk faktiliselt väljatoodud graafik, aga ma usun, et ka futbolidipaul mõtleb, et tegelikuses on ju ka inimlik faktor, et kui kalur või ehitaja teeb ületunde, siis ta teeb seda ju ikka vabatahtlikult ja raha eesmärgil. Meditsiinitöötajate puhul me räägime ju hetkel väga palju sellest, et kas sa teed ületunde või keegi sureb ultimaatumist. Ehitaja läheb koju, sest ta ei viitsi rohkem, siis noh ei juhtu midagi ja teeb homme edasi. Meil meditsiinitöötajad lähevad koju, sest tööpäev on läbi, siis on tagajärjed katastroofilised hetkel...

Comment

Siin tabelis on tõesti ehk faktiliselt väljatoodud graafik, aga ma usun, et ka futbolidipaul mõtleb, et tegelikuses on ju ka inimlik faktor, et kui kalur või ehitaja teeb ületunde, siis ta teeb seda ju ikka vabatahtlikult ja raha eesmärgil. Meditsiinitöötajate puhul me räägime ju hetkel väga palju sellest, et kas sa teed ületunde või keegi sureb ultimaatumist. Ehitaja läheb koju, sest ta ei viitsi rohkem, siis noh ei juhtu midagi ja teeb homme edasi. Meil meditsiinitöötajad lähevad koju, sest tööpäev on läbi, siis on tagajärjed katastroofilised hetkel...
                      Põhimõtteliselt, aga meditsiinis ei tehta ületunde, et ma olen paar tundi kauem. Seal võetakse lisavahetus. Lisavahetus, sest ei ole kedagi, kes muidu kataks.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Comment

Nii on nõme mõelda, aga hea on, et Lätil meie kõrval on halvem. Eks meid ootab varsti sama saatus ees ja... siis läheb see protsess meil ehk natukenegi väiksema vastuseisuga kui ilma Läti võrdluseta läheks.

15. detsembriks neil mingi sundvaktsineerimine vist ka erasektoris? et kui kliendiga või kolleegiga kokkupuude on, siis kohustus vaktsineerida selleks ajaks. Õige kah kui nii.

Me siin peame valimisi ja laulame ennast vabakal vabaks, olles lätist 1 kuu maas. Ema ja padrunite palve koht imo.

Comment

Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Nii on nõme mõelda, aga hea on, et Lätil meie kõrval on halvem. Eks meid ootab varsti sama saatus ees ja... siis läheb see protsess meil ehk natukenegi väiksema vastuseisuga kui ilma Läti võrdluseta läheks.

15. detsembriks neil mingi sundvaktsineerimine vist ka erasektoris? et kui kliendiga või kolleegiga kokkupuude on, siis kohustus vaktsineerida selleks ajaks. Õige kah kui nii.

Me siin peame valimisi ja laulame ennast vabakal vabaks, olles lätist 1 kuu maas. Ema ja padrunite palve koht imo.
                          Erasektori sundvaktsieerimine meil tekitab ka küsimusi. Minumeelest hetkel oleks olnud ideaalne koht valitsusel Anneli Otti sundida tagasiastuma kui ei soovi vaktsiini teha ja saata esimene korralik signaal ühiskonnale. Selleasemel Kaja Kallas ütleb otse välja, et ta saab oma tööd jätkata ja leiame viisi, kuidas seda teha parimal võimalikul viisil. Umbes selline, et kes ei taha, siis ei taha ja küll siis mingi muu lahenduse leiame. Ma ei kujuta ette, et kuidas me hetkel sellise suhtumise pealt tipust jõuame üldise sundvaktsineerimiseni mingites sektorites.

Comment

Ott on üsna hästi ette spinnitud. Kiige üle pole mōned päevad keegi jauranud.

Comment

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Eks poliitmängud käivad ikka, et üks võtab teise pealt tule. Kas tahtlikult või juhuste kokkusattumusena. Lihtsalt see Kaja Kallase ja valitsuse üldine seisukoht, et saab tööd jätkata ja vaadatakse kuidas seda teha võimalikult mugavalt nagu ajab lihtinimesena väga närvi. Ühtepidi piirangutega ja üritatakse näidata, et antivaktsineerimine on halb ja koormused just tänu sellele aina suurenevad jne ning siis järgmisel hetkel nagu antakse sellele roheline tuli ja signaal ühiskonnale, et noh saab ka muudmoodi.

Hetkel oleks olnud ideaalne koht inimlikust seiskohast minister lahkuma sundida ja saata signaal ühiskonnale, et vaktsineerima peab ja ilma selleta on väga raske ja mingites kohtades ka võimatu. Mul lihtsalt endal väga lähedane sugulane, kellega muidu ei suhtle, aga eile rääkisime pikalt ning, kes töötab ühe Eesti üldhaigla administratiivis ning mis seis tegelikult on ja kuidas see on reaalselt tiksuv pomm. Kui elu lukku keeratakse valitsuse suutmatusest, siis nagu kannatavad ju väga paljude inimeste sissetulekud (teenindussektor jne) ning ka minul on väga suur osa sissetulekutest sellega seotud ning kui vaatad, kuidas valitsus tegutseb, siis tekib küll peaga vastu seina jooksmise tunne.

Edit: Mul on tunne, et kui valitsus ja hetkel selliselt suhtub, siis see vaktsineerimine väga hullult ei suurene ning mu väga negatiivne ennustus on, et detsembris toimub full lockdown kõigile sõltumata, kas oled vaktsineeritud või mitte.

Comment

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga Oti suurim probleem on ju tema ebapädevus, kui vaktsiini puudus?

Aga erinevalt Nasfalist, ma ei näe, et see ei juhtuks! Detsember on cancelled!
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Comment

Working...
                                X