320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühendagu elektrivõrgust lahti ja olemas. Vesi ka kinni keerata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Kui oleks mingi sulle isiklikum keiss, kas sa räägiksid sama juttu? Näiteks sinu korteris on puuküürnik? Naaber peab mingit kahtlast, mis häirib sinu elu?
      Kui mu korteris on puuküürnik ja seadus ei luba teda välja tõsta, siis ei saa politsei hakata minu personaalsetest emotsioonidest või politseinike endi sümpaatiast/kaastundest lähtuvalt kiirreageerijate ja komissar rexidega seina maha sõitma. Ja ma arvan, et see on okei. Siin tuleb vaadata seaduste poole, mis seda asja lubavad ning otsida lahendust sealt.

      Või mis sa tahad, et meil oleks riigis nii, et seadused küll ei luba, aga kuna puuküürnikud on munnid ja kõik saavad aru, et nad munnid, siis võiks ment ka nagu silma kinni pigistada kui üürnikule kandid peale saadaksin või veel enam, mendid võiksid ise appi tulla ka?

      Kommentaar


        Seda pole siin vist veel olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Seda pole siin vist veel olnud.

          Ma suutsin uudistest ignoda seda, aga kui Pints paneb, siis peab ju vaatama... Et istu sisse, seda esiteks.

          Teiseks, ma tahaks, et minu elus oleks mingi pereväline teema, mis mind huvitaks/sütitaks/draiviks nagu neid vendi see "asi".

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Teiseks, ma tahaks, et minu elus oleks mingi pereväline teema, mis mind huvitaks/sütitaks/draiviks nagu neid vendi see "asi".
            Sa ju oled manu fänn. Keegi ümberringi ei mõista sind ja kõik naeravad su üle. Sellest ei piisa?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Ma suutsin uudistest ignoda seda, aga kui Pints paneb, siis peab ju vaatama... Et istu sisse, seda esiteks.

              Teiseks, ma tahaks, et minu elus oleks mingi pereväline teema, mis mind huvitaks/sütitaks/draiviks nagu neid vendi see "asi".
              Ilmselt saan taas sisse istuda aga tahad paremat huumorit kuulata/vaadata, siis mine kae Andero Pebre ja Meeli Lepsoni seina. Pebre on nüüd ka õigusteadlane.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Sa ju oled manu fänn. Keegi ümberringi ei mõista sind ja kõik naeravad su üle. Sellest ei piisa?
                See veidi sellel tasemel huumor, et ise saad kahelt suure fallosega mustanahaliselt eiffelit ja kutsud teisi homodeks tbh.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  See veidi sellel tasemel huumor, et ise saad kahelt suure fallosega mustanahaliselt eiffelit ja kutsud teisi homodeks tbh.
                  Ma ei mõista sind hetkel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma ei mõista sind hetkel

                    juve fännid valivad ka sotse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      juve fännid valivad ka sotse
                      Ei vali kõik.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma ei mõista sind hetkel
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        See veidi sellel tasemel huumor, et ise saad kahelt suure fallosega mustanahaliselt eiffelit ja kutsud teisi homodeks tbh.
                        .....

                        Kommentaar


                          Poisid ärge unustage Hiina viirus siiski teemaks

                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Kallis ajakirjandus. Ootame uudiseid Kitseküla Spordiklubist. Ongi jokk ja kõik on maruhästi nüüd?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Kallis ajakirjandus. Ootame uudiseid Kitseküla Spordiklubist. Ongi jokk ja kõik on maruhästi nüüd?
                              Elate puu otsas??

                              Uudis väljas:

                              Terviseametiga vägikaigast vedav Sparta spordiklubi teatas täna hommikul, et tegutseb nüüd Kitseküla Kehakummardajate Kiriku nime all ning koroonapassi peab nüüd näitama ainult Jumalale. Endise Sparta, nüüdse Kitseküla Kehakummardajate Kiriku vägikaikavedu Terviseametiga on jõudnud punkti, kus endise Sparta spordiklubi juht loobus ruumidest ja andis ohjad uuele operaatorile, Jumalale. Uueks kiriku juhiks on sedapuhku läbi Kitseküla Kehakummardajate […]

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Kas need kommentaarid seal all on päris või nad tõesti ei mõista, et tegemist on satiiriga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X