320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    aga asi ei ole niiväga ju vaxxxxxxitutes, sest nemad nii kergelt haiglasse ei satu ja piirangud tulevad selleks, et mitte ülekoormata haiglaid.

    aga jah, eks ta sellest tuli, et võimul olles ei saa ju enne valmisi piiranguid peale panna.
    On ju asi vaxxitutes

    Ma oleks tahtnud see nv minna Smilesit kuulama ja astronauti Veenusesse laulma, aga tra pede valitsus ei luba.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Pole selleks üldse vaja nii palju arsti eriala haridusega inimesi juurde. Usun, et siin on küllalt inimesi, kes oskab seletada, millist ressurssi on vaja ja kui lühikese ajaga saab seda ette valmistada, et neist ka tänases olukorras abi oleks.
      Sinu usust on vähe kasu. Või sa lihtsalt rämedalt alahindad arsti eriala keerukust.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Pole selleks üldse vaja nii palju arsti eriala haridusega inimesi juurde. Usun, et siin on küllalt inimesi, kes oskab seletada, millist ressurssi on vaja ja kui lühikese ajaga saab seda ette valmistada, et neist ka tänases olukorras abi oleks.
        Tegelikult on neid vastuseid siin sulle ju erinevate teemade raames päris palju antud tho

        Kommentaar


          https://epl.delfi.ee/artikkel/950964...aktsineerimine päris hea artikkel. Autorid on kõvasti vaeva näinud. Selliseid tahaks rohkem näha!

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            mu lingitud artikkel oli 2020 aastast kus polnud veel vaktsiinist juttugi, lihtsalt kellele viirus ohtlikum on. Ma ei ürita õigustada ega kaitsta midagi, lihtsalt viimase 2 aastaga kodus istudes saanud tugitoolieksperdiks ning ei mõista miks nii vastuoluline on väita, et on olemas teatud riskigrupp inimesi kellele haigus mõjub rängemalt ja kellel suurem tõenäosus haiglasse sattuda. Kui eesmärk on haiglakoormust kontrolli all hoida, siis see tundub ju mõistlik koht kuhu oma energia suunata? Kui taustal toimub eraviisiline töö nendega (a'la need personaalsed kõned millest juttu olnud) siis fair enough.
            Mis sõnumi see ühiskonnale saadaks, kui valitsus oma eesmärgid vaktsineerimise osas koomale tõmbaks ning ainult teatud riskigrupile keskenduks? Ei tundu just kuigi mõistliku lähenemisena ajal, kui kommunikatsiooni ja kriisijuhtimise alaseid omaväravaid on niigi arutult palju juba löödud.

            Kommentaar


              Sõltub eesmärgist.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kallas: kõik otsused, mis teeme, on kantud kahest eesmärgis. Number üks: avatud ühiskond. Number kaks: innustame inimesi vaktsineerima. Käsk isolatsiooni jääda lahjendaks inimeste motivatsiooni vaktsiini saada. Meil on vaktsineerimine jälle aeglustumas. Lõpp on raske.

                No mida perset. Kallas ju kutsub viirust levitama.
                Ganvix!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                  Kallas: kõik otsused, mis teeme, on kantud kahest eesmärgis. Number üks: avatud ühiskond. Number kaks: innustame inimesi vaktsineerima. Käsk isolatsiooni jääda lahjendaks inimeste motivatsiooni vaktsiini saada. Meil on vaktsineerimine jälle aeglustumas. Lõpp on raske.

                  No mida perset. Kallas ju kutsub viirust levitama.
                  Peamine eesmärk on paberitel vaktsineeritust näidata - muud midagi...

                  Olen vaktsineerimata ning nüüdseks vähemalt korra üle saanud ka. Esiteks ei antud Mulle hostelis tuba, mille tulemusena magasin novembri esimestel öödel lihtsalt suure tee ääres autos (mootori jätsin käima, mille tulemusena süttis hommikul mootorituli, ilmselt tahmas täis) ning teiseks ei saanud oma uuele autole Saksamaale ise järgi minna (info kiirtestide kohta piiride vahel piisavalt segane ja laialivalguv), vaid pidin põrsas kotis laskma treilaga siia tuua (ise tahtsin, kedagi otseselt viimases ei süüdista, lihtsalt ainulaadse varustusega auto). Selle jutuga tahan öelda, et vaktsineerige kõik, kes seda soovivad. Kui enne kiirtesti kaotamist olin veel viisakusest ootamas/venitamas, et äkki ikka teen varsti ära jne siis hetkel tahaks öelda, et riik võiks omadega kuu peale käia...

