320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

    aasta parim lugu on psyhhoterrori \"sööge oma sitta\"
    peale selle veel jmke \"kalamaja\"

    välismaa bändidest niipalju, et eile kuulsin the hivest ja see oli suht pandav
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

      Originally posted by Newcastle
      Jep, see kuradi ketshupilugu ajab oksele...nõme keel nõmedate ja koldetate naiste suust jubedal viisil...:P
      Jutt või asi, hispaania keel on igati seks värk.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

        Mis mul siis möödunud aastast meenub? 2 (põhi)tegijat on mu allkirjas olemas...veel meenuvad vanad-head Kent ja Manic Street Preachers....


        P.S. Aasta 2002 kokkuvõte: 0 kinokülastust, 0 teatrikülastust, 0 kontserdikülastust, 0 loetud raamatut, 0 kirjutatud raamatut...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

          Originally posted by tembuu

          P.S. Aasta 2002 kokkuvõte: 0 kinokülastust, 0 teatrikülastust, 0 kontserdikülastust, 0 loetud raamatut, 0 kirjutatud raamatut...
          Tembu, kuidas siis nii välja kukkus? Mitte ühtegi kirjutatud raamatut?
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

            Mu luuleanne pole kadund,
            vaid kirjutada selge piin.
            Kas tõesti olen joodik-paadund,
            kui mulle maitseb valge viin...?
            Aastaks uueks,mis just saabund,
            anna lubaduse siin:
            sigadele teen ma silo,
            et nad võtaks juurde kilo.
            Et saaks jõuluks liha süüa,
            osa turul maha müüa,
            rahad lihtsalt läbi lüüa...

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

              Laiendaks veidi oma nimekirja 2002. aasta tipphetkedest muusikas:

              Audioslave \"Cochise\"
              Nightwish \"Everdream\" ja \"Bless the Child\"
              Korn \"Thoughtless\"
              The White Stripes \"Dead Leaves and the Dirty Ground\"
              Oasis \"Hindu Times\"
              Coldplay \"Scientist\"


              2002. aastat võib nimetada ka \"the-bändide\" eduaastaks ja neid polnud sugugi vähe- The White Stripes, The Hives, The Vines, The Datsuns jne. Sümpaatsetest uuematest puntidest tooks välja veel BRMC (Black Rebel Motorcycle Club)

              Aprillis tuli välja ka minu ammuse lemmiku, Manowari uus plaat \"Warriors of the World\" aga tulemuseks oli üsna suure pettumus. Nad üritavad küll oma rida ajada, kuid pika peale hakkab see juba veidi tüütavaks muutuma. Ühe loo sellelt kauamängivalt tooks siiski välja- live-versioonis \"Nessun Dorma\" G.Puccini ooperist \"Turandot\", mis on kahtlemata üks kõigi aegade kaunimaid muusikapalasid.


              ning veel üks kategooria: Aasta naljakamad laulud (videod)

              *Eminem \"Without Me\"
              *Jimmy Fallon \"Idiot Boyfriend\"
              *Tyskarna från Lund \"Global Fussball OK\", mida lasti MM-i ajal MTV Nordicus ikka päris palju.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                Seoses minu veidra muusikamaitsega pean aasta parimateks nimetama pisut ootamatud nimed. Otsest pingerida pole teinud, aga näiteks sellised tegelased paitasid kõrva:
                Aimee Mann
                Thea Gilmore
                David Baerwald
                Lemon Jelly
                John Mooney


                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                  Põhimõtteliselt jäi aasta uustulnuk veel mainimata. Selleks on The Streets, mis lööb nii verbaalselt kui musikaalselt. Kusjuures tõenäoliselt sobiksid kõik plaadi \"Original Pirate Material\" lood singliteks... Just don\'t mug yourself!!

                  2002 aasta tõi ka muidugi palju saasta, olemata võiksid olla Arnoldi ja Las Ketchupi tähelennud. Muidugi see ketshupisong on ikka nii kõva hitt, et isegi Claudio Lopez (Lazio) hakkas löödud väravat ketshupitüdrukute tantsuliigutustega tähistama. Dziisös...

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                    The Streets ja \"Original Pirate Material\" on tõesti väga meeldiv ajaviitemuusika.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                      Originally posted by Juks


                      Põhimõtteliselt jäi aasta uustulnuk veel mainimata. Selleks on The Streets, mis lööb nii verbaalselt kui musikaalselt.

                      2002 aasta tõi ka muidugi palju saasta, olemata võiksid olla Arnoldi ja Las Ketchupi tähelennud.
                      Vähemalt mõned mehed on õigel lainel ... vaatan et enamus siin kuulavad ma ei tea mida ja mõned teevad veel teisi maha. The Streets oli minu jaoks igastahes super leid ... ja minujaoks vääriks iga tema laul esikohta ... nõrkadest saavad iidolid

                      nu arnoldi tähelend on ka mulle vastuoluline ... kuid yldiselt see ketshupi asi et ... pmst on omas valdkonnas siiski hea ja meeleolukas lugu ...arvata võib et ta siinkirjutajatele ei meeldi eriti , kahtlen et ketshupineiud veel millegi nii heaga hakkama saavad ... raha teenitud ... lähevad koju meeste juurde tagasi

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                        Originally posted by zoolazorts


                        System of a downil on uus album väljas?? \"Toxicity\" oli võimas, ATWA, Chop Suey, Toxicity, Psycho, Forest, Aerials... <--- lihtsalt võimsad lood. Peab uue ka kiiresti muretsema.
                        tegemist ei ole albumi kui sellisega. tyybid andsid lihtsalt välja kogumiku kraamist, mis albumite peale pole mahtunud. miski osa sellest materjalist on ka juba varasemalt ringlenud fännide seas. illegaalselt:P
                        Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                          Crazy Town on parim !

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                            Arvan, et sellel aastal on minu lemmikuteks jäänud siiski Staind,The Calling,P.O.D.,Static X ning samuti ka Papa Roach. Selline on siis minu arvamus. Nii, et paluks mitte suuremat sôimu.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                              A mulle meeldib \"Helista mulle mobiilile\", esitajaks... ah, pole oluline.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                                Originally posted by Jaan


                                A mulle meeldib \"Helista mulle mobiilile\", esitajaks... ah, pole oluline.
                                See on jah tegija laul! Peale selle ainuke eesti laul, mis mulle see aasta meeldis oli mingi vene bändi 7 vapras esitatud jimi hendrixi stiilis \"Lucia\".
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X