320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult sellest ei saa ma vapsjee aru, et kuhu Eplik ja Eliit oma Teismelise libahundiga seal R2's jäid. Siit teeme järelduse: R2 on pask!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      mismõttes mees, I kissed a girl ju võitis...

      Kommentaar


        Sport võitis.
        slimm.ee

        Kommentaar


          AC/DC omab..





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Vähemalt Toe Tagi ajal oli kõik veel õigesti ja Genka ajas oma sõnad ikka päris sassi. Ehk oleneb see siis artisti soovidest.

            Edasi pole ma igatahes vaadanud. See üritus on täpselt sama veniv, sisutu ja huumorivaene nagu eelmisel aastal. Hääletuse lõpptulemused jätsid ka paraku täiesti külmaks.
            tõutäkkude laiv tuli eelsalvestatud videolindilt.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              ei saa hinnata möödunud aastat, sest kahjuks ei ole maailmaparimvokaalinstrumentaalansambel sääsed see aasta ühtegi helikonservi tootnud. kuuldud demod on aga liiga head, et parima üllitise tiitlit kellegile teisele anda
              ja seda plaati ootan ma ikka veel. ideid on kuuldavasti tohutult, kuid aega vist mitte.

              Kommentaar


                2008 aasta tegijad minu arvates:

                slipknot plaadiga "all hope is gone"
                coldplay "viva la vida"

                2 edukaimat albumit välismaalt minu arvates, ja nendele kelle arvates slipknot jama on, siis uus plaat on isegi täiesti kõlblik ka raadiost laskmiseks (nt lood dead memories, mis on edetabelites jms, psychosocial, rahulik lugu nimega snuff jms...)

                eesti tegija on minu arvates kindlasti kerli muidugi nagu marti mainis..

                samas see teema on nii vaieldav, maitse asi, minu meelest oasise ja the verve plaadid ei olnud nii edukad nagu varasemad aga jah, veelkord, maitse asi!
                When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                Kommentaar

                Working...
                X