                  Ma ei suuda täita soovituslikku käsku, mis on oma olemuselt ajuvaba, nagu Kallase viimane sõnavott seda taas näitab...

                  (PS. 12-aastasena diagnoositi Mul hüperallergilisus)
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Esiteks ei antud Mulle hostelis tuba, mille tulemusena magasin novembri esimestel öödel lihtsalt suure tee ääres autos (mootori jätsin käima, mille tulemusena süttis hommikul mootorituli, ilmselt tahmas täis) ning teiseks ei saanud oma uuele autole Saksamaale ise järgi minna (info kiirtestide kohta piiride vahel piisavalt segane ja laialivalguv), vaid pidin põrsas kotis laskma treilaga siia tuua (ise tahtsin, kedagi otseselt viimases ei süüdista, lihtsalt ainulaadse varustusega auto). Selle jutuga tahan öelda, et vaktsineerige kõik, kes seda soovivad. Kui enne kiirtesti kaotamist olin veel viisakusest ootamas/venitamas, et äkki ikka teen varsti ära jne siis hetkel tahaks öelda, et riik võiks omadega kuu peale käia...

                    Ma ei suuda täita soovituslikku käsku, mis on oma olemuselt ajuvaba, nagu Kallase viimane sõnavott seda taas näitab...

                    (PS. 12-aastasena diagnoositi Mul hüperallergilisus)
                    Näed ju statistikast, et vaktsiinid toimivad. Mitte küll ideaalselt, aga toimivad. Miks vastanduda lihtsalt vastandumise pärast?

                    Töötava mootoriga autos magamine on kordades ohtlikum kui vaktsineerimine.

                    Kommentaar


                      See on kummaline jah, et "oi tegelt mõtlesin vaktsineerida" ja "ei ole vastane" ja "usaldan ju tegelt teadust" jne jne, AGA kuna riik on munn ja Kallas on veel munnim, siis ikkagi ei vaktsineeri ja ajan arusaamatut jonni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                        Ma ei suuda täita soovituslikku käsku, mis on oma olemuselt ajuvaba
                        Minu meelest on selline põhjendus ajuvaba. Konkreetset käsku suudaks täita? Või siis saadaks ka kõik nahhi, et fuck it? Või on selline rebel olemine kuidagi väikse riistaga seotud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          See on kummaline jah, et "oi tegelt mõtlesin vaktsineerida" ja "ei ole vastane" ja "usaldan ju tegelt teadust" jne jne, AGA kuna riik on munn ja Kallas on veel munnim, siis ikkagi ei vaktsineeri ja ajan arusaamatut jonni.
                          Lol just

                          Kommentaar


                            väravavahile vastandujad - kas üks peapõhjusi ei või siiski siin peituda?
                            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust

                            (PS. 12-aastasena diagnoositi Mul hüperallergilisus)
                            Et sellisel juhul on ettevaatlikus ma arvan siiski mõistetav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              väravavahile vastandujad - kas üks peapõhjusi ei või siiski siin peituda?


                              Et sellisel juhul on ettevaatlikus ma arvan siiski mõistetav.
                              Heh, yolo!
                              Ma olin Eesti üks esimese multiallergikuid, käisin iga paari kuu tagant Võrust Tallinna allergoloogi juurde, kuna toona oli umbes üks allergoloog kogu Eesti peale. Mulle ei tehtud seetõttu lapsena ühtegi vaktsiini, aga täisealisena on küll jummala savi olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                See on kummaline jah, et "oi tegelt mõtlesin vaktsineerida" ja "ei ole vastane" ja "usaldan ju tegelt teadust" jne jne, AGA kuna riik on munn ja Kallas on veel munnim, siis ikkagi ei vaktsineeri ja ajan arusaamatut jonni.
                                Mõni inimene ostab uue elamise, kus ventilatsioon on vigane ja kolib sisse ning teeb korda... vist (teame vast kõik seda, et liistud jäävadki paigaldamata).
                                Teine laseb ennem korda teha ja siis ostab, kolib sisse.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X