320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kas need kommentaarid seal all on päris või nad tõesti ei mõista, et tegemist on satiiriga?
    facebooki nupuke seal näitab 5,3 tuhandet jagamist (enamikel lugudel paarisaja ringis). miskipärast ei usu, et jagamapanevaks jõuks on peen huumorisoon.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      facebooki nupuke seal näitab 5,3 tuhandet jagamist (enamikel lugudel paarisaja ringis). miskipärast ei usu, et jagamapanevaks jõuks on peen huumorisoon.
      Kurb. Üha enam hämmastab (ilmselt olen naiivne olnud), et kui paljudel puudub funktsionaalne lugemisoskus ja allikakriitika.

      Kommentaar


        Inglismaa jalgpalli esiliigas leidis teisipäeva õhtul aset hirmutav intsident, kui Sheffield Unitedi ja Readingu kohtumises kukkus kokku 30-aastane Šoti koondise poolkaitsja John Fleck.


        ehk liigitub vandenõude alla, aga +1 FIFA syddari counterisse. Laste vaktsiinidesse Pfaizer pidi juba südamerohtusid zisse panema ja ehk peaks ka täiskasvanute koostist modifitseerima.

        Tähelepanu: vaktsiinide kõrvalmõjud on väga harvad ja vakrtsiinid toimivad mida näitab ka haiglaravi vajavate osakaalud jms
        Ganvix!

        Kommentaar


          Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
          https://sport.delfi.ee/artikkel/9521...gamangus-kokku

          ehk liigitub vandenõude alla, aga +1 FIFA syddari counterisse. Laste vaktsiinidesse Pfaizer pidi juba südamerohtusid zisse panema ja ehk peaks ka täiskasvanute koostist modifitseerima.

          Tähelepanu: vaktsiinide kõrvalmõjud on väga harvad ja vakrtsiinid toimivad mida näitab ka haiglaravi vajavate osakaalud jms
          Meeli Lepson on Soccerneti foorumi kasutaja?

          Kommentaar


            Mis teema sul selle Meeli Lepsoniga on ma pole kuulnud sellest inimesest. RIP alateemas ma plärtsunud sulle vastu. Kuskil teemas keegi kirjutas, et FIFA on registreerinud see aasta väga palju südameprobleeme profimängijatel olgu selleks siis läbipõdemine või vaktsiin. Jumal teab. Ei saa nüüd nii lameaju ka olla, et koguaeg paaniliselt vaktsiini välistada.
            Ganvix!

            Kommentaar


              Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
              Mis teema sul selle Meeli Lepsoniga on ma pole kuulnud sellest inimesest. RIP alateemas ma plärtsunud sulle vastu. Kuskil teemas keegi kirjutas, et FIFA on registreerinud see aasta väga palju südameprobleeme profimängijatel olgu selleks siis läbipõdemine või vaktsiin. Jumal teab. Ei saa nüüd nii lameaju ka olla, et koguaeg paaniliselt vaktsiini välistada.
              kosmos ikka. elvis või pebre?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kenad loba,
                aga tänaseks on olemas uus tüvi Aafrikamaal ja tal kohvrid juba pakitud ning ootab reisijat keda oma peremeesorganismina kasutades külla tulla, ja ta tuleb. Vaktsiinipass lubab vabalt reisida ja lennujaamas mingit erikontrolli polevat Mis pakute, kas pannakse lennuliiklus jälle seisma? Luftwaffe aktsi veits kukkus juba.
                Ganvix!

                Kommentaar


                  Ei tea, aga su kahjurõõm on veits haiglane :/

                  Kommentaar


                    Eijole kahjurõõm. Kui midagi persepoole sõidab, siis kõik saavad pihta. Praegu tundub see kauge mure aga see liigub kiirelt sest pandeemia ei kehti paberiga inimiestele. Jutt et vaktsineeritud ei nakku ja edasi ei kanna viirust ei huvita.
                    Ganvix!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                      Eijole kahjurõõm. Kui midagi persepoole sõidab, siis kõik saavad pihta. Praegu tundub see kauge mure aga see liigub kiirelt sest pandeemia ei kehti paberiga inimiestele. Jutt et vaktsineeritud ei nakku ja edasi ei kanna viirust ei huvita.

                      Kes see seda on öelnud, tipp teadlastest?

                      Kommentaar


                        Kuulge sõbrad, miks te peate neid trolle toitma?
                        Kõige lihtsam on selliseid inimesi/postitusi ignoreerida. Nendega diskuteerimine on sama, mis bensiiniga tulekahju kustutada
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                          Kes see seda on öelnud, tipp teadlastest?
                          Peep Taimla
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Selle uue tüve taustal sobiks see videolõik mingist noorest eesti tšikist kes mingis äkk-intervjuus ütles, et kõik on pekkis ja me sureme ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Selle uue tüve taustal sobiks see videolõik mingist noorest eesti tšikist kes mingis äkk-intervjuus ütles, et kõik on pekkis ja me sureme ära.


                              metaverse
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Selle uue tüve taustal sobiks see videolõik mingist noorest eesti tšikist kes mingis äkk-intervjuus ütles, et kõik on pekkis ja me sureme ära.
                                Kooli alguse puhul Delfile intervjuu andnud õpilane Kerttu Parmas paljastas muu seas ka lause, mis on pannud kodumaa kihama ja noore neiu mõtet edasi jagama. R2 valis Kerttu nädala tegijaks ning palus tal veidi selgitada, mis mõne päevaga kurikuulsaks saanud lause taga on.


                                See?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X