320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Kinnisvara kohta:



    Ma olen seda juttu kuulnud mingi 2013a alates. Arvamusi?
    Millalgi kindlasti mull lõhkeb. Millal ja mis mahus, on juba parem küsimus. Kriisi ennustamine on jube popp, sest kui kümme korda mööda ja ühe korra täppi paned, oled täielik geenius!

    Kommentaar


      Hoiuste mahud kasvavad, keskmine palk 8%+ kasvutrendis, ehitussektori sisendhind kasvab inflatsiooni tõttu ja kortereid on väidetavalt turul vähem kui tahtmist.

      Tallinna keskmine m2 on mingi 1,5 Tallinna ja Harjumaa keskmist palka jaanuari kv hindadega. Aastaid vist seal vahemikus juba, nata nüüd tõepoolest tõusnud. 2008. a oli see mingi 2,5x?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Miks indexid ja läbi millise platvormi, kui tohib küsida?

        Seda muidugi unustasin oma postis mainida, et indexid on ka teema millega 2022 tegeleda plaanin.
        Kuna eluaegne swedbanki klient, siis läks kuidagi sujuvalt, et seal alustasin aktsiatega ning tutvusin ka indeksitega. Seal minu hinnangul täiesti hea valik minimaalse kuluga variante. Eks pidevalt õpib juurde ja vb paari kuu pärast juba põgenen ummisjalu sealt, aga hetkel tundub mugav ja soodne variant

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          - - - Tark jutt - - -
          Mina treidin Swedbangis, ei tunne puudust millestki. Rahva IPOde alguses Swed ei jookse kokku erinevalt LHVst.

          Kommentaar


            Ma ei toeta väga hasartmänge, kuna see kõik on põhimõtteliselt lihtsalt õnn ilma strateegia võimaluseta kus sina ei saa üldse mitte midagi kontrollida. Enda jaoks tegin investeeringu väärtpaberitesse ja krüptosse. Omal ajal võtsin aadressil https://www.sms-laen.com/ hea protsendiga laenu ja otsustasin proovida jäägile investeerida ning kui iganes see ka ei kõlaks, tegin õige otsuse ja nüüd hobi korras jälgin tõesti turgu ja uurin optsiooniinvesteeringu erinevaid võimalusi, sest raha peaks tõesti sinu kasuks töötama ja mitte sina raha pärast. Loodan, et tulevikus saan endale uus bmw x6 salongist vabalt võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Clayborne Vaata postitust
              Ma ei toeta väga hasartmänge, kuna see kõik on põhimõtteliselt lihtsalt õnn ilma strateegia võimaluseta kus sina ei saa üldse mitte midagi kontrollida. Enda jaoks tegin investeeringu väärtpaberitesse ja krüptosse. Omal ajal võtsin aadressil https://www.sms-laen.com/ hea protsendiga laenu ja otsustasin proovida jäägile investeerida ning kui iganes see ka ei kõlaks, tegin õige otsuse ja nüüd hobi korras jälgin tõesti turgu ja uurin optsiooniinvesteeringu erinevaid võimalusi, sest raha peaks tõesti sinu kasuks töötama ja mitte sina raha pärast. Loodan, et tulevikus saan endale uus bmw x6 salongist vabalt võtta.
              Plastic, kas selge trolli üle võib nalja teha või ei?

              Kommentaar


                X7 > x6

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  X7 > x6
                  +1... X6-l taga pea laes...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                    Sellest tuleb korralik alamärkimine. Halb aeg ja firma ähmane taust oma võlgadega.
                    That aged well.
                    "Airoboti aktsia märgiti kuuekordselt üle"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                      That aged well.
                      "Airoboti aktsia märgiti kuuekordselt üle"
                      Ma arvan, et seal on seos FOMO ja sellega, et eelmised on kõik kallimaks läinud, kui asja reaalse sisuga. Või eksin?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Equinor ASA?

                        Kommentaar


                          Swedbanki kaudu investeerides nii Balti kui ka välismaistesse aktsiatesse, on tuledeklari täitmine selline muhe sisekaemusesse vaatav tegevus mis olenevalt tehingute arvust võib võtta ka 1.5h.

                          Kommentaar


                            Miks? Mis seal teha tuleb?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Miks? Mis seal teha tuleb?
                              Mul see Swedbanki invest aruanne ei paku õiget kontot vaid tavalist igapäevast kontot. Siis ma peaks sealt 500 rea hulgast müügid ja ostud ära märkima ükshaaval.

                              Läksin teist teed ja MTAs täitsin Eesti välised kauplemised käsitsi sisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Mul see Swedbanki invest aruanne ei paku õiget kontot vaid tavalist igapäevast kontot.
                                Raporti lehe üleval saad rippmenüüst valida, mis konto kohta soovid sea teha. Ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